Punk

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
gdybys przeczytal to co wyzej napisalam uwaznie doszedlbys do wniosku ze wcale nie opowiadam sie za prawdziwa anarchia bo zastrzeglam ze zostawilambym sluzby porzadkowe!!! a swoja droga kazdy moze podejsc do Ciebie na ulicy i Cie zasztyletowac nawet teraz kiedy sa czyjes rzady! wszytskim zalezy tylko na kasie piepszeni materialisci mozesz kupic badz sprzedac ludzkie zycie zero empatii i ludzkich odczuc epoka pieniadza i nic wiecej wszedzie korupcja i nic poza nia ludzi porzadnych i lojalnych tlamsi sie i wysmiewa za ich "archaiczne poglady", nawet nie wiadomo kogo wybierac na jkichkolwiek wyborach ja np boje sie isc zaglosowac na kolesia bo jak jeszcze wybiora tego na ktorego oddalam swoj glos i nie daj Boze okaze sie takim samym nieudacznikiem jak ci do tej pory to bede miala do siebie pretensje jak nic! a i ciagle zarzucasz mi ze nie jestem swiadoma rzeczy na ktore sie wypowiadam wczesniej tj w innym poscie czepnoles sie ze porownuje Bush'a do Hittlera teraz ze nie wiem co to jest anarchia, byc moze jak juz bede w Twoim wieku bede wiedziala duzo wiecej i z pewnoscia tak bedzie, ale to nie znaczy ze teraz jestem jakims tepakiem bezrozumnym :/
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
Nie mówie ze jeteś bezrozumnym tempakiem tylko że hm jakby ci to powiedeć musiz nabrać ........wiedzy i ........Ogłady
"wczesniej tj w innym poscie czepnoles sie ze porownuje Bush'a do Hittlera" coś ci sie pomiesząło NIC TAIEGO NIE BYŁO
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
Nie mówie ze jeteś bezrozumnym tempakiem tylko że hm jakby ci to powiedeć musiz nabrać ........wiedzy i ........Ogłady
"wczesniej tj w innym poscie czepnoles sie ze porownuje Bush'a do Hittlera" coś ci sie pomiesząło NIC TAIEGO NIE BYŁO
służby porządkowe = Podatki niechesz podatków niema służb.
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
a rzeczywiscie z tym Bush'em to nie z Toba bylo przepraszam, ehh ale dobra takie dyskusje czy musze czy ni emusze nabierac oglady sa jaby bezcelowe bo to ze ze tak czy inaczej tu wiypwiadam nie daje pelnego ohazru mojej osoby w sumie daje bardzo maly wiec nie mow czy musze nabierac oglady czy tez nie ok ?? a co do wiedzy to staram sie jej nabierac po to w koncu zyje
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
no wiem że to prezetuje w niskim stopniu twoja osbe zawsz lepiej pogadć na zywo lub choćbyw 4 oczy ale porstu jesli niepodba mi sie co piszesz i mm inne pogldy to o tym pisze tyle. niemasz za co przepraszać bo nie obraziłaś mnei w żaden sposób
Moje wypowiediz niemaj na celu Dennerwowaniai ciebie czy pruby zmiany twoich pogladó pisze to co według mnie "plugawego MEtala Satnisty" jest prawdą :D
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
no i jestesmy na prostej,"plugawego metala satanisty" hmm fajnie sie oceniasz <_< bardzo interesujace, moze to nie jest na miejscu czy co tam( mniejsza z tym) ale w jakim Ty jestes wieku??
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
19?? ty sobie ze mnie kpisz?? ja mam 18 a caly czas sadzilam ze pod 30 podjezdzasz ni eno?? to teksty typy jak bylm mlodszy to niezle sa teraz heheh :p tj niezle sie prezentuja
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
nie znam osobiście żadnego punka i nie zawiele wiem o całej ideologii,wiem tylko,że mam awers do tych,którzy chodząc grupkami zaczepiają albo co gorsza biją niewinnych ludzi!

"ale ci którzy szukaja zaczepki bo im się nudzi bo chcą sie bić nietrawie kiedyś jak wracałem z imprezy dostałem od takiej grupki za koszulke burzuma..... :/ "

kocham Cię miśku!!
 

nielot

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
rock-punka między innymi słucham, za punka się nie uważam, osobiście nie jestem zdania, żeby anarchia czymś dobrym była. Teraz ludzie rządzący lgną do kasy jak muchy do swojego przysmaku :zdegustowany: . Ale mimo to powstrzumuje ich czasem prawo albo chociaż trochę obawa przed skutkami jego złamania. Bez prawa, bez ludzi rządzących, właśnie oni mogli by wtedy bez żadnych konsenwencji trzepać kasę w dowolny sposób. A to często ze szkodą dla innych, pewnie również szkodą dla innych życia, bo jak wiadomo pieniądz może otumanić w znaczący sposób. Zgadzam się z Hammerheart, że żeby anarchia była dobrą i prawdziwą wszyscy ludzie muszę się traktować jak bracia i na równi, co chyba niestety nie jest możliwe, jak na codzien widać... Aczkolwiek miło by było... A do punkow, tak jak i do calej reszty, jak tylko nie szukają zadymy i do owej zadymy nie prowokują to nic nie mam. Pozdrawiam! Pozdrawiam serrrdecznie!
 

ciamka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2005
Posty
273
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka
Wg. mnie punkrock to jest coś bardzo podobnego do metalu.
Z punkrockiem kojarzy mi się Lavigna oraz parę innych osób.
Metal i punkrock zawierają te same dziwne dźwięki które powstają m.in. podczas uderzania tłuczkiem i sosjerką o granek, oraz odgłosy odruchu wstecznego.

Dziękuję za uwagę
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
eee wczoraj mialm blisie spotkanie z grupka dresow <_< gdybym byla chlopcem to by mi sie bankowo oberwalo cielesnie :/ a ze jestem dziewczynka i to jak to ujmuje kumpel kompaktowa to skonczylo sei na tym ze jeden na mnie " naskoczyl " i ryknal sieeeeeemano ( co jak mniemam w jego opini mialo byc zabawne) debile no jak dla mnei debile a to tylko dlatego ze nie chodze w centymetrowych spodniczkach i tapeta a zamist tego w podwinietych spodniach niesmiertelnych trampkach i jakiejs koszulce, takich prymitywow powinno sie tepic oj powinno!!! a i czy punk rock do metalu jest podobny hmmm
 

Kerli

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hejka! Uważam,że punk i brudy są bardzo fajni! Dla niewtajemniczonych to pewnie kupa dzieci. Są ona :cenzura:mi ludźmi,potrafią się świetnie bawić. :)
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
ale zaraz zaraz jakie znow brudy :/ czuje sie gleboko urazona, punk to nie tylko charakterystyczny ubior ktory odchodzi z resta w zapomnienie to przede wszytskim jest ideologia, a okreslenie typu brud czy co tam jeszcze sa bardzo irytujace,nie mozna uogulniac :/
 

TheBill

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2005
Posty
3
Punkty reakcji
0
Punk to śmieć i oni o tym wiedzą sam jestem ,,byłem,, i poprostu słowo brud to norma choć brudasem takim nie byłem. Mogłem wyglądać na niego ale się tym nie przejmowałem . A ideologia kazdy ma własną a przynajmniej nie wiele odbiegającą od tej jakby ,,głównej,, . o tu mówić super kultura , dobra muzyka , zabawa , tanie winko , i luzz

Punk to śmieć i oni o tym wiedzą sam jestem ,,byłem,, i poprostu słowo brud to norma choć brudasem takim nie byłem. Mogłem wyglądać na niego ale się tym nie przejmowałem . A ideologia kazdy ma własną a przynajmniej nie wiele odbiegającą od tej jakby ,,głównej,, . Co tu mówić super kultura , dobra muzyka , zabawa , tanie winko , i luzz
 

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
39
ja mogę sie dostosować do wszystkich i wszystkiego, byleby tylko nie zachowywali się agresywnie i beznadziejnie :p
 

survive99

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Knurów
Na moim osiedlu przwazaja metale...punkI itp...jest sporo pozerow...ja slucham HH nosze szerokie spodnie td...ale nie ma u nas tak ze dziela sie grupy...mozna spotkac spacerujacego skateAz pankiem...wszyscy sie szanujemy :p TO JEST SPOKO SPRAWA!
 
Do góry