Pre-paidowa wojna

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
wiem i dlatego cenie orange za to że zainwestowano w to i wszyscy się dowiedzieli o promocji świątecznej.
 
Z

zypek84

Guest
Jak łatwiej jest dowiedzieć się o promocji? Z TV, które ogląda coraz mniej ludzi czy z własnej komórki? Odpowiedz jest dosyć prosta...
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
dokładnie, proste że z TV, ja dostaję mnóstwo reklam nie tylko od opa i automatycznie kasje nawet nie czytając i pewnie o promocji świątecznej Orange też dostałem info na koma ale dowiedziałem się z TV, bo jest tego dużo i nie da sie wg mnie przeoczyć.
 
Z

zypek84

Guest
No widzisz dla mnie łatwiej jest dowiedzieć się z własnego telefonu, bo bloków reklamowych nie oglądam. Po za tym wciąż nie rozumiem tej dyskusji - ważna jest dla mnie oferta, a nie to w jaki sposób była reklamowana. Skorzystałem, więc jest ok.
 
Z

zofia2007

Guest
No widzisz dla mnie łatwiej jest dowiedzieć się z własnego telefonu, bo bloków reklamowych nie oglądam. Po za tym wciąż nie rozumiem tej dyskusji - ważna jest dla mnie oferta, a nie to w jaki sposób była reklamowana. Skorzystałem, więc jest ok.
:eek:k:
Mają jeszcze inną promocje

Teraz w Nowym Orange Go za doładowanie konta
otrzymasz dodatkowe korzyści -
darmowe minuty,
które możesz wykorzystać dzwoniąc do wszystkich sieci.
Dodatkowe minuty zostaną przyznane za
regularne doładowania konta
w okresach co 25 dni lub częściej.
Liczba dodatkowych minut:
Za doładowanie 25 zł - 30 minut
Za doładowanie 50 zł - 60 minut
Za doładowanie 100 lub więcej zł - 120 minut

:eek:k:
I jeszcze 4% jak zrobisz to przez blue.pl
Zobacz
http://www.forumowisko.pl/topic/120658-%26gt%3B%26gt%3B%26gt%3B-bluepl-%26lt%3B%26lt%3B%26lt%3B/

:eek:k:

:eek:k:
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
a teraz orange wprowadziło nową promocje - minuty za minuty - gadasz i dostajesz nawet 9 minut za 2 minuty rozmowy.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
dekapiton, ale dodaj, że musisz sam zadzwonić (bo w TT minuty dostaje się za to jak ktoś dzwoni do ciebie). I o ile dobrze się orientuję to w ciągu jednej rozmowy ten bonus jest dodawany raz, czyli opłaca się tym osobom, które dzwonią często i krótko (byle powyżej 2 minut).
 
Z

zypek84

Guest
Żeby dostać 9 minut bonus należy wpierw doładować za minimum 100 złotych.
Minuty do wykorzystania w ciągu 24h i nie obowiązują do Play i Polsatu.
W Tak-taku mam znowu podwójne i pieniążki na wykorzystanie bezterminowo na wszystkie usługi i do wszystkich sieci.
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
no dobra ale prawdą jest że Orange jako jedyne promuje gadanie... A nie że ktoś do Ciebie dzwoni...
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Dekapton i uważasz to za plus? Orange daje minuty, kiedy ty dajesz im zarobić ze swojej kieszeni, TT daje minuty kiedy tylko ktoś do ciebie dzwoni - no wybacz, ale tu chyba jednak TT wypada lepiej ;)
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
ale ja nie mówię co jest lepiej czy gorzej, wydaje mi się po prostu że fajnie mieć taką mozliwość zeby dostać coś za darmo. :)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
no jak zawsze, ale bierz pod uwagę, że w innych sieciach możesz dostać więcej ;)
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
ale przeciez nikt nie bedzie zmieniał sieci tylko dlatego że może dostać 2 czy 3 złote więcej! zwłaszcza jeżeli ma znajomych w tej sieci
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Dekapiton, ale ja nie mówię o zmienianiu sieci tylko dlatego... Orange (powiedzmy to szczerze) zawsze wypada gorzej jeśli chodzi o promocje niż taka Heyah czy TT... Wiadomo, jeśli gadasz tylko (lub głównie) z Orange to sieci nie zmienisz, ale jeśli dla kogoś rozmowy z Orange wypadają tak samo jak rozmowy z innymi sieciami to wtedy jednak może znaleźć sieć, gdzie realne koszty połączeń będą dużo, dużo niższe...
 
Z

zypek84

Guest
no dobra ale prawdą jest że Orange jako jedyne promuje gadanie... A nie że ktoś do Ciebie dzwoni...

Trochę gubisz się... Jak ktoś do Ciebie dzwoni to już nie jest gadanie? :|
Chyba każdy woli dostać pieniążki za to, że do niego dzwonią, a nie za to, że on gdzieś zadzwonił.
 

Dekapiton

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
73
Punkty reakcji
1
Zypek - czepiasz się. Dla mnie jak ja mam dostać minuty za to że rozmawiam to mi się oplaca, a nie ze musze czekać az ktos do mnie zadzwoni...
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Dekapiton wiadomo, że wszelkie bonusy zawsze cieszą, ale ja osobiście nie muszę specjalnie czekać aż ktoś do mnie zadzwoni i wolę to niż wydawanie kasy z mojego konta ;)
 
Z

zypek84

Guest
hehe... a kto czeka aż ktoś do niego zadzwoni, aby zatelefonować? to tylko dodatek. Ty możesz dostawać pieniądze za to co wydasz, a my za to, że ktoś do nas zadzwoni.
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
pozwolę się wtrącić :) dla mnie najwazniejsze jest to iż w ogóle mamy te promocje... Bo jak by żadna sieć ich nie dawała to było by gorzej... A tak można sobie wybrać - chociaz nie wyobrażam sobie przeniesienia się do innej sieci (tak jak dekapiton) tylko dlatego że inna daje inne (bo nie zawsze opłacalne dla każdego) promocje...
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
handsomeman no jasne, masz trochę racji, ale wiesz, w momencie kiedy można obniżyć koszty o połowę jak np. w Tak Taku (podwójne doładowanie, bonus 10% za online i jeszcze 10 zł bonusu ze starteru) to już wtedy jednak warto zastanowić się nad zmianą...
Co innego oczywiście, gdy ktoś tak jak ja ma powiedzmy Heyah ze względu na tanie międzynarodowe (no i tutaj akurat też mam podwójne :p )
 
Do góry