T

tuks

Guest
Wszystko jest kwestią tego, ile tak naprawdę możecie wydać, ale sądzę że taki prezent - http://prezentmarzen.com/lot-balonem-wroclaw.html każdy chciałby otrzymać ;-)
 

dydek5

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Karoca dla księżniczki


38_6.jpg
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Nie no bez przesady.... dla mnie to za drogi prezent :) Zostaję przy Nerfach... Przynajmniej zabawa jest bezpieczna ;)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Ale my tu piszemy o prezentach dla dzieci... :) Nie zdązymy sie obejrzeć a będą już Mikołajki i Święta .... i znowu dylematy związane z prezentami dla naszych najmłodszych ;)
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
W końcu mówi się, że faceci to takie duże dzieci, więc może w tym kontekście propozycja romantycznej kolacji :p

Ja proponuję książki, puzzle, gry planszowe, klocki, przybory do rysowania, może tablica i kreda? Zależy w jakim wieku jest dziecko i co lubi :)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Z tymi facetami to masz rację ;) Mój starszy syn wszystko to przerabiał, puzzle i gry planszowe nadal lubi, gorzej z młodszym, który nie chce spędzać czasu nad takimi puzzlami czy grą.
 

Hulk9

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam :)

Najlepsze zabawki to klocki lego :) moje wszystkie dzieci się nimi bawią niezaleznie od płuci :) teraz w sklepach są przerózne modele i strasznie staniały.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Klpckami Lego zajmuje sie mój młodszy, starszemu już przeszło, bo też był maniakiem :) Im starsze dziecko tym gorzej z wyborem prezentu.
 
Dołączył
28 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wśród wielu zabawek są też takie, które posiadaja swoją moc kultową i edukacyjną.
Na myśl - jakich zabawek nie wyrzuca się do śmietnika? - mam gotowe dwie odpowiedzi:

1- te, które są nasza pamiątką
2- te, którymi mogą w przyszłości bawić nowe pokolenia.
Oczywiśnie nikogo nie namawiam do wyrzucania zabawek, bo lepiej je komuś oddać.

Proponuję klocki Lego, które sczepiaja się od wielu lat w doskonałej formie.
Moje dzieci bawią się klockami Lego ponad 35-cio letnimi i wszystko pasuje do tych nowych zestawów.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Wiesz co, wcześniej wspominałam o wyrzutniach Nerf, nie wiem czy o nich słyszałaś i czy taka zabawka spodobała się temu chłopcu. Wiem, że jest to zabawka na "czasie" a chłopcy je uwielbiają :)
 

doroty23

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja kupiłam Anioła Stróża. To jest pamiątka na całe życie. Anioł był zrobiony na zamówienie (ma 1 metr wysokości) i wisi nad łózkiem Ani. Zamówiłam go na www.canil.pl. Tworzą prezenty z duszą.
 

doroty23

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja kupiłam Anioła Stróża. To jest pamiątka na całe życie. Anioł był zrobiony na zamówienie (ma 1 metr wysokości) i wisi nad łózkiem Ani. Zamówiłam go na www.canil.pl. Tworzą prezenty z duszą.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ładne te rzeczy z drewna, jako ozdoba pewnie fajnie się sprawdzają tylko jeszcze do pokoju muszą pasować. Ciekawe jak z ich ciężarem, tych większych ozdób.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
najlepiej jak coś zostanie dziecku na dłużej. ostatnio miałam ten sam problem, kupiłam wisiorek z pierwszą literką jej imienia, o taki http://www.jubiler.pl/wrlsm.html, a do tego dołożyłam jeszcze taki obrazek z aniołkami i napisem pamiątka chrztu (do powieszenia albo postawienia), grzechotkę i mały upominek pieniężny dla rodziców, żeby mogli kupić coś małej według własnego gustu.
 

wesolaasia21

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2012
Posty
243
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Kup coś takiego by dziecko miało pamiątkę np jakiś łańcuszek,lub jakiś obraz coś co będzie pamiątka. Ja bym odradziła kupowanie zabawek zabawkę się kupuje na urodziny lub inne okazje na chrzciny kup coś co będzie pamiątką.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
U nas generalnie to tak zawsze było że jak chrzciny czy coś to dziadkowie i rodizce najcześciej kupowali takie rzeczy jak łańcuszki, obrazki etc., a reszta najcześciej coś praktycznego dla dziecka :) choć to też nie reguła ale tak najczęściej się zdarzalo :)
 

renatka11

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja swojej pierwszej chrześniaczce, kupiłam złoty medalik. Tradycyjnie, dla chłopczyka na chrzciny teraz, też planuje kupić medalik ;)
 

pateczka15

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
159
Punkty reakcji
0
Poszukuję prezentu dla syna w wieku 7 lat. Przez długi czas zastanawiałam się co kupić ale mam kompletną pustkę w głowie. Potrzebuje Waszej pomocy.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No właśnie, zawsze takie rzeczy gdzieś ktoś kupi tylko ewentualnie dobrze jest zbadać grunt i zobaczyć co z rzeczy praktycznych po prostu rodzicom dla dziecka by się przydało, żeby potem się nie okazało, że wszyscy to samo kupili :)
 
Do góry