Psychozabawa

Marko.cb

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
... :) A Ty, Marko.cb? :p ...

Chodziło mi generalnie o to, że patrząc na tego avatra nigdy bym w ten sposób do tego nie podszedł, ale oczywiście mogę się mylić. A jaki jestem naprawdę?? W chwili obecnej sam muszę sie tego dowiedzieć... niestety...
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
he hehe :p
Nie no, duchem to może nie jestem :)

....Może po prostu jestem osoba która nie lubi ujawniać swojej osobowości i nie lubi sie pokazywać. Woli byc niewidzialna :sexy:

Dobrze myslę ???
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
.....A ja nie mam przy sobie nic....Czyli jaka jestem????
Możecie mi powiedzieć???

W takiej sytuacji nie znam Twojego gustu, nie widze tego, co Ci sie podoba, wiec Ci nie powiem, jaka jestes :p Bez przesady, ja nie jestem jasnowidzem :p
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
A w ogóle wierzysz jasnowidzom?
Interesuja Cie takie tematy??

I nawiasem ja nie wymagałam od wszystkich żeby mi napisał jaka mam osobowość? Ja tak sie tylko zapytałam z ciekawości jak sie wypowiedzą na mój temat inni forumowiczanie.Nie wymagam przeciez od każdego jakiegoś komentarza!!! :)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Nie, nie wierze jasnowidzom, ale interesuje mnie ogolnie psychologia. Ale co ma jasnowidztwo do tego tematu? :mruga:
 

**malutka**

"...dokąd iść,gdy nie ma dokąd pójść?..."
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
287
Punkty reakcji
1
Miasto
...sama nie wiem...
Tak jak ja to widzę:
Znalazłaś gdzieś fajnego *.gif'a i sobie jako awatar dałaś, ponieważ, Ci się podobał.

Co do osoby...
To jak patrząc na awatar mam coś wywnioskować, raczej nie powinno być tego dużo, przecież to gif, animowany.
Więc, jesteś tajemniczą, skrytą osobą (kolorystyka)
Masz swój tok myślenia (ruch)
Trudno złapać z Tobą kontakt (rozmiary awataru, szerszy niż wyższy + kolorystyka potęgująca to wrażenie)
Więc, jesteś tajemniczą, skrytą osobą (kolorystyka)
Masz swój tok myślenia (ruch)
Trudno złapać z Tobą kontakt (rozmiary awataru, szerszy niż wyższy + kolorystyka potęgująca to wrażenie)
Ludzie przebywajacy wokol mnie uwazaja,ze jestem tajemnicza,wiec cos w tym musi byc :)

Malutka, mysle, ze jestes marzycielka, masz wyobraznie, masz bardzo duzo wiary- w Boga, w ludzi, w siebie czy w los...


Ojj..marzyc to ja potrafie :D Z ta wiara w ludzi to roznie bywa,z wiara w siebie tez,szczegolnie jak mam dola,ale tak kazdy chyba ma, za to wierze w Boga.

Niezli jestescie :eek:k:
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jelonek... nie powiem ci!! HA!!! Próbuj dalej... jezeli juz naprawde nie bedziesz wiedzial, to wtedy powiem :D:D
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
wole co prawda obrazki ale nie znalazlam jeszcze dobrego dla siebie to mozecie ocenic fotke ;)

ups, przeciez nie mam :p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Jelonek... nie powiem ci!! HA!!! Próbuj dalej... jezeli juz naprawde nie bedziesz wiedzial, to wtedy powiem :D:D

Nie bede probowac wiecej, skoro nie odpowiada Ci moja interpretacja, to ja Ci innej nie wymysle, powiedzialam tylko, co widze po Twoim avatarku :mruga: To nie jest tak, ze mowie Ci, co widze, a jesli Ci nie pasuje, to Ci cos innego wymysle. Mnie sie wydaje, ze jestes taka, jak napisalam gdzies tam wyzej- nic wiecej nie widze.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Tak wiec mysle, ze Ty, Dragonie, jestes marzycielem, silna indywidualnoscia, zawsze masz swoja zdanie i wiesz, czego chcesz. Pragniesz byc we wszystkim najlepszy, chcesz, aby Cie podziwiano. Jestes tez dobrym, lojalnym przyjacielem :) Zgadza sie? :p
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
No więc Dragonku... Jako, że jestem tym realistą patrzącym krtycznym okiem na świat, mogę powiedzieć, że (tylko się nie obraź):
Lubisz dragoon balla, dlatego masz taki awatar, ta kreskówka kierowana jest do starszych dzieci (10-12 lat), wnioski sam wyciągniesz... Mogę jeszcze napisać, że jesteś skromną osobą, która chce pokazać, że taka nie jest swoim obrazkiem, ale i tak pozostanie skromna i bardzo dobrze, to się ceni.

Dużo mi jeszcze przychodzi na myśl, ale nie wiem jak to na tekst przenieść, aby było zrozumiałe.

EDIT:
Dodam jeszcze tylko tyle, że masz wspaniałe, "epickie" plany, lecz często na planach lub marzeniach się kończy.
 

Dragon_471

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Dokladnie tak masz racje jelonek :p Xionc! nie masz w jednym racji ze na marzeniach sie konczy :p U mnie jak mam marzenie to doze do niego w wiekrzosci to sie udaje :p i jakos mi przybadl Db kieds i teraz nieraz mam oghote poogladac go przypomniec sobie jak kiedys :p sie ogladalo
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No niezla jestem :D Ale horoskopy to ja uwielbiam :D Tylko te takie opisowe, a nie profetyczne :lol:
A Twoja interpretacja, Xiencu, przyda sie, mniej mi tu samotnie :D
 

Yagnes

...zatopiona w marzeniach...
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
...
...hmmm...moze o mnie cos powiecie ?... ;) :sexy:
 
Do góry