Prezenty, prezenty, prezenty...

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
dobry pomysł z tym wyjazdem:) coś nowego będzie,wyjazd w nieznane plus kamsutra będzie super połączeniem. Partner zobaczy w Tobie nową kobietę:)
 
I

iwettka

Guest
czy to dzień, chłopaka, imieniny, urodziny czy też gwiazdka liczy się gest. osobiście zawsze stawiam, na dobre zestawy kosmetyków . Może i jest to prezent z tych praktycznych, ale fajnych kosmetyków nigdy za wiele.
 

lelumpolelum6

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wszystko zależy od budżetu, dostałam wysoką premię i mogę pozwolić sobie żebyśmy wyjechali razem z mężem na Sylwestra w góry. To jest właśnie mój prezent i myślę że się ucieszy bo mąż przepada za górami. Natomiast album z pozycjami jest atrakcyjnym prezent, będziecie mogli czerpać z niego nowe pomysły żeby uatrakcyjnić seks :)
 

palinkaa

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
jeśli chodzi o Sylwestra w górach- polecam korzystać z zakupów grupowych, na pewno znajdzie się wśród nich taki wyjazd w atrakcyjnej cenie!
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
mandarynkowysmak napisał:
fajnym pomysłem na świąteczny prezent dla najbliższych są np. dla chłopaka/męża vouchery na kolację we dwoje, wspólny wyjazd, kurs tańca. Wiele ciekawych ofert tego typu można znaleźć na zakupach grupowych.
Kolacje dla dwojga zafundowałam nam właśnie z Grupona na naszą rocznice 2 miesiące temu, teraz na gwiazdke kupiłam bluze Nike z wyprzedażyi uprawiać uprawiać sport. :) Co prawda teraz w zimie chodzi tylko na siłke, ale na wiosne będzie jak ulał!
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja w tym roku prezent praktyczny dla TŻ mam, narzekał na maszynkę do golenia więc będzie miał nową. Moja druga połówka jest praktyczna hehe :) nie przepada za rzeczami niepraktycznymi więc wiem, że będzie zadowolony. Prócz tego ... to co lubi - słodycze :) mam dla niego całą paczkę. Dobrze, że ma sporo ruchu to mu się nie odłoży :)))
 

maria.antonina

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
W ramach świątecznego prezentu razem z mężem postanowiliśmy wspólnie wyjechać na sylwestra, a ofertę właśnie znaleźliśmy na stronie z zakupami grupowymi. Wszystko dokładnie sprawdziliśmy, cena też jest o wiele niższa niż byśmy sami wszystko załatwiali bądź korzystali z biura podróży.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No te vouchery są fajne bo można z nich skorzystać w ciągu przeważnie 6-12 miesięcy więc można sobie spokojnie znaleźć dogodny termin i najczęściej jak mają konkretną wartość to wbrać to na co chce się je wydać.
 

maria.antonina

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Teraz użytkownicy Facebooka mogą komuś bliskiemu zrobić niespodziankę. Wystarczy się zalogować i wybrać osobę którą się chce obdarować i wybrać odpowiedni Bonbonier. Naprawdę jest w czym wybierać.
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
MAcie już coś na walentynki?Ja stawiam w tym roku na książkę :) A konkretnie tą Kamasutrę :) Przynajmniej dostanie coś oryginalnego:) Przepięknie wydana.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
oli21 napisał:
MAcie już coś na walentynki?Ja stawiam w tym roku na książkę :) A konkretnie tą Kamasutrę :) Przepięknie wydana.
No właśnie...ja jeszcze bez pomysłu na prezent a walentynki coraz bliżej. Ale moja jakby zobaczyła książkę kamasutry na prezent to chyba bym nią dostał po głowie :D
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Jacek23 napisał:
No właśnie...ja jeszcze bez pomysłu na prezent a walentynki coraz bliżej. Ale moja jakby zobaczyła książkę kamasutry na prezent to chyba bym nią dostał po głowie :D
eee zależy co kto lubi, bo ja to bym się ucieszyła z takiej książki hehe. ale też ostatnio rzuciły mi się w oczy na necie fajne świeczniki
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
A co sądzicie o spinkach do koszuli w kształcie talii kart? Nietypowe, a zarazem pożyteczne i eleganckie, fajny gadżet?
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
Fajne są :) Jak facet ma koszule na spinki to prezent w sam raz, gorzej jak nie ma ;] więc może dobierz mu do tego jakąś koszulę na spinki i nie będzie wtopy ;)
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
ilkas napisał:
eee zależy co kto lubi, bo ja to bym się ucieszyła z takiej książki hehe. ale też ostatnio rzuciły mi się w oczy na necie fajne świeczniki
a dzięki, przejrzę sobie, bo w sumie świeczki bardzo lubi, pełno się tego wala po chacie :D
A co do spinek to jako facet uważam że fajny prezent - przynajmniej ja bym się cieszył jakbym dostał.
 

mandarynkowysmak

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
32
Punkty reakcji
0
markettta napisał:
A co sądzicie o spinkach do koszuli w kształcie talii kart? Nietypowe, a zarazem pożyteczne i eleganckie, fajny gadżet?
Jeśli chodzi o spinki do mankietów to widziałam też fajne na Gruperze. Srebrne spinki z pamięcia USB ;) Uważam, że to fajny pomysł na walentynkowy prezent.
 

Goś_nova

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
bahamas
Moi drodzy, pomóżcie mi wybrać prezent dla moich dziadków na ich złote gody. Myślałam o jakimś ładnym obrazie. Albo fajnym serwisie obiadowym.. macie jakieś pomysły?
 

Moni_czka

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Goś_nova hehe trochę zboczyłaś z tropu. Komplet talerzy eleganckich z serwisem do kawy - dobry pomysł. Lepszy chyba niż obraz. Kup coś jakieś klasycznej firmy, lubiana albo chodzież..? cos takiego może?


A dla chłopaka na walentynki mam w tym roku koszulkę - jedna jest dla mnie i ma napis "LO" a druga dla nigo z "VE" i tak się ściskać będziemy:))) czekam na przesyłkę, mam nadzieję że zdążą!!!



January-Couples-T-Shirt-deals-250-250.jpg
 
Do góry