Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No i ja lubię właśnie takie praktyczne prezenty, przyda się dziecku, przyda się rodzicom i ok :)
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Podarunki na przyszłość?
A może dla rodzicieli?
Stary podarek, to medalik. Koszt zależny od zamożności chrzestnych
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Kolczyki dla rocznej dziewczynki raczej nie będą trafionym pomysłem,lepiej wybrać pluszową zabawkę,dużą maskotkę z której dziecko faktycznie będzie miało pożytek,np podczas zabawy. Ewentualnie zapytać właśnie rodziców czego akurat potrzebują dla dziecka.
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Mi też wydaje się,że wiek 6 lat to trochę zbyt wcześnie jak na takie prezenty.. Dla dziecka może okazać się to mało praktyczne,bo zupełnie nic z tym nie zrobi,a dzieciaki nie lubią takich prezentów.
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Warto spędzić czas z dzieckiem aktywnie i zabrać go do jednego z parków rozrywki w Zatorze,gdzie czeka moc atrakcji,a przy tym spędzicie ten czas razem w gronie rodziny,wiec warto:)
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Właśnie ja ostatnio widziałam sporo opinii, że kolczyki to dobra pamiątka dla takich maluchów, ja jakoś tego nie widzę. Przekłuwać tak małemu dziecku uszy? Po co? Jak będzie chciało, to przekłuje sobie jak będzie większe.
Co do tak małych dzieci, to jestem wielką zwolenniczką rozwijających prezentów interaktywnych.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No tak ale może to być tez coś praktycznego co się np. przyda jak dziecko podrośnie o te +kilka miesięcy :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Fakt, to raczej bardziej jest dekoracja pokoju, bo w końcu nie zabawka :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja już tylko czekam az się ociepli aby gdzies wybrać się całą rodzinką, bo póki co to albo jakieś przeziębienie, albo śnieg... ale jeszcze trochę, jeszcze trochę :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Oj chyba się z wami zgodzę tutaj, kolczyki to chyba nie koniecznie, a przynajmniej nie na teraz.
 

Przemkoo

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2013
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiesz co ja znam taką sytuacje, że właśnie dziecko wszystko miało. Więc chrzesny założył osobne konto w banku i zamiast kupować jej prezentów to odkładał te pieniądze do banku potem na lokate i to sobie procentowało. Ona dostawała jakieś słodycze ewentualnie coś bardzo małego. W tym momencie ma 13-lat. na koncie już troche jest. W wieku 18 lat chce założyć jej konto i to przelać. Myślę, że to fajny pomysł, o ile dziecko jest na tyle mądre żeby zostawić te pieniądze na przykład na dom albo jakąś inną poważną inwestycje, a nie wydać na rozrywkę.
 
D

Dorka123

Guest
Akurat do tego krzesełka dziecko nie musi nawet podrosnąć, bo można go używać od urodzenia, początkowo jako leżaczek, później krzesełko do karmienia i na końcu jako zwykłe krzesełko. Tutaj jest to fajnie pokazane:
chicco_polly_magic.jpg
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
To krzesełko jest rewelacyjne !!!!
Możesz powiedzieć jaka firma albo cokolwiek namiarowo żeby poprzeglądać !!
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Podczytuję pomysły bo zbliżają się najpierw urodziny - w marcu, póxniej dzień dziecka. Trzeba logistycznie kwestię prezentów obmysleć! Szczęsliwie Bąk kończy dopiero rok i nie kojarzy póki co zatem, może będzie praktycznie jak wspomniane w którymś z wątków krzesełko do jedzenia, siedzenia, zabawy. Ale głowe na pomysły pozstawiam otwartą! :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No myślę, że takie rozwiązanie aby dziecku na start np. na studia czy po studiach odkładac już teraz, drobne sumy, nawet symboliczne 50-100zł miesięcznie dałoby w ciągu tylu lat fajną sume na start :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Fajne :) uniwersalne, składane, kilka opcji, nie wygląda na zbyt wielkie :0 super!
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
To krzesełko o którym było w innym wątku to fajna sprawa :)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
To krzesełko jest rewelacyjne !!!!
Możesz powiedzieć jaka firma albo cokolwiek namiarowo żeby poprzeglądać !!

Chicco, czyli firma znana i solidna. My własnie na początku marca kupujemy to krzesełko na chrzciny bo z tych co przeglądałam to najbardziej mi się podoba no i bardzo funkcjonalne jest więc długo dziecku posłuży ;)
 

Sylwi

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja niestety jeszcze nie mogę organizować swojego przyjęcia ale jak tylko pojawi się dwie kreseczki zacznę planować
smile.png
 
Do góry