Psychozabawa

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Zdaje sie, ze Twoj avatar jest troche zbyt "oczywisty", zeby ktokolwiek nie wiedzial, co moze oznaczac lub by kryl w sobie jakies sekrety o Tobie :p Na podstawie tego, co widac, mozna tylko powiedziec, ze widocznie lubisz sport i jestes aktywna :D
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Jeżeli patrzeć na to na jako awatar i nic pozatym wnioskuję:
  • -lubisz sport
    -jesteś osobą dość przyjazną (zielony)
    -masz duże możliwości "wkręcania" się w różne kręgi...
    -hmm może jeszcze takie coś: "skończłam, co następne?"
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Z racji tego, że nie chce mi się już dużo pisać, dam krótki komentarz, który trzba będzie jakoś zinterpretować, więc:

"Hmm, lepiej nie..., zakopcie topór wojenny...".
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Co do sygnaturki, to raczej ona mało ważna... za duża i lepiej na nią nie patrzeć :)

Heh, ale podoba mi się, PARTY HARD ! Może trochę mówi o mnie, może trochę... chodzi o to, że jestem czasem taki "fiśnięty".
 

niunka

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
polska ( woj lubelskie) anglia ( leicester)
OK Xionc. Twoj awatorek, pokazuje jak bardzo nie lubisz otwierac sie przed ludzmi, to znaczy lubisz byc tajemniczy lub wolisz jak odbieraja Ciebie troszke inaczej niz jestes w rzeczywistosci. Tak jakbys chcial zachowac troszke miejsca dla samego siebie. Tak samo mam wrazeni ze lubisz jak wszystko jest poukladane, logiczne i proste. Racja?? :p
Jelonek natomiast kojazy mi sie z niepoprawna romantyczka, ktora lubi filmy i ksiazki o milosci kocha przyrode, zwierzeta , chcialaby aby swiat byl o wiele lagodniejszy. Poprostu jak sam awator przedstawia, takie bujanie w oblokach. No i lagodnasc, to znaczy nie lubisz byc moze nie potrafisz wyrzadzac krzywdy, Jestes wrazliwa osoba. Tak??
Natomiast Martynka:( do koncza chyba sama nie wie jaka jest, poniewaz umiescila obraz malego dziecka ktory zazwyczaj symbolizuje radosc, cieplo, szalenstwo poprostu wigor zycia, a przy niku na smutna buzke. Moze akurat byla w zlym humorku, albo poprostu jest zmienna w swoich uczuciach. Raz wesola a za chwilke smutna....
ale to tylko awatorki
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
niunka - może i jest w tym racji trochę, a nawet sporo, lecz nie wszystko. Nie chcę napisac co jest źle, bo trudno to dość zrobić.

Co do "porzadku" - chciałbym miec porządek, lecz nie robie nic w tym kierunku, częściej lepiej mi się pracuje w bałaganie, gdzie wszsytko na wierzchu, ale bez przesady z bałaganem, taki mały bałaganik.
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Martynka:( - zmieniasz co chwilę, więc mówi mi że:
Dojrzewasz, objawem tego jest to, iż chcesz być kimś innym, o wiele lepszym niż jesteś, ale nie wiesz dokładnie kim.
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
A dokładnie co? Jeżeli pytasz o to co wcześniej to sama sobie odpowiedziałaś...

A po samym awatarze trudno mi coś stwierdzić, ale da się. Jesteś skromną osobą dążącą do celu w sposób nie wadzący innym, ale dobry.
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Jelonkowi fuche zabrałem czy coś? Może nie zagląda...

Może i, ale lepiej czegoś pokroju socjologa.

Na pozytywne komentarze ludzie przeważnie reagują pozytywnie, czyli przyznają racje, bo czemuż mieli by przeczyć swojej świetności. Nie bierz tego do siebie, napisz czy czy przypadkiem nie zgadzasz się z tym i tak nie postępujesz. Ja przeważnie na dobre o mnie opinie reaguje albo neutralnie, lub czasem przyznaje racje, jeżeli jest to uzasadniona opinia. Tylko mam w sobie bardzo dziwne, raczej nie przyjemne uczucie gdy ktoś mnie chwali, już nie ciesze się z pochwał na mój temat, szczególnie gdy to mi ktoś w twarz mówi. Ehh.. uczucie bycia tym złym, albo nawet gorszym we mnie już pozostanie na stałe :).




Ad. PS.
Ja to wiem, już... :)
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ale te obydwa avatary mowia o mnie to samo wiec ja chce wiedziec jak to odnosicie
 

niunka

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
polska ( woj lubelskie) anglia ( leicester)
Martynka ja juz wiem Ty poprostu popadasz w skrajnosci w skrajnosc. Nie potrafisz do konca sama okreslic czego chcesz. Bo raz jestes "wesolym dzieciakiem" ktory zaczepnie spoglada gdzies przed siebie, a raz masz w sobie spokuj jakiegos aniolka. to tak jakbys chciala sie wyciszyc,a le nie potrafisz.
Xonc jak widzisz ja napisalam lubisz, a nie masz :) no ale napisz cos o moim awatorku :p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Jelonek natomiast kojazy mi sie z niepoprawna romantyczka, ktora lubi filmy i ksiazki o milosci kocha przyrode, zwierzeta , chcialaby aby swiat byl o wiele lagodniejszy. Poprostu jak sam awator przedstawia, takie bujanie w oblokach. No i lagodnasc, to znaczy nie lubisz byc moze nie potrafisz wyrzadzac krzywdy, Jestes wrazliwa osoba. Tak??

Romantyczka zdecydowanie jestem, uwielbiam czytac o milosci i kocham przyrode (biol-chem :D) :). Z tym sie zdecydowanie zgodze. Reszta- coz, mam nadzieje, ze jestem wrazliwa, ale nie jestem tego pewna :p Na pewno jestem przewrazliwiona na wlasnym punkcie :p Ale to jest raczej ten gorszy aspekt wrazliwosci...A krzywde niestety potrafie wyrzadzac :(
Odnosnie Martynki- nic wiecej Ci nie powiemy, bo postepujesz tak, jakbys chciala koniecznie, zebysmy Ci powiedzieli, ze jestes tzw "zwariowana nastolatka"- wybacz, ze to mowie :p Ale kiedys tez tak mialam :p Jak juz powiedziala Niunka, dojrzewasz, a raczej wstepujesz dopiero w ten wiek i jeszcze nie masz uksztaltowanego charakteru.
A Ty, Niunka, pragniesz milosci, czulosci, chcesz, by ktos sie Toba zaopiekowal...Byc moze chcesz stworzyc taka klasyczna rodzinke- mama, tata, gromadka dzieci :D Kojarzysz mi sie troche z Rakiem- ale widze, ze jestes Waga, nie Rakiem :p Aczkolwiek Waga tez jest znakiem spokojnym, rodzinnym, tworczym...
 

niunka

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
polska ( woj lubelskie) anglia ( leicester)
jelonku czysbys czytala moje wypowiedzi na temat feminizmu :) rodzinka mi sie marzy :D ale w zwiazku to ja jestem ta strona dominacyjna. Wiec opieka wchodzi w rachube tylko z mojej strony :) Jezeli chodzi o znak Wagi, to jedyne co mam z nia wspolnego to zmiennosc nastroju.
pozdrawiam
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Xionic! to bardzo skomplikowana jednostka. Jeżeli Twój avatar wyraża Ciebie to tak naprawdę do końca nie da się Ciebie opisać.
Jelonek ma ustabilizowane życie wnioskuję to nie tylko z wypowiedzi, ale i z avatara. Nie lubisz chyba zmian ?
 
Do góry