Z

Zato_zbanowany

Guest
Bardzo dobrym pomysłam na prezent będzie wspólny wyjazd do parku Św. Mikołaja w Zatorze,gdzie na każdego czeka moc atrakcji i na pewno nikt nie będzie się nudził.
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Jeżeli możesz to wstaw link jeszcze raz,w róznych sklepach można spotkac podobne kule,jednak nie wiem czy chodzi dokładnie o tą. Dla dziecka warto pomyśleć także o wpsólnym wyjeździe do Parku Św. Mikołaja w Zatorze,gdzie wszystkich czeka wspaniałą zabawa.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Hehe tutaj popieram :) w monopol cała rodzina może grać, ze starszymi dziećmi to scrable :) albo taki twister :) jest sporo fajnych gier :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Mi tez ten drugi link coś nie działa ;/ takich kul jest sporo różnych, mi tez się kiedyś podobały ale nie wiem czy o tym samym mówimy :)
 

ariel.arteseros

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pozytywki sa super: www.youtube.com/watch?v=M5XvExX2TAs
Zwlaszcza przy takim wyborze: www.youtube.com/watch?v=ghDfJgbpnVU
Zaskocza kazdego i w kazdym wieku, a dla dzieci po prostu bomba: www.youtube.com/watch?v=z3gTJV9dSRY
Pozdrawiam
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Fajne, trochę taki prezent w dawnym stylu, mało kiedy się je już widuje ale zrobione są OK.
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Ja planuje wykupić sesje zdjęciową dla chrześnicy. Myśle, że to będzie wspaniała pamiątka :) Nie tylko dla małej jak podrośnie, ale i dla całej rodzinki, która będzie mogła powspominać ten dzień.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
ALbo coś z lekkim wyprzedzeniem można też kupić, aczkolwiek taki fotelik do karmienia fajna rzecz.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
U mnie chrzestny fundował gromnicę ;) Podejrzewam, że jakąś kasę też dał.
Co do przydatnych prezentów, to fotelik do karmienia bardzo przydatny. Szkoda, że nie działa ten link do allegro, bo jestem bardzo ciekawa tego bukietu z pieluch :027:
 

mariasas

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja proponuje pamiatke metalizowana. sama korzystalam. prezent zakupilam w sklepie internetowym artess.cenowo w porzadku, efekt fajny, sam prezent malo oklepany to nowosc na rynku. polecam.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Heh trzeba też trochę zdrowego rozsądku mieć i nie popadać w paranoję z takimi rzeczami ... :)
 

Kasia Grabowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej, może ktoś podrzuci jakis pomysł (kreatywny) na prezent dla rocznej dziewczynk. nie rzadne tam ubranka, buciki, zabwaki, ramki na zdjecia, klocki, nocniki, slodycze.. ona to juz wszystko ma! szukam czegos niespotykanego ... pomózcie
 
Do góry