Prezenty, prezenty, prezenty...

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Ostatnio w internecie trafiłam na śliczne aksamitne tasiemki na rękę Chou Chou (czyta się chyba szuszu). Czy słyszał ktoś o nich albo ktoś je ma? To może być piękny prezent dla dziewczyny lub żony. Albo dla mnie, bo sama bym chciała dostać taką :123:
 
N

nianiaSweet

Guest
tak ja je widziałam po raz pierwszy w prasie kolorowej a później u koleżanki, która powiedziała mi że to nie są zwykłe tasiemnki, a tasiemki z marzeniami, bo na wewnętrzenj stronie możemy wypisać swoje marzenia i jak je nosimy przy sobie to w końcu to dostaniemy, bo podświadomie takak bransoletka przypomina Nam o tym marzeniu. Nawet oglądałam o tym film pt. "sekret" w którym wyjaśnione jest to, że jak o czymś ciągle myślimy to cały wszechświat działa żeby to zrealizować, więc do działania jeśli macie jakieś niezrealizowane marzenia.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Z tego co widzę one są teraz naprawde bardzo modne. Fajnie, bo w sumie już teraz będziemy nosić coraz częsciej krótkie rękawki to taka ozdoba na ręce sie przyda.
 

kaatiaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2014
Posty
66
Punkty reakcji
0
dudeczka napisał:
Ostatnio w internecie trafiłam na śliczne aksamitne tasiemki na rękę Chou Chou (czyta się chyba szuszu). Czy słyszał ktoś o nich albo ktoś je ma? To może być piękny prezent dla dziewczyny lub żony. Albo dla mnie, bo sama bym chciała dostać taką :123:
No mi też się strasznie podobają:)
Może sobie z okazji dnia dziecka zażyczę:D
 
N

nianiaSweet

Guest
modliszka23 napisał:
Z tego co widzę one są teraz naprawde bardzo modne.
to prawda te tasiemki chouchou noszą nawet nasze rodzime gwiazdy, ostatnio widziałam je na ręku jednej z naszych gwiazdek w gazecie kolorowej.
 

polqa

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2014
Posty
10
Punkty reakcji
0
te tasiemki są świetne :)
wiecie co, ostatnio zastanawiałam się ajk to jest z kosmetykami - np. ostatnio od swojej młodszej sis dostałam krem +40 (mezzolaser), chociaż mam koło trzydziestki :p i od razu zgłupiałam, dlaczego ona mi to zrobiła, czy wyglądam aż tak staro... potem mi tłumaczyła, że przecież tych kremów to się używa o wiele wcześniej, że ona używa kremów +30, chociaż ma 26 i że nie ma w tym nic złego, a wręcz przeciwnie... no i uwierzyłam ;) ale sama chyba bym nie zrobiła takiego prezentu komukolwiek :x
 
N

nianiaSweet

Guest
tutaj się z Tobą zgodzę tasiemki wyglądają bardzo nieprzeciętnie, poza tym najważniejszy jest głębszy przekaz tej wstążki nie chodzi o samą wstążkę, ale o marzenie które możemy wypisać na jej wętrzu o którym nikt oprócz Nas nie wiem i do realizacji którego po cichu dążymy.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
nianiaSweet napisał:
to prawda te tasiemki chouchou noszą nawet nasze rodzime gwiazdy, ostatnio widziałam je na ręku jednej z naszych gwiazdek w gazecie kolorowej.
Nie wiem czy mam rację, ale chyba Pani Dorota Welman ma na ręku ChouChou jak tak się bliżej przyjrzeć to chyba ma czarną tasiemkę, ale do końca nie jestem pewna, bo ozdóbki nie widać. Ciekawe o czym marzy Pani Welman :)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Mam dokładnie taki sam model :) Fajnie, że pani Welman też nosi chouchou, a ta kobietka wie co modne i ładne.
 

Attachments

  • ChouChou_.jpg
    ChouChou_.jpg
    312,1 KB · Wyświetleń: 1

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Tak myślałam, że jak czarna to pewnie z czaszką , ale do końca nie byłam pewna :) Dzięki za fotkę ślicznie wyglada ta tasiemka, będzie pasowała do różnych stylizacji
 
N

nianiaSweet

Guest
czaszka to ostatnio modny trend w modzie :) co prawda zawsze wydawało mi się że do takich delikatnych dodatków jakim są tasiemki ChouChou motyw czaszki będzie nie koniecznie pasował to powiem szczerze, że takie połączenie wygląda naprawdę dobrze.
 

AdaWalcz

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2014
Posty
18
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Wrocław
Nie znałam tej marki, z ciekawości zajrzałam tam, ale nie znalazłam nic ciekawego, co mogłabym kupić dla męża.
 
B

bajderman

Guest
Np. jakiś weekend spa. Generalnie szukam prezentów ciekawych, oryginalnych i pomysłowych. Całkowicie odpuszczam prezenty nudne. Dużo takich rzeczy można znaleźć choćby na Super Prezenty, a ogólnie nie jest powiedziane, że porządny prezent musi dużo kosztować, prawda?
 

jank55

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Spytaj co chłopak chce i kup-chyba tak najlepeij trafić w udany prezent??
 
M

maalamy

Guest
Ja chyba muszę namówić brata żeby się zrzucił ze mną na mikrofalówkę dla rodziców :), może się uda jakoś
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
ja upolowałam fajne zestawy kosmetyków rimmela w drogerii, maskara wonderfull i coś tam jeszcze było, ładnie zapakowane :tongue: muszę się przyznać że zdecydowanie pomogło mi to w ogarnięciu prezentów pod choinkę dla babeczek :tongue:
 
Do góry