Punk

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
ja łśucham muzyki typowo punkowej ale raczej po mnie teog nie widać.mi to pasi i tyle
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
chce ktos fajny punk rock mam fajną kapele w eg diastema sie zwie jak ktos chce moge zazucic jakis utworek
 

lisek333

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam duzo linkow do muzy punkowej zapradzam na www.punkska.fora.pl forum jest cale o tematyce punkowej :) jeszcze raz zapraszam
 

Ziemniak77

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
118
Pies cie :cenzura:ał kup orginalna płyte anie :cenzura: :cenzura: sciagasz z internetu 20 zł to nie duzo!!
 

Ziemniak77

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
118
brawa przyjeta.Chodzi oto ze tacy ludzie niekupia plyty w sklepie albo kasety jak ich na CD niesta tylko sciagaja z neta albumy a natym traci cala pankowa scena i najlepsze zespoly na rynku rozumiem sciaga jakies super rarytasy ktorych niemozn w sklepie znalezc albo plyty zespolow co plyty sa po 4/5 dych ale nie klasyke za 20 złCD
 
K

kfiatushekk

Guest
Hmmm.. Muzyka Punk powstała jako opozycja w stosunku do kapel grających rocka progresywnego, psychodelicznego.. A tak sie składa ze jest to moj ulubiony gatunek muzyczny..
Rock progresywny został zmieciony z estrad przez falę punk rocka. Nie za bardzo mnie to cieszy.. Muzyka ta to nic innego jak trzy akordy darcie mordy.. Wole coś bardziej ambitnego.. Mzuyke, w ktorej słyszy się wpływy z muzyki powaznej..
 

daniellec

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam to wiedzieć
PUNK IS GREATE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Muzyka punk-rock jest jedną z moich ulubionych.NIe rozumiem dlaczego jeśli tego typu muzyki słucham to ludzie się ze mnie nalewają.Jestem jesdyną osobą w mojej szkole, która pokazuje że lubi te muzę.Jest tu pełno dresów ale niewielu metali.Za to punków jest...0.Ja się do nich za bardzo nie zaliczam no tylko tej muzyki słucham, ale szkoda.W szkole byłoby weselej :D
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Słucham przeróżnej muzyki, również Punka. Jeśli chodzi o mnie, to nie mam ukochanej kapeli pod tym względem...
Smuci mnie jednak fakt, że ludzie często mylą punkowców chociażby ze skinami (co dla mnie jest niepojęte!!).. I jest jedna rzecz, któa denerwuje mnie w subkulturze punków..Albo pseudopunków... Nie rozumiem jak można nosić znaczek anarchii a zaraz obok niego pacyfkę, jeszcze obok znaczek marichuany a jeszcze dalej znaczek "zamiast ćpać wcinaj nać" :| Trochę to dla mnie głupie.. ale OK.
Ale to chyba bardziej tacy pseudo-punkowcy, którzy nie do końca wiedzą, co przypinają do torby :|....
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Nie rozumiem jak można nosić znaczek anarchii a zaraz obok niego pacyfkę,

Można bo jest coś takiego jak anarchopacyfizm czy coś takiego...


Ja bardzo lubię słuchać punka... Może nie ubieram się tak jak ta subkultura... ale ta muzyka mnie wciągneła i nie mam zamiaru z tego wyłazić :D:p

A u mnie w szkole jest pare punków :D
 

Nikt

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Ogolnie z tego co doswiadczylam to punki sa spoko podoba mi sie rowniez muzyka :>
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
teraz dopiero zauwazylam jak razi mnie to ze ktos pisze tak jak wyzej ze np "punki sa spoko" to nie jest przeciez jednolita intelektualnie,wyznaniowo itp itd grupa,wiec jak mozna ogolnie pisac ze sa spoko to sa ludzie i kazdy jest inny mozna napisac ze ideologia jest spoko ale ze punki to juz raczej NIE MOZNA! kazdy jest inny i to jaksie zachwuje czy jest "spoko" czy nie nie zalezy od ideologii jakiej sie podporzadkowal przeciez!
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
ja bardzo lubie ten typ muzyki i tych ludzi są mają swój własny kolorowy styl inne poglądy i swoje zdanie :)
 

Agatk@

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kęty
swietna muzyka.. świetne zespoły... szaleni ludzie... ZYĆ NIE UMIERAĆ!! :)
 

weeman

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2006
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Września
Jak się patrzy na wykonawców to trochę może się niedobrze zrobić od tej liczby tatuaży, fryzur itp. ale muzyka jest spoko...np. Sum41, Blink182, Good Charlotte czy Green Day...można tego słuchać nawet w dużych ilościach i głowa nie boli :sexy:
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Ja tez troszke slucham tej muzyki i uwazam ze jest gites a teksty czasem bardzo poprawiaja mi nastroj. Poza tym wszystkie punki jakich znam sa swietni, bardzo pozytywni. Jak tylko ich widze od razu mam usmiech na twarzy :D
 

Agatk@

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kęty
weeman... bez urazy ale tych zespołów nie nazwała bym punkiem...
moim zdaniem są to kapele które prubóją grać punk ale im z deka nie wychodzi... :D
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
weeman... bez urazy ale tych zespołów nie nazwała bym punkiem...
moim zdaniem są to kapele które prubóją grać punk ale im z deka nie wychodzi... :D
Yyyy a to dlaczego ? Co prawda ja gustuje bardziej w zespolach polskich ale moze sie nie znam poprostu bo dla mnie te zespoly sa punkowe. <_<
 

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork'in'POLAND
dobry punk, zły nie jest, ogólnie, muza ma mnie nakręcać do niesamowitych czynów, jak se posłucham dobrej muzyki to mam zajawke i po punku tak jest ;)

po koncercie KSU położyłem sie na skrzyżowaniu dwóch dróg 2 pasmowych :D (takich ekspresowych al'a obwodnica)

pozdr. K-x
 
Do góry