Psychozabawa

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Mam pomysl, co prawda zaczerpniety z takiej stronki ;), na psychozabawe. Wiekszosc z nas ma swoja sygnaturke lub/i obrazek. Zwykle wybieramy sobie ten obraz jako nasza wizytowke, wiec musimy w jakis sposob czuc, ze to wlasnie ten obrazek nasza dusze odzwierciedla. Wpisujcie sie wiec, jezeli czujecie ze obrazki, jakie zamiesciliscie we wlasnym profilu, wyrazaja was, a my bedziemy zgodnie z wlasnymi odczuciami charakteryzowac dana osobe :). Jesli macie pomysl, zacznijcie ode mnie :D. A jezeli nie do konca wiecie, o co chodzi, wpiszcie sie, a inni was ocenia ;). Co wy na taka zabawe? :)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Jelonku mało co widać niestety na twoim avatarku :)
Ja bym powiedziała, że masz romantyczna duszę, słabośc do wierszy i kwiatów.
Może lubisz morze :)?
A może fantastykę :)?

A co powiecie o moim :)?
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Hmmm, co prawda to prawda, ja psychologiem nie jestem, ale na moje oko jestes idealistka i choc dobrze przystosowujesz sie do tego swiata, marzysz o utopii ;). Mysle tez, ze jestes bardzo wrazliwa i przejmujesz sie tym, co o Tobie mysla inni ludzie.
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
też mam wrażenie de ja vu :) Ale nie pamiętam gdzie był temat o avatarkach
:)

jelonek skąd wiesz :D?
Ja jestem damska wersją Hamleta :p
 

Tekken Master

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2005
Posty
36
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Miasto
Częstochowa, Międzyrzecz
Hmmm.... w sumie nie wiem co napisać, o może tak... yyy.. Może ten mój rysunek który sobie wybrałem mnie nie odzwierciedla, wybrałem go bo mi się podobał, a może chciałem żeby mnie tak postrzegano nie wiem. :niepewny:
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
hehe :D ale skoro chcesz aby Cie tak postrzegano, to tez wyraza Twoje wnetrze ;). mysle ze jestes tajemniczym intelektualista a moze nawet cos z marzyciela? ;)
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Hmmm...a mój, po prostu kiedy pierwszy raz się tu logowałam to nie wiedziałam gdzie avatarków szukać i wzięłam co miałam na komputerze.Później nawet szukałam innych ale już nie wyobrażam sobie siebie na forumowisku bez Garfielda.Trudno ocenić kogoś po avatarze bo niektóre osoby często go zmieniaja...ja się zaczęłam przyzywczajać do awatarów i na nicka nie patrzalam i wiedziałam "kto" pisze danego posta, a kiedy go zmieniają...ehhh :/
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Cervantes ja myślę, ze jesteś odważnym realistą, który postrzega świat w ciemnych barwach, jednak stara się go zmieniać w miarę swoich możliwości. W głębi duszy jesteś jednak, keidy tylko sie na kogos otworzysz to okazujesz się wrażliwym chłopakiem, z uczuciami, który po prostu marzy o spokojnym życiu, w domu, z dobra paracą, wyrozmiałą zoną i wspaniałymi dziećmi, a nie jak może się wydawać z początku, zatwardziałym egoistom :).

Co do Domina, to bardzeij z poprzednich postów niż z tego Avatarku widzę,ze jest mężczyuzną żyjacym an własnych zasadach, raczej staroświeckich niż nowoczesnych, otwartycjh na ludiz, lubiących długie i powazne rozmowy, kochajacych przyrode i własnie takich zasadniczych i żyjących tradycyjami, naukami swoich rodziców, czy dziadków, którzy przekazali mu jakąs wiedzę, a On stara sie ją praktykowac. To by było an tyle, a ten ogień może stad,. ze czasami brakuje Ci zcegos więcej niż zwykłego spacerku, rozważania nad ró.znymi sprawamiu, moze po prostu btakuje Ci imprez :>...
Pewnei i tak nic się nei zgadza, ale przynajmniej świetna zabawa...
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Czy aby na pewno dokładnie taki :>? Ja mam taki avatarek,który dopiero co sobie złaożyłam,moze cos o mnie pwoieicie :p ale byc moze go zmienię, ejscze dizisaj, jezeli nei to raczej zostanie... :) bo sweety jets...
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
A ty, Martyno ;), mysle ze jestes wesola, wrazliwa i...slodka, jak ta kaczuszka :D:D:D a w dominie plonie ogien milosci, zemsty, walki czy pasji? :D ale bez tej wiedzy moge powiedziec ze jestes odwazny, konsekwentny i gorliwy :D co do cervantesa- zgadzam sie z Martyna :D
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Jelonek zgadzam sie z hmn... tą wesołością i wieeeelką wrażliwościa, co do słodkości, to zalezy komu ją okazywac ;), ale tez prawda, zalezyw ajkiej mnei sie sytuacji zobaczy... ;)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
No to zmieniłam avatar na tego oto słodkeigo i przystojnego bobasa :p. I tym razem to Ty nns ode mnei nie wyciagniesz Jego nr :p. A co do Ciebei jelonek, mam pytanie ktury avek lepszy :p. Ten, co nie :)? :p
No i op Twoim avatarku: wrażliwy, romantyczny w miłościu,amrzy o spokoju i dziewczynie, o pieknym zyciu, szczęściu własnym, rodziny a także swiata, dobra dusza, raczej nieśmiały,a le mądry, z własnym zdaniem, wie czego chce, kocha przyrode- i tu się powtórze :). Czasami lubi poszaleć, ale najchetniej w gronie przyjaciól, sznowany przez nich i darzony wielkim zaufaniem. To jak jelkonek z opisem i z moim avatarkiem?
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Martyno o Twoim moge powiedziec, ze jest w tym samym stylu co poprzedni wiec to duzo nie zmienia :D Ruda- jestes promieniotworcza :D promieniujesz radoscia, miloscia, przebojowoscia czy czym tam sobie chcesz :D tak na powaznie to kojarzy mi sie to troszke z realizmem, mysle ze dobrze wiesz, czego chcesz od zycia i jestes swiadoma swoich mozliwosci ;). A Ty, Tochajn, jestes prwadziwym przyjacielem- wierna, troskliwa i wrazliwa na cudze nieszczęście ;).
 
Do góry