Psychozabawa

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja uwazam, Doruniu, ze jestes osoba bardzo towarzyska, potrafisz poswiecic sie dla przyjazni czy milosci, jestes czula i opiekuncza i tego tez oczekujesz od drugiej osoby :)

Blizz, a co powiesz na moja ocene? :D Bo jak juz Ci mowilam moj chlopak tez sie urodzil 21 lipca i mam wzorzec :D widze ze nawet z tych imprez jestes troche do niego podobny ;) Buahaha :D
 

Niulka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Goczałki
Hejo. No całkiem ciekawe :sexy: . I zgadzam sie z Tobą Jelonku co do wszystkich opisów :) A co powiesz o moim? Ciekawa jestem czy sie zgodze tym razem :) pozdro :eek:k:
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Mysle ze jestes osoba tajemnicza, skryta, lubisz sluchac ludzi i obserwowac swiat, jestes optymistka i masz duze poczucie humoru. co ty na to? :D
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
dziekuje wam bardzo :) nie wiem jk to robicie ale wasza opinia jest bardzo trafna :)
- myślę, że to nie zalezy od czytającego, ale od ciebie. to tak jak tarot - dobierasz karty najbardziej ci odpowiadające i takie, kóre po prostu same do ciebie mówią. z avatarkami jest podobnie. wybrałaś taki avatarek na który wystarczy spojrzeć i on już mówi jaka jestś! wyciągnięte ręce splecione w uścisku..samo mówi za siebie, a trafne odczytanie to twój trafny wybór :)
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Blizz, a co powiesz na moja ocene?

Wiesz już o mnie wszystko ;) Hehe

Tylko nie wiem czy mógłbym przewodzić :] Chyba nie mam aż tyle charyzmy :) Ale kto wie, może w przyszłości ^_^ ...
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
No wiesz, moj chlopak chce wyprzec Tuska i Kaczynskiego :lol: Moze Ty tez bedziesz kandydowac? :D
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
Ja bardzo chciałabym się dowiedzieć co wyraża mój avatar. Przy wyborze avataru kierowałam się myślą aby był jak najbliższy mojej osobowości. Ten jakoś na pierwszy rzut oka mi przypasował.
 

taka

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja bardzo chciałabym się dowiedzieć co wyraża mój avatar. Przy wyborze avataru kierowałam się myślą aby był jak najbliższy mojej osobowości. Ten jakoś na pierwszy rzut oka mi przypasował.
- no to właśnie to o czym mówiłam w swoim ostatnim poście....no cóż wydaje mi się, że jesteś wrażliwą, subtelną romantyczką. czy tak....
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
ja mysle, ze jestes bardzo kobieca, masz dobry gust, masz nature romantyczki, jestes uczuciowa i delikatna ;)
 

Niulka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Goczałki
Mysle ze jestes osoba tajemnicza, skryta, lubisz sluchac ludzi i obserwowac swiat, jestes optymistka i masz duze poczucie humoru. co ty na to? :D
Zgadza sie w 100% Hej skąd Ty to wiesz :> Naprawde jestem troszke tajemnicza i lubie obserwowac świat. Staram sie być optymistką. A poczucie humoru mam i to wielkie, bo wszyscy na około mi to wygaduja :) thx & pozdro =*
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ha, widzicie, moze ja zostane psychologiem? :D :lol: Kiedys nad tym myslalam nawet, potem przestwilam sie na medycyne, a teraz powatpiewam w to, ze sie dostane i powoli przechodze na mikrobiologie :p, ale psychologia by byla dobra :D A co do was:

Kizia_mizia, mysle, ze jestes uduchowiona marzycielka, moze masz nawet telant artystyczny, jednoczesnie stawiasz na oryginalnosc, chcialabys (i jestes :D) byc wyjatkowa, nieco inna...Masz wysokie poczucie wlasnej wartosci ;)

Myszka- jestes bardzo kobieca, wrazliwa, uczuciowa, dumna, moze pasjonowac Cie to, co "magiczne", masz duze poczucie piekna i estetyki
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Kizia_mizia, mysle, ze jestes uduchowiona marzycielka, moze masz nawet telant artystyczny, jednoczesnie stawiasz na oryginalnosc, chcialabys (i jestes :D) byc wyjatkowa, nieco inna...Masz wysokie poczucie wlasnej wartosci ;)

idź na psychologa !! :p
nie wiem skad wiedziałas że chce być INNA od wszystkich INNYCH :p
oryginalna, wyjątkowa... nono :)
gratulacje - trafiłas :p
marzycielką też jestem .. :)
co do talentu artystycznego w koncu pare konkursów plastycznych wygrałam :p
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
no widzę, ze siuę bnawicie beze mnei, już zapomniałam o tym tyemacie! no więc co do Mysszki to bym powiedziała, tak jak jelonek, ze jesteś estetka, zakochaną w sztuce. Marzycielka, o własnych ideałach i celach- dazysz do nich. Przyjaciele bardzo Ci ufajja, chętnie słuchasz zwirzeń, radzisz ogólnei wolisz słuchac niz mówić. Bardzo kochasz rodzinę przyjaciół i nie wyobrażasz sobei bez niich życia. Jesteś bardzo wrażliwa i sentymentalna. Znajomi albo Cię wuielbiaja albo nienawidzą =P. Ucielesnienie dobra =)
 

Agness

Impossible is nothing :)
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
877
Punkty reakcji
0
Miasto
z piekła rodem...
wydaje mi się, że jesteś wrażliwą, subtelną romantyczką. czy tak....
ja mysle, ze jestes bardzo kobieca, masz dobry gust, masz nature romantyczki, jestes uczuciowa i delikatna

Macie rację! Ja mam naturę romantyczki ;) Ale na codzien jestem bardzo wesoła i otwarta. Trzeba mnie dobrze poznac, żeby odkryć moją dusze. A Wy zrobilkiście to na podstawie avataru. Jesteście świetni! Psychologia? W Waszym przytpadku polecam!!
 
Do góry