Prezenty, prezenty, prezenty...

alisse

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
lubię najpierw podpytać, dopiero kupuje. dużo wcześniej niby tak mimochodem. Slucham co i jak i problem z prezentami mam z głowy. Koleżance kupiłam dzbanek szklany Dafi bo ona lubi mieć ładne rzeczy w domu, a kiedyś narzekała cna smak wody. Druga kocha kwiaty, wiec tez lukłam jakie i problem z głowy :)
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
ja uwielbiam robic prezenty niespodzianki :) i zazwyczaj nie sa to prezenty rzeczowe, tylko p. jakies wyjscie, wyjazd, bon na jakiś kurs, cos oryginalengo :)al czasami jak nie mam czasu albo nic fajnego nie wymysle, to zawsze pozostaje dobra ksiazka:)
 
I

Infiner

Guest
Ja nigdy nie wiedziałem co podarowac swojej kobiecie Jest dość wymagająca jesli chodzi o prezenty ;)
Potem zacząłem kupować jej biżuterię i muszę przyznać,że właśnie taki prezent podoba jej się najbardziej. Ostatnio dostala taki komplet:
59-home_default.jpg


Wcześniej taki:
55-home_default.jpg



Raczej jej się nie znudzi ;) Dodam,że zamawiałem w mniejszym sklepie jubilerskim, konkretnie w Lavivre.pl - mają tam o wiele lepsze ceny niż w tych większych sklepach.
 

Miriam13

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Te niebieskie podobają mi się :)
mi maż kupił dzbanek Dafi, dobrze , niech lepiej bizuterii mi nie kupuje. Jak kupił mi perfumy to po wyjściu z domu nie było po ich zapachu sladu. Dzbanek jednak mi się spodobał juz z samego wygladu , a jak jeszcze go wypróbowałam...woda w dzbanku jest czyściutka. Teraz ja w maju bede miala dylemat co jemu kupić, chyba kasy dać to nie wypada co? powie, ze na odczepnego to zrobiłam :/
 
I

iwonka88

Guest
Jeśli chodzi o prezenty, to może coś nietypowego? Gumki.pl mają fajny wybór zabawek, kosmetyków - intymnych:) Do tego dyskretna przesyłka.
 

ortodoks

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Niestety nie wszystko jest takie łatwe i czasem wybredne kobiety nie są zadowolone również z biżuterii. Niestety również można nie trafić w gust.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Może zegarek? To co prawda mało oryginalny pomysł, ale za to uniwersalny. No i ja osobiście bardzo lubię je dostawać.
 

alisse

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiecie co? Ale z tymi prezentami to jest prawdziwy koszmar, ja swojego biorę za rękę i jak dziecku pokazuję co chcę, z nim autentycznie problem bo niby mu się podoba ale entuzjazmu nie widzę. Teraz wzięłam się na sposób i czasem coś mu w necie pokazuję i niby tak od niechcenia pytam czy fajne...Jak małe dziecko lubi modele samochodzików i je kolekcjonuje, więc w tym roku dostanie specjalnie na zamówienie z platformy 3d designers model autka, które mu się marzy , myślę, że powinien być zadowolony :)
 

krejzistah

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
59
Punkty reakcji
1
Jak w Warszawie to można sprawić np. voucher na pokaz w manufakturze cukierków czy voucher na warsztaty z robotyki. Zawsze to jakiś bardziej wyjątkowy prezent niż kolejna gra komputerowa.
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Bardzo fajne pomysły. Niestety dzieci zwykle oczekują jednak jakiegoś upominku rzeczowego.
 

Desdemona

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2015
Posty
59
Punkty reakcji
3
Wiek
36
Jeśli chodzi o prezenty dla kogoś bliskiego to zawsze kupuję coś, co będzie albo praktyczne, albo pozostanie na pamiątkę. Staram się wybadać teren, żeby nie dawać prezentów tzw. "przechodnich". :)
 
A

alicja973

Guest
Tez lubie i dostawać i dawać prezenty praktyczne, a że jestem maniaczka domu i kuchni to takie też daję i dostaję od tych co mnie znają .Podpowiedzieć mogę sklepy DUKA
Tu jest duża różnorodność pod katem wyboru takich rzeczy aładne, fajnie wykonane, markowe
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
ale wypas ten tunel, zawsze marzylam o czyms takim, ale odwagi brak :p Zastanowie sie nad tymi kartami podarunkowymi z wyjatkowyprezent.pl na swieta. Kazdy moglby wybrac sobie to, na co ma ochote. Dla takiej osoby jak ja, niemajacej czasu na chodzenie po sklepach, mysle, ze to wygodna opcja, a kazdy bedzie zadowolony :D
 

madziaxa

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2015
Posty
9
Punkty reakcji
0
czuć, że święta się zbliżają jak tematy typu prezenty przeżywają oblężenie :D
 

Blanka_80

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2015
Posty
79
Punkty reakcji
1
No ja mam już połowę prezentów kupionych. Jeżeli chodzi o drugą połowę to czekam na grudniową wypłatę ;D
 

Joanna Strzaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2015
Posty
4
Punkty reakcji
1
Może jakiś wyjazd? Mnie osobiście cieszą takie prezenty. Zarezerwować i fajowy prezent gotowy ;) A dla obdarowanego super odpoczynek i relaks ;) Nie mogę się doczekać tegorocznych świat- to pierwsze nasze w trojkę!
 
Do góry