Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Cześć :) Napisz proszę coś więcej, co go interesuje, co lubi, wtedy łatwiej będzie coś wybrać :))
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Przepiękne są te wyroby ceramiczne ale niestety nie dla mojego urwisa:) Gry planszowe raczej go nie zainteresują na dłuższy czas. Zastanawiam się nad wyrzutniami Nerf. Widziałam je w sklepie i co mnie zaskoczyło to bardzo duża liczba dzieci otaczające pólki z właśnie tą zabawką. Co myślicie o takim prezencie?
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
A to o tych wyrzutniach dla dzieciaków też widziałam i czytałam, fakt, pozytywnie ludzie piszą :) ciekawe :)
 

Nudys

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Córka marzy o takiej magicznej lampce plazmowej z pływającymi bąbelkami lub piórkami jak u królewny
;-). Pomyslałem że kupię ale taką Kulę plazmową czy to też na niej zrobi wrażenie? Czytałem że mruga w rytm muzyki i jest wrażliwa na dotyk ale niestety bąbelki ani płatki nie lecą. Czy ma ktoś taką i mozna kupić 6 letniemu dziecku? Będę wdzięczny za pomoc.
 
K

kabol

Guest
Jeśli tylko dziecko jest nieco starsze, to polecam w 100% - jazda quadem po torze
Nie sądzicie, że pomysł jest genialny? ;-) z tego co widzę, to chyba czasy kupowania skarpet już całkowicie minęły ;-)
Teraz ludzie nastawiają się na prezenty oryginalne i wyszukane, bo ile można dostawać ciągle to samo? Przy okazji coś, z czego nigdy nie skorzystamy ;-)
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
A te Nerfy, o których mówicie, w sensie wyrzutnie, to działają na co? :) ja w sklepie widziałam tylko pistolety na naboje Nerf i też się zastanawiam nad kupnem. Myślę też jeszcze o wyrzutni śnieżek albo małej konsoli.
 
K

kabol

Guest
Nie wiem na co działają, ale pomyśl nad prezentem, który obdarowanego pozytywnie zaskoczy ;-) Podałem jakieś tam przykłady, ale tego jest całe mnóstwo. Lot awionetką, skok ze spadochronem i wiele innych. To tylko pojedyncze przyklady, a przecież prezentów podobnym stylu jest więcej. Może kurs nurkowania? Wszystko jest kwestią tego, o czym kto marzy ;-)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Jazda quadem fajna ale dla ciut starszych dzieciaków raczej. Jeśli chodzi o zabawki to te nerfy można faktycznie przyjerzeć się im się z bliska.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Link niestety nie działa :( ale jeśli chodzi o te lampy to fajnie wyglądają, ale to jako ozdoba, światła to nie daje wiele niestety ;/
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
fakt, dla starszych dzieciaków to może i dobry prezent, ale akurat podajesz takie ekstremalne przykłady, które bałabym się kupić własnemu dziecku ;)
 

livren

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2011
Posty
105
Punkty reakcji
0
Teraz modne są gry planszowe i sporo tego. Zdecydowanie polecam. Dobra zabawa dla całej rodziny i rozwija.
 

mewka0

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
TerjeSnow77 napisał:
Jeśli chcecie sprawdzić komuś wyjątkowy i niezapomniany prezent dobrym pomysłem jest fotoksiążka Ja kupiłem babci na mikołaja taką i wzruszyła się do łez :)
Babci a nie siedmiolatkowi. Mój siostrzeniec co prawda jest trochę straszy ale wiem że wśróde jego kolegów, także młodszych, królują teraz krążki beyblade. Jeden oryginalny to wydatek ok 40 zł więc nie mało jak za taką zabawkę ale jeśli koledzy się tym bawią to byłby strzał w dziesiatkę, najlepiej w zestawie z areną :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
gry planszowe są zawsze w modzie :) pod warunkiem, że fajne i odpowiednio pod wiek dobrane :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Te wyrzutnie się ostatnio popularne zrobiły i często się pojawiają odnośnie prezentów :) może po nowym roku rzuce okiem co i jak bo prezenty już na święta kupione :)
 
A

alicja973

Guest
Annabella , ja kupiłam huśtaweczkę sweetpeace w normalnym stacjonarnym sklepie , obejrzałam, podotykałam , problemu nie było. W necie może znajdziesz taniej ale lepiej faktycnzie zobaczyc ją na żywo, zobaczyc jak działa, jakie ma funkcje chociaż w przypadku tej to naprawde strzał w dziesiatke :) Zawsze można obejrzec w sklepie a potem kupic w necie w jakimś pewnym sklepie :)
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Najlepsze, to są takie, w które mogą też grać dorośli :) Mi się właściwie jeszcze raz na jakiś czas zdarza grać ze znajomymi w Monopol :D
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Jeżeli chodzi o prezent na gwiazdke w postaci zabawki,to polecam szukać w sklepach internetowych gdzie masz największy wybór i niższe ceny. Dla chłopca w tym wieku na pewno sprawdzi się zesstaw klocków do układania,ale jeżeli chcecie czegoś oryginalnego to warto udac się takze do parku Św. Mikołaja w Zatorze.
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Szukaj na stronie producenta lub ogólnie rzecz biorąc w sklepach internetowych. Prędzej czy później na pewno na nią natrafisz to kwestia czasu. Ja też czytałam bardzo pozytywne opinie na temat tej huśtawki,więc chyba warto się nią interesować.
 
Do góry