aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
No i jak małą zadowolona z tej kostki? Chcę kupić ją swojemu synowi, gdzieś u kolegi grał tą kostką i teraz mnie o nią prosi....
 

Jankoo

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2015
Posty
63
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Ja wychodzę z założenia, że prezent powinien kształtować i rozwijać, więc wybieram w zależości od wieku i upodobań dziecka puzzle, książki, klocki;) ostatnio dzieciaczkom mojej kuzynki na prezent dałam właśnie książeczkę i klocki;) Mała dostała super książeczkę edukacujną o zwierzątkach, bo marzy się jej własne zoo;D a Michaś dostał klocki Sluban militarne, bo to go ostatnio interesuje;) w ogóle klocki znalazłam na stronie z militariami sharg.pl przy okazji szukania innego prezentu, nie wiedziałam nawet, że istnieje coś takiego jak zamienniki lego, a cena nieporównywalnie niższa;)
 
N

nianiaSweet

Guest
aifoza napisał:
No i jak małą zadowolona z tej kostki? Chcę kupić ją swojemu synowi, gdzieś u kolegi grał tą kostką i teraz mnie o nią prosi....
kostkę dostanie na dzień dziecka czyli jeszcze chwilę to potrawa zanim zdam relacje jak pierwsze wrażenia z zabawy kostką.
 

kingajar

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2014
Posty
43
Punkty reakcji
0
Jako skromny prezent w odwiedziny pokusiłam się ostatnio o rajstopki dla małej dziewczynki ;) Kupiłam na stronie http://ancymonki.pl/pl/p/Rajstopy-Dziewczece-2-pary-/85
szybka dostawa i mała była zadowolona z mojego małego podarunku, taki bez okazji ale usmiech jej i ta wdzięczność i jak od razu zaczeła ubierać była nie do opisania.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Kostka kupiona i sprawdza się świetnie, fajne urozmaicenie gry na tablecie, a gry są naprawdę ciekawe. Zakup uważam za udany ;)
 
N

nianiaSweet

Guest
no to fajnie, że w szczególności zakup spodobał się dzieciakom, przyznaj się czy sama nie siadasz z dzieciakami do gry, bo mnie ciągnie :)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
No jasne , że sama dosiadam się do gry, wciągające jest bo bardzo fajnie się gra tą kostką :) Nie trzeba pilnować pionków, żeby się nie pogubiły a i dobrze sprawdza się w podróży.
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ja chrzeciakowi kupiłam na chrzciny album, można wklejać zdjęcia i opisywać do 18 roku życia.
 
N

nianiaSweet

Guest
aifoza napisał:
No jasne , że sama dosiadam się do gry, wciągające jest bo bardzo fajnie się gra tą kostką :) Nie trzeba pilnować pionków, żeby się nie pogubiły a i dobrze sprawdza się w podróży.
no tak w przypadku długich podróży kostka może sprawdzić się idealnie, bo dzieciaki się czymś zajmą, co prawda jeszcze tego nie przetestowałam, ale przed nami długa podróż nad morze, wiec kostkę DICE+ zapakuję, rozumie, że u Was to rozwiązanie już zostało przetestowane?
 
S

stefadomi

Guest
Rower Merida 16" DAISY - można dostać wersję z gratisami... kupiłam i się sprawdziło ;)
 

JoannaWal

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2014
Posty
15
Punkty reakcji
0
Na chrzest synka mojej siostry chrzestny wykupił sesję zdjęciową- super pomysł, będą mieli fajną pamiątkę.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
nianiaSweet napisał:
No jasne , że sama dosiadam się do gry, wciągające jest bo bardzo fajnie się gra tą kostką :) Nie trzeba pilnować pionków, żeby się nie pogubiły a i dobrze sprawdza się w podróży.
no tak w przypadku długich podróży kostka może sprawdzić się idealnie, bo dzieciaki się czymś zajmą, co prawda jeszcze tego nie przetestowałam, ale przed nami długa podróż nad morze, wiec kostkę DICE+ zapakuję, rozumie, że u Was to rozwiązanie już zostało przetestowane?
Tak i to już niejednokrotnie :) Na prawdę fajny jest to gadżet.
 
N

nianiaSweet

Guest
przed nami kilkugodzinna podróż nad morze na wakacje, więc chyba też spakuję kostkę to może dzieciaki będą spokojnie podróżowały :)
 
N

nianiaSweet

Guest
no zdecydowanie elektroniczna kostka do gry sprawdziła się idealnie, dzieciaki miały zajęcie przez całą podroż a jechaliśmy 6 godzin więc bardzo długo jak na dzieciaki, ale uważam, że tablet to jest akurat coś do czego ciągnie każde dziecko.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
To dobrze :) U mnie też w podróży się sprawdziła, a plusem to jest to, że w ogóle nie zajmuje miejsca :) Teraz tablet ma prawie każde dziecko więc taki dodatek jest fajnym urozmaiceniem gier.
 
N

nianiaSweet

Guest
to fakt w dzisiejszych czasach tablet to standard ale fajnie go urozmaicić takimi gadżetami jak np. dice+
 
J

jagnam

Guest
Pieniądze są chyba najlepszym pomysłem. Rodzice sami wiedzą na co wydać i tyle.
 
N

nianiaSweet

Guest
u nas dice + bardzo się sprawdza bo wśró tych kilkunastu gier są też dostępne gry rozwijające kreatywność
 
Do góry