Psychozabawa

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Dla mnie to bezsens..
Wystarczy poszukać w śmietniczku.
Tam każdy może ocenić avatara kogoś innego.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Właśnie..
Ale dobra, niech grają sobie dalej :p
Dopóki jakiś mod sie nie pojawi ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Oki nie zmienie :)
Przynajmniej narazie ;)

Więc dalej czekamy na moda..
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
ale ten temat powinien byc w psychologii a nie w smietniczku :D krowusia- jestes wesola, masz duze poczucie humoru, umiez smiac sie z siebie :D taka- jestes taka oryginalna :D ale serio twojego avatarka mi jest ciezko rozgryzc :p moze jestes tajemnicza, zagadkowa? ale oryginalna na pewno :D a jak uscislisz co twoj avatarek przedstawia to sprobuje cos wiecej powiedziec ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Jeśli powinien być w psychologii to juz dawno by go wtedy przenieśli..
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
yhym... Nns nei zmieniaj avatarka... ;( A sowją drogą temat mi się podoba nie wykrakajmy żadnego moda... ;) Nom, a co do TaKi to wydaje mi się, ze jetses zamknięta w sobei, otwierasz się tylko na przyjaciół, niesmiała realistka- jednak bardzeij optymistka, niż pesymistka. Czasami zdażają Ci się dołki z których wyciągnąc Cięmogą tylko przyjaciele...no i Forum :p
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
taka- jestes taka oryginalna :D ale serio twojego avatarka mi jest ciezko rozgryzc :p moze jestes tajemnicza, zagadkowa? ale oryginalna na pewno :D a jak uscislisz co twoj avatarek przedstawia to sprobuje cos wiecej powiedziec ;)
- tajemnicza, zagadkowa i oryginalna powiadasz...coś w tym musi być...napewno jest...
a mój avatarek przypomina...no cóż takiego małego, zagubionego człowieczka...


a co do TaKi to wydaje mi się, ze jetses zamknięta w sobei, otwierasz się tylko na przyjaciół, niesmiała realistka- jednak bardzeij optymistka, niż pesymistka. Czasami zdażają Ci się dołki z których wyciągnąc Cięmogą tylko przyjaciele...no i Forum :p
- zamknięta w sobie, no cóż - nie ma człowieka, który by znał większość moich problemów i poglądów
ale raczej nie nieśmiała...lubię rozmawiać z ludźmi ale o niczym ważnym....

no muszę przyznać, że niezłe jesteście - napewno po części trafiłyście :)
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Adolf z twojego avatarka wnioskuję że jesteś wesołym ziomem i lubisz czerwone owoce :D
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
BlizZ ja z Twojego, ze w Twoim życiu jest wiele rzeczy, które muszą być tak-n jak Tobie się podioba, jesteś nad wyraz mądry i prowadzisz życie towarzyskie =P., Czsami masz odmienne humory, a wtedy nikt i nic nie potrafi Cię z tego wyciągnac, dopiero jalk sie ockniesz wszyskto jets jak dawniej...
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
a ja moze jestem sentymentalna i kazdemu przepowiadam wrazliwosc idealizm i te sprawy, ale wydaje mi sie ze Blizz jest marzycielem, intelektualista, perfekcjonista, prawy, slowem moglby zostac doskonalym wodzem ;)
 

Dorunia

Zobaczymy :D
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
1 437
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z błękitu nieba z żaru serc :*:*
no widze ze jestem pierwszym wykrakanym modem temat rzeczywiscie powinien byc zamkniety ale widze ze dobrze sie bawicie i temat narazie niech istnieje bo rzeczywiscie pasuje do tego dzialu. A może w drodze rewanzu ocenicie mojego avatarka ??
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Dorunia (podkreślam, że nie znam się na psychologii i moja ocena może być nie trafna) wydaje mi się, że jesteś bardzo ciepłą i sympatyczną osóbką, z którą łatwo się dogadać, otwartą i bardzo pogodną....tak mi się wydaje :)
 
Do góry