Prezenty, prezenty, prezenty...

mandarynkowysmak

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
0
Moi drodzy, pomóżcie mi wybrać prezent dla moich dziadków na ich złote gody. Myślałam o jakimś ładnym obrazie. Albo fajnym serwisie obiadowym.. macie jakieś pomysły?

Moi dziadkowie w tamtym roku dostali od całej rodziny wielki fotoalbum ze zdjęciami każdego członka rodziny. To dla nich z pewnością bardzo cenna i wartościowa pamiątka. Przeglądając oferty na stronach zakupów grupowych widziałam, że Gruper ma takowy w swojej ofercie.
 

maria.antonina

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Moi rodzice mieli dopiero co rocznicę i razem z rodzeństwem kupiliśmy kupon rabatowy na Gruperze na Fotoobraz z ich wspólnym zdjęciem. Zostało powiększone do większych rozmiarów i muszę przyznać, że prezentuje się wspaniale. Oprócz własnego zdjęcia można zrobić sobie taki obraz już z gotowego motywu.
 

Dikens

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja mojemu facetowi zawsze kupuję na wszystkie możliwe okazje zestawy upominkowe z alkoholem, bo jest miłośnikiem whisky
smile.png
Ale skoro 16 to alkoholu nie polecam, ale może jakaś romatyczna kolacja, którą sama przygotujesz. Każdy facet lubi dobrze zjeść
mruga.gif
 
M

mmamba88

Guest
Rakuzanka napisał:
a cooo na wielkanoc? :):) :))
Kurcze nie wiedziałam, że się daje prezenty na Wielkanoc- jakaś tradycja z wschodu pewnie ;p, więc zapewne się daje czekoladowego zająca. Hehe
A jeśli chodzi o prezent jakiś drobiazg dla chłopaka/narzeczonego/męża to ja swojemu czasem funduję jakąś gierkę czasami dorzucą mi książkę albo komiks gratis więc prezent "dual pack" wychodzi :).
 

danielek1988

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2012
Posty
22
Punkty reakcji
0
Odnawiam temat, niedługo kolejne święta będa w moim życiu ( akurat do Bożego Narodzenia i Mikołaja sporo czasu.. ale chodzi mi o urodziny kumpli )
Myślicie, że jak facet facetowi kupi taki poradnik, album z pozycjami + jeszcze do tego jakieś whisky to może być na prezent?
 
M

malami000

Guest
Ostatnio wpadły mi w oko koszulki z grafiką 3D, chciałam jakąś kupić chłopakowi. Najbardziej spodobała mi się taka //level77.eu/url/3w . Co o niej sądzicie?? ;)
 
M

malami000

Guest
Kup mu jakiś oryginalny T-shirt np z zabawnym napisem lub grafiką. ;)
 

Victoryy94

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
29
na allegro bądź na innych serwisach można zobaczyć takie zegary duże, które na około mają ramki na zdjęcia, jest ich 12 zwykle, jak godzin. Mój facet dostał takie coś na urodziny i bardzo się ucieszył bo były tam zdjęcia jego kuzynów, kuzynek i inych członków rodziny. Fotopuzzle też robiłam akurat ze zdjęciem moim, którre mu się najbardziej podobało. Miał radochę przy układaniu tych puzzli. Pomysł z butelką i karteczkami uważam za fenomenalny. Można też takie coś zrobić z cukierkami, krówkami bądź innymi słodyczami które można odpakować, napisać coś a potem z powrotem włożyć. :) Powodzenia! Ja aktualnie szukam prezentu na dzień ojca, rok temu była wycieczka jedniodniowa w góry :).
 

polissandra

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
słuchajcie, a ja szukam dla chłopaka na prezent jakąś fajną golarkę do stylizacji zarostu. Dobrze by było, gdybyście podpytały swoich facetów z jakich korzystają… zupełnie się na tym nie znam. Podoba mu się wygląd z kilkudniowym zarostem (moim zdaniem) 1-2 dniowym. Aaa i jeszcze jedna ważna kwestia (może najważniejsza) – jestem w stanie wysupłać maksymalnie 300 zł.Czy znajdę coś w tej cenie, tak żeby nie był zawiedziony :) Z góry bardzo dziękuję ;)
 

Nika_800

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
polissandra napisał:
słuchajcie, a ja szukam dla chłopaka na prezent jakąś fajną golarkę do stylizacji zarostu. Dobrze by było, gdybyście podpytały swoich facetów z jakich korzystają… zupełnie się na tym nie znam. Podoba mu się wygląd z kilkudniowym zarostem (moim zdaniem) 1-2 dniowym. Aaa i jeszcze jedna ważna kwestia (może najważniejsza) – jestem w stanie wysupłać maksymalnie 300 zł.Czy znajdę coś w tej cenie, tak żeby nie był zawiedziony :) Z góry bardzo dziękuję ;)
Ze dwa tygodnie temu mój facet szukał jakiejś dla siebie i ostatecznie zamówił sobie przez internet taką link. Jak sama widzisz, mieścisz się w widełkach cenowych, a maszynka strzyże od 0,5 mm. Maszynka wygląda naprawdę fajnie, bo z jednej strony masz trymer do brody, a z drugiej masz normalną golarkę :)
 

Natka Pietruszka

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Mój facet ma niedługo urodziny, a ja od miesiąca już świruję co mu kupić.
Zastanawiam się nad:
-albo nieśmiertelnik - nasze imiona i data naszej rocznicy - a druga blaszka jego wartości wyznawane,
-albo zippo zapalniczka z dedykacją "kocham Cię, N."
-albo jakieś dobre słuchawki do komputera (ale żeby miały taki super, mega, zachwycający dźwięk) tylko nie wiem jakie...
-albo jakiś wypad, ale to ostateczność.

Help me :)
 

catalina22

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2012
Posty
25
Punkty reakcji
0
Natka Pietruszka napisał:
Mój facet ma niedługo urodziny, a ja od miesiąca już świruję co mu kupić.
Zastanawiam się nad:
-albo nieśmiertelnik - nasze imiona i data naszej rocznicy - a druga blaszka jego wartości wyznawane,
-albo zippo zapalniczka z dedykacją "kocham Cię, N."
-albo jakieś dobre słuchawki do komputera (ale żeby miały taki super, mega, zachwycający dźwięk) tylko nie wiem jakie...
-albo jakiś wypad, ale to ostateczność.

Help me :)
Wszystko zależy od puli jaką na ten prezent chcesz przeznaczyć (ale widząc Twoje propozycje wnioskuję, że widełki są dosyć szerokie). Ja osobiście preferuję zestaw: prezent praktyczny plus sentymentalno-pamiątkowy, dlatego na Twoim miejscu zdecydowałabym się chyba na słuchawki i nieśmiertelnik. Jeżeli o słuchawki chodzi sama ostatnio takich poszukiwałam i miły Pan w sklepie polecił mi model PHILIPS SHL8807/10 - świetna jakość dźwięku i fajny design, za całkiem przyzwoitą cenę, więc osobiście polecam :)
 
E

Ejan87

Guest
A ja rodzicom kupiłam upominek od Brata z okazji Jego wesela - taki upominek w formie podziekowań, które młodzi dedykują właśnie rodzicom :) mam nadzieje, że rodzicom jak i przyszłym teściom Brata taka statuetka sie spodoba
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Ejan87 napisał:
A ja rodzicom kupiłam upominek od Brata z okazji Jego wesela - taki upominek w formie podziekowań, które młodzi dedykują właśnie rodzicom :) mam nadzieje, że rodzicom jak i przyszłym teściom Brata taka statuetka sie spodoba
No, całkiem fajna. Jak ktoś ma miejsce żeby postawić to dobry prezent.
 
J

jadwinia

Guest
ilkas napisał:
A ja rodzicom kupiłam upominek od Brata z okazji Jego wesela - taki upominek w formie podziekowań, które młodzi dedykują właśnie rodzicom :) mam nadzieje, że rodzicom jak i przyszłym teściom Brata taka statuetka sie spodoba
No, całkiem fajna. Jak ktoś ma miejsce żeby postawić to dobry prezent.
Plus to, że zazwyczaj na weselu jakiś podarek się daje a kosz z kwiatami i słodyczami zajmuje więcej miejsca niż taka mała figurka. Sama jestem teraz na etapie prezentów na imieniny - moj tata obchodzi je na andrzejki i szukam pomysłu - może coś galanterii skórzanej jest dobrą opcją???
 

milva1395

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Toruń
Moi drodzy, może mi pomożecie. Moja dobra koleżanka obchodzi niedługo osiemnaste urodziny i nie mam kompletnie pomysłu co jej kupić. W zakresie tak do 50 złotych. Kosmetyki raczej odpadają - nie dość, że banał to np. coś do malowania oczu odpada, bo dopiero co zaczęła soczewki nosić i przez to przestałą się malować. Przejrzałam chyba z 10 stron na stronie Empiku, nic ciekawego tam nie znalazłam oprócz kubków (całkiem ładne, ale to jako alternatywa, jak już nic innego nie wymyślę) i rzeczy na prawdę fajnych, ale nie w moim zakresie cenowym... Płyta lub książka odpadają, bo - bez bicia przyznam - nie mam pojęcia w jakich gatunkach gustuje.
 

kisia_12

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
A co o niej wiesz? Co lubi?
Zresztą 18tka to wyjątkowa okazja, poszukaj jakiegoś totalnie odjechanego, lekko zboczonego prezentu :)
 

milva1395

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2013
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Toruń
Oj ta "zboczoność" odpada kompletnie. Na tej imprezie może być też jej rodzina :p.

A co o niej wiesz? Co lubi?
Zresztą 18tka to wyjątkowa okazja, poszukaj jakiegoś totalnie odjechanego, lekko zboczonego prezentu :)

Jako że mam sklerozę że hej to nie pamiętam co ona mogła mówić, że lubi (poważnie, nie śmiejcie się :(). A jakbym miała napisać co o niej wiem to nagle pustka w głowie... Dzisiaj widziałam, że już się malowała, więc kupiłam jej taki zestaw od Maybelinne - tusz i kredka do oczu. Mało wymyślne, ale termin się zbliża. Zastanawiałam się jeszcze nad czymś fajnym, śmiesznym, jakiś drobny prezent. Kompletna pustka w głowie...
 

Choli

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2013
Posty
24
Punkty reakcji
2
ej dziewczyny a znacie markę 'pan tu nie stał', myślicie że coś od nich byłoby fajnym prezentem dla 25-letniego faceta na święta? :)
 
Do góry