Prezenty, prezenty, prezenty...

Pepitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
74
Punkty reakcji
0
My tam mówimy sobie wprost co chcemy dostać. To chyba najlepsze rozwiązanie :) Wyjątkiem są dzieci, które piszą listy do Mikołaja :) W tym roku mam już prawie wszystkie prezenty, czekam jeszcze na kilka paczek i w poniedziałek planuję ostatnie wyjście do centrum handlowego :)
 
Y

Yellow Jester

Guest
Pepitka napisał:
My tam mówimy sobie wprost co chcemy dostać.
Można złożyć zamówienie na mnogą liczbę prezentów i otrzymać tylko jeden - nadal będzie to niespodzianka, a nie tzw. ustawka.

Joanna Strzala napisał:
Nie mogę się doczekać tegorocznych świat
Już prawie po świętach. ;)
 

Pepitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
74
Punkty reakcji
0
Yellow Jester napisał:
My tam mówimy sobie wprost co chcemy dostać.
Można złożyć zamówienie na mnogą liczbę prezentów i otrzymać tylko jeden - nadal będzie to niespodzianka, a nie tzw. ustawka.

Joanna Strzala napisał:
Nie mogę się doczekać tegorocznych świat
Już prawie po świętach. ;)
Jakie "prawie po świętach"?! :) Jeszcze dobrze uszek nie zaczęłam lepić :) Ale powiem Wam, że jakoś nie czuję magii tych świąt. Może to przez brak śniegu?
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ja lubie niespodzianki:) więc zawsze poszukiwanie prezentów to duże wyzwanie i ogromna frajda, muszą być przemyślane:) w tym roku tylko z siostrą mam problem... ale może jakiś zestaw kosmetyków jej kupię do pielęgnacji ciała i tyle..
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
generalnie to polecam szukać okazji ciekawych na stronie cashbag, jak i tak planujecie coś kupić przez internet, bo zawsze to kilka procent zwrotu
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
Joanna Strzala napisał:
Może jakiś wyjazd? Mnie osobiście cieszą takie prezenty. Zarezerwować i fajowy prezent gotowy ;) A dla obdarowanego super odpoczynek i relaks ;) Nie mogę się doczekać tegorocznych świat- to pierwsze nasze w trojkę!
i jak po swietach? :) wyjazd jest super pomyslem i mozna na prawde znalezc teraz ciekawe okazje na wjatkoym prezencie.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
a korzystałas z ich wyjazdów? z tego, co widzę, to niektóre wychodzą naprawdę niedrogo. Sama chętnie kupiłabym dla męża jakiś wypad do SPA oczywiście dla dwojga ;)
 

katy006

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
hej! na prezent świąteczny kobietom w swoim domu podarowałam bony podarunkowe do na zabiegi kosmetyczne, były zadowolone :)
Brat otrzymał ksiażkę o ulubionych motocyklach, dobrze że wiem co lubi to łatwo wybrać prezent :D ! Mój mężczyzna dostał płyty ulubionych wykonawców ;)

A co z prezentem na walentynki? :) Kusi mnie bon na przejazd autem, co o tym sądzicie? jakmiś bolidem albo Bmw? :)
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ja czekam na swój wymarzony, a raczej aktualnie potrzebny prezent:) potrzebuję słuchawek, codziennie chodzę do pracy piechotą i przydałby się takie jakieś fajnie ;)
 

Pepitka

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
74
Punkty reakcji
0
Idealny prezent na Walentynki, to karnet na strzelnicę :p

Niedługo dzień kobiet, ciekawe co mój Luby wymyśli... Mam wrażenie, że zapomni :p

A już teraz mi powiedział, że bierze urlop w maju - dwa dni przed swoimi urodzinami, więc będziemy mieć 4 dni wolnego... Myślicie, że mogłabym wykupić jakąś 4-dniową wycieczkę w Itace, żeby w jakimś ciekawym miejscu spędzić ten czas? Jest na sali jakiś facet? To dobry pomysł, czy średniawy?
 

buusia78

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2014
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Opole
Mój luby miał wczoraj urodziny i sprezentowałam mu zegarek. Nigdy nie dostał ode mnie nic takiego, żeby miał pamiątkę. Zawsze były to jakieś niespodzianki typu wyjazd czy coś więc tym razem inaczej :)
 

Kama89

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
98
Punkty reakcji
0
Ja się za prezentem na dzień Matki rozglądam:) chyba jak co roku skończy się na jakimś drobiazgu z biżuterii i bukiecie róż:) Fajne kolczyki z perłą mam wstępnie upatrzone w aparcie.
 

Zzytaka

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja uważam, że najlepsze są prezenty w postaci voucherów na przeżycia. Takie vouchery można znaleźć miedzy innymi na portalu Wyjątkowy Prezent. Lista różnych prezentów jest bardzoooo długa i można dopasować prezent do mamy, taty, chłopaka, dziewczyny, a nawet szefowej. Czekoladki, kwiaty, biżuteria, itp. wieją mi nudą i osoba obdarowywana szybko o nich zapomni, a takie wymarzone przeżycie może być przygodą życia. I wierzcie mi na długo pozostaje w pamięci, o cym sama miałam okazję się przekonać. Przyjaciele sprezentowali mi koktajl w chmurach - coś niesamowitego. Czyste szaleństwo.
 

agati866

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
A co powiecie na pyszny tort z dostawa do domu? Można zamówić tort oraz dostawę pod wskazany adres. Dostawa jest z najbliższej cukierni. Mamy pewność, że będzie świeży i pyszny!!!!
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
A ja wolę dostać jakąś rzecz, którąś mogę gdzieś sobie postawić. Zawsze to jakaś pamiątka. Pieniędzy nie lubię dostawać. Jeśli chodzi o urodziny. (nawet nie wiem w jaki temat weszłam xD)

Bo jeśli chodzi o ślub to pieniądze bo nie chciałabym dostać np 3 żelazek. :)
 
E

EU Geniusz

Guest
Dobrym pomysłem na prezent jest wydrukowanie obrazu na płótnie. Najlepiej od razu poprosić o naciągnięcie na sosnową ramę, żeby bez obaw powiesić na ścianie. :)
 

italialove

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2016
Posty
3
Punkty reakcji
1
Ja w swoim małżeństwie a wcześniej w związku zawsze na urodziny pytaliśmy się co ta druga osoba chce dostać i kupowaliśmy to. Chyba, ze wiedziałam np o czym mąż "marzył" to wtedy to. Raczej jestem zwolenniczką praktycznych i przydatnych prezentów niż bzdetów, które się upycha po szafach. ;)
 
Do góry