basik1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
542
Punkty reakcji
26
Jeśli nie interesuję Cię "rzadne tam ubranka, buciki, zabwaki, ramki na zdjecia, klocki, nocniki, slodycze" proponuję to samo co wyżej.

Można przynajmniej odłożyć na przyszłą edukację.
 
0

03092010

Guest
Byc moze to jest mysl. Nigdy nie dawalam pieniedzy, a bardzo nie lubie kupowac prezentow, bo..nigdy nie wiem co.
 

basik1

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
542
Punkty reakcji
26
No bo to bez sensu przynosić setną zabawkę dziecku które już wszystko ma. Mam taką samą sytuację odnośnie komunii w maju - dzieciak ma quada, wszystkie te bzdety elektroniczne o zabawkach nie wspominając, więc też damy pieniądze, chociaż na miejscu takich rodziców to bym chyba prezenty z komunii przeznaczyła dla jakiegoś domu dziecka...

Jeżeli masz obdarować dziecko, które nie ma absolutnie wszystkiego to mi osobiście podobają się trampoliny, skoczki, jeździki - czyli wszystko co pozwala maluchowi rozładować energię ;)
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Hmm, wydaje mi się, że ciężko kupić coś innego dla rocznego dziecka. Ja dla takich maluchów stawiam na kreatywne zabawki, oprócz tego, że dziecko się bawi, to może się jeszcze czegoś nauczyć. Fajne są zabawki - instrumenty, sporo dzieciaków lubi muzyczne zabawki.
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
ja kupiłem swojej siostrzenicy która wszystkie zabawki ma na roczek wielkiego misia większego od niej sam jako dzieciak takiego miałem i miło go wspominałem nie jest to typowa zabawka bo dziecko w wieku dwunastu miesięcy według mnie nie jarzy zbyt wiele a zabawki zajmują na jakieś pięć minut do tego dostała pięknie wydaną książkę z wierszykami i rymowankami z dedykacją która mam nadzieje podobnie jak miś zostanie jako pamiątka na kilka lat
 
0

03092010

Guest
ja kupiłem swojej siostrzenicy która wszystkie zabawki ma na roczek wielkiego misia większego od niej sam jako dzieciak takiego miałem i miło go wspominałem nie jest to typowa zabawka bo dziecko w wieku dwunastu miesięcy według mnie nie jarzy zbyt wiele a zabawki zajmują na jakieś pięć minut do tego dostała pięknie wydaną książkę z wierszykami i rymowankami z dedykacją która mam nadzieje podobnie jak miś zostanie jako pamiątka na kilka lat
W kwestii prezentow nie jestem tak kreatywna. Bardzo podoba mi sie Twoj pomysl :) Chyba zrobie podobnie ;)
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
dla dziewczynki postawiłabym na jakieś kolczyki... plus przebicie uszu. sama dostałam taki prezent od chrzestnego i pamiętam, że kolczyki nosiłam do końca podstawówki. :)

a dla chłopaka... nie wiem.. ciężka sprawa.. jakaś rozwijająca edukacyjnie zabawka albo krzesełko. szczerze to nawet nie wiem na jakim etapie rozwojowym jest roczne dziecko. :p
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Mi się zawsze takie wielkie pluszaki podobały, szczególnie jak pluszak większy jest od dziecka, świetna sprawa :)
 

bombeczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Jaworzno
Ja od ojca chrzestnego dla mojego dziecka dostałam zestaw sztućcy z wygrawerowanymi datami ur wagą wzrostem i tp, fajna sprawa
 

mewka0

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
No faktycznie ciekawa ale ta cena...zaporowa. Za 1000 zł to musiałaby być chyba ze złota żebym się zdecydowała. nam w zupełności wystarcza bujaczek ale przyjaciółka ma chuśtawkę, nie taką cudaśną tylko standardową za 3 razy mniej i mała też zasypia w mgnieniu oka. Więc nie wiem czy jest sens wydawać tyle kasy, choć z drugiej strony kto bogatemu zabroni :)
 

mewka0

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
Kule plazmowe są super ale nie wydaje Ci że 6 lat to trochę za mało na taką lampę? Ja widziałabym to raczej w pokoju nastolatka. Dla dziewczynki w tym wieku jakoś bardziej mi pasuje np. lampka wyświetlajaca gwiazdy na suficie.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Bukiet super :) I ten tort też bardzo pomysłowy.
Podoba mi się też to, o czym pisze bombeczka - tzn. chodzi mi konkretnie o grawerowanie daty urodzenia, wagi i wzrostu. Może niekoniecznie na sztućcach, ale sam pomysł z grawerem ok.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No to fakt, masz rację cena zabija troszkę, ale tak to niestety jest ;/ jakie posiadanie dzieci jest kosztowne :D
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Mi się zawsze podobały ze względu na to, że jak się ją dotknęło to ten prąd tak fajnie przylegał do miejsca gdzie się dotykało :))
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Najlepiej zapytać rodziców czego potrzebuje takie dzieciątko, może lubi bawić się czymś, na co TY nie wpadniesz.
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Ospa, to przecież tez ryzyko powikłań, moim zadaniem lepiej zaszczepić dziecko na ospę, niż starać na siłę zarażać.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No tak to też jest dobra i sprawdzona opcja, może podsunął coś co jest im naprawdę potrzebne a czego brakuje i wtedy prezent jak znalazł.
 
D

Dorka123

Guest
My kupiliśmy chrześniaczce krzesełko do karmienia chicco polly, bardzo fajne, żałuję, że dla swojego syna takiego nie miałam, no ale to były inne czasy ;)
A do tego biblię ilustrowaną dla dzieci, oczywiście z dedykacją na pamiątkę. Rodzice zachwyceni, dziecko jeszcze niestety się nie wypowie ;)
 
Do góry