Smsy nocą :)

Grzesiuu

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
cichy sposób komunikacji ;) fajnie jest się obudzić i przeczytać sobie taką nocną rozmowę ;)
 

LordAranea

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2011
Posty
94
Punkty reakcji
5
Oj bardzo często zdarza mi się pisać w nocy:) jednak tak atmosfera ciemności sprzyja pisaniu:)
 

N3mezja

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Lubię lubię....jak jest pakiet to zaczyna się wieczorem i tak do późna.
Fajny klimacik,przyjemnie jest. Czasem problem z tym, że oczy mi się zamykają, gdy On długo nie odpisuje;)
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Lubie nocami...
lzej sie pisze...
a kiedys z kolega to pisalam do 4 nad ranem, ha, az palce puchna ;P
 

Kaitlyn

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
27
w nocy pisze się najlepiej. wtedy głupie myśli do głowy przychodzą i śmiesznie jest. za to rano jak się spojrzy na rozmowę to nie można uwierzyć :p
 

mofayah

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2011
Posty
98
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Tak, fajna sprawa.
Jedna wiadomość, najlepiej długa i... wyślij do wielu.
Najgorsze jest zbyt długie czekanie na odpowiedź. Dopiero jak zachce mi się spać i dostanę sms'a, to wiem, jak denerwujące potrafią być moje nocne wiadomości.
Ale fakt faktem: pisanie w nocy ma głębszy przekaz i jest jakieś takie... fajniejsze =)
 

mofayah

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2011
Posty
98
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Heh. Nigdy na nic nie jest się za starym! A już szczególnie nie na pisanie nocnych sms'ów.

Tak mi się właśnie przypomniało, że fajnym rodzajem nocnych sms'ów są najzwyczajniejsze dowcipy. Powiedzmy, że budzisz kogoś o 2 w nocy właśnie takim dowcipem, kawałem. Obudzony teoretycznie powinien się uśmiechnąć,a wtedy jest mniejsza szansa, że budzący nie dostanie przykrego sms'a od obudzonego z... "prośbą", by go więcej nie budzić.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
tak swietna sprawa, ale jak sie ktos rozpisuje i pozniej sprawdza swoj stan konta, to dopiero jest szok:p
 

Balbina_Zwanzig

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Noc to najlepsza pora na rozmowy :) miałam raz takiego znajomego, i właśnie najwięcej pisaliśmy ze sobą nocą. Ale była frajda, bo nikt nie mówił mi tylu dobrych rzeczy co on! ;) A potem jak już się lepiej znaliśmy, to dzwoniliśmy do siebie i tak nocami gadaliśmy po kilka godzin. Raz była fajna sytuacja, odezwał się do mnie jakoś w środku nocy. I tak jakoś dobrze nam się pisało, że nie mogłam usnąć. Aż zrobił się poranek, i normalnie wstałam sobie, ubrałam się, jeszcze chwilę pogadaliśmy i poszłam do szkoły :D piękne czasy
 

Chromosom

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2012
Posty
329
Punkty reakcji
20
Wiek
30
Miasto
Gliwice
W nocy raczej wolimy rozmawiać niż pisać :) w sms przekazujemy sobie informacje wtedy, gdy nie możemy zadzwonić.

Jestem ciekaw, czemu niektórzy wolą pisać - wtedy kontakt jest zdecydowanie mniejszy :)
 

lukeero

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
256
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
Ząbkowice Śląskie
Jestem ciekaw, czemu niektórzy wolą pisać - wtedy kontakt jest zdecydowanie mniejszy

Może dlatego, że nie raz boją się spotkać jak to jest w moim przypadku ? :p

No, a co do SMS'ów, to sprawa fajna. Kiedyś się dużo pisało, kasa leciała ostro. Zrobiło się przerwe i zaczyna pisać od nowa.. Tylko ta osoba już nie jest taka sama jak tamta, a te sms nie są tak fajne, jak tamte... :[
 

Dreamer Girl

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2012
Posty
22
Punkty reakcji
1
Właśnie, wszystko zależny z kim, o czym się pisze i za obopólną zgodą oczywiście ! Mogę stwierdzić, lubię smsy!
 
Do góry