Pre-paidowa wojna

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
wiesz - ja zawsze mogę się mylić bo używam telefonu na abonament. Ale jak widzę kumulację ofert - tak jak piszesz w Erze, albo teraz w Orange.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
no w abonamencie trochę ciężej o przeniesienie się do innej sieci... a na obecną chwilę abonamenty wypadają bledziutko przy ofertach pre-paidowych, dlatego nawet gdybym była w abo to zamiast zmieniać na inny abo po prostu bym wybrała pre-paid. No ale lepiej jednak i tak poczekać do końca umowy, szkoda płacić karę za rozwiązanie umowy...
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
widzę że coś mi ucięło komentarz :) mówiłem że jak widzę taką kumulację promocji w prepaidach to aż żal za serce chwyta jak sobie pomyślę o swoim abonamencie :) Bo ta promocja z orange mi się podoba i moim zdaniem jest opłacalna. Choć nie przeczę że ta w Heyah też :)
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
nie wrzucił mi się linek: http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_go_promo?category=PREPAID_GO_PROMO&articleId=4302081
 
Z

zypek84

Guest
O minutach za minuty już tu chyba było. Chodzi o otrzymanie 9 minut za wygadaniu dwóch po doładowaniu za 100 zł? Bo jeśli tak to pamiętaj, że te bonusy trzeba wykorzystać w ciągu 24 godzin. To, że blado wypada to przy obecnych promocjach Ery to fakt.
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
tak o to chodzi - ale jak doładujesz za mniej to masz trochę mniej minut - a ile można katować to samo podwójne doładowanie?
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
handsomeman tak długo, póki się opłaca :) a że się opłaca i opłacać będzie jeszcze długi czas to podwójnym nie gardzę :D
 
Z

zypek84

Guest
Hmm... jeśli promocja się na prawdę opłaca to czemu miałbym nie korzystać? W zasadzie po jednym podwójnym wykorzystanym na maxa nawet przez cały rok mogę nie doładowywać konta, bo wychodzi mi kwota rzędu ponad 340 złotych, ale pewnie za kilka miesięcy ponownie się skuszę. Poważnym plusem Tak-taka jest to, że suma ważności konta na połączenia wychodzące sumuje się po każdym doładowaniu(do 12 miesięcy).
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
ja nie wiem jak można narzekać na monotonię podwójnych - jak coś jest najlepsze to nie ma prawa się znudzić ;)
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
nie mówię ze jest złe - ale dlaczego nie mogą dać właśnie czegoś takiego jak orange?
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
ale po co? tego nie rozumiem - po co zamieniać coś co jest na prawdę super, na coś innego i bądź co bądź słabszego...
 
Z

zypek84

Guest
Po co dawać coś takiego jak Orange, skoro to co daje Era w Tak-taku jest znacznie lepsze, bardziej się opłaca, a i użytkownikom bardzo odpowiada?
 
N

nianiaSweet

Guest
ja jestem teraz mega zadowolona z Playa moge rozmawiac za damo ze wszystkimi i to dopiero mi się opłaca, jeszcze do tej pory nie udało mi sie znaleźć tak ciekawej oferty ktora z pewnościa zrobi rewolucje na rynku!
 
A

Alek06

Guest
ja jestem teraz mega zadowolona z Playa moge rozmawiac za damo ze wszystkimi i to dopiero mi się opłaca, jeszcze do tej pory nie udało mi sie znaleźć tak ciekawej oferty ktora z pewnościa zrobi rewolucje na rynku!


Mówisz o tej promocji ?
http://blogplay.pl/2010/02/za-darmo-do-wszystkich-w-play/
 
N

nianiaSweet

Guest
Dokładnie o tą mi chodziło cos nieprawdopodobne co Play zrobił na rynku wprowadzając taką oferę pewnie takie rzeczy nie śniły się konkurencji a teraz pewnie się po głowie drapią jak dorównac Playowi
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
nie przesadzałabym.. Heyah też dała darmowe rozmowy w sieci, TT rzucił ostatnio trzema darmowymi numerkami - jak dla mnie idą łeb w łeb :) no i oczywiście dochodzi kwestia tego kto gdzie dzwoni - ja w play nie mam nikogo, więc nie specjalnie grzeje mnie wizja darmowych rozmów w playu ;)
 
Do góry