Smsy nocą :)

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
A no to rozumiem. Ja nie posiadam osoby, z którą mogłabym popisać w nocy. No i do 21 maja limit na sms się wykończył :/ A potem to i tak nie będę miała z kim pisać. Nikomu się w nocy nie chce. Chyba, że kogoś naciągnę na nockę, ale jak już wspominałam, najlepiej spontany wychodzą ;D
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Ja wracając do tematu pisałem wczoraj jeszcze z taką panną, też myslałem, ze se popiszemy dłużej, ale się myliłem :] jeden powód : ZAJE(...)BISCIE NUDNA, BEZINTERESOWNA DZIEWCZYNA :) Tak mogę ją ując :p
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Ja mogę opisać, jeśli masz tel w Orange :p I jestem bardzo ciekawą świata kobietką kokietką :p
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Z chęcią bym wam popisał, czemu nie ;p ale rozczaruję was, bo mam z Plusa :p
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
No na Plusa to czemu nie ;D
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Podaj nr na PW, to też mogę popisać ;) W Plusie jest faaajnie...
 

hanya

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tuż za rogiem ;)
Wy jesteście dziwni... Niektórzy tu piszą, że ze 'swoim kochaniem' piszą cały czas... To jest żałosne. Nie lepiej się spotkać?! Nie ma to jak miłość przez smsy. Masakra!
Oczywiście, że od czasu, do czasu można sobie popisać, ale żeby 24h/dobę?!
Zastanówcie się lepiej nad sobą, bo nawet nie wiecie, jak niszczycie relacje. Za kilka lat w ogóle nie będziecie wychodzić z domu, a spotkania będą przez sms!
Kontakt wzrokowy, dotyk, to jest to, a nie sms. Nawet nie widzicie miny tej drugiej osoby, nie znacie reakcji, nie widzicie, czy są szczerzy...

masz rację. Ale jeśli akurat bliska osoba pojechała gdzieś pn. na studia. Widzi się ją kilka razy w miesiącu. więc kiedy pisze do mnie w nocy smsy, o tym jak mnie kocha, tęskni, itp. to naprawdę się milej robi... chyba że spojrzeć na dzieci które bawią się w miłość. a ich relacje opierają się tylko na gg i smsach. nawet sobie 'cześć' na ulicy nie powiedzą, to jest chore ;)
 

stenciu

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2009
Posty
68
Punkty reakcji
2
Wiek
31
W nocy to najlepiej jest się puczyć a nie pisać sms'y :D. Wieczorem owszem później zdecydowanie nie. Podobno nauka najlepiej wchodzi w nocy : D.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Nie wiem co to znaczy "puczyć się" w nocy :D wyjaśnij moze. :lol:
Klaudunia, ja teraz w nocy też zazwyczaj śpię,ale parę lat temu potrafiłam całą noc pisać smsy z mężczyzną, który jest teraz moim mężulkiem :]
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
Nie wiem co to znaczy "puczyć się" w nocy :D wyjaśnij moze. :lol:
Klaudunia, ja teraz w nocy też zazwyczaj śpię,ale parę lat temu potrafiłam całą noc pisać smsy z mężczyzną, który jest teraz moim mężulkiem :]
aa no smski.. no to tak to rozumiem:)
tez bym tak mogła :D doładować mi konto za 100 zl to moge z przyjacielem Markiem ;) całą noc gadać :D
 
Do góry