Pre-paidowa wojna

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Bamboocha nie dałabyś rady wydać 200 złotych bonusu w dwa miesiące? No przestań ;-) Wtedy nastawiasz się na dłuższe rozmowy niż tradycyjnie i działasz ;-)
No nie dałabym. Ja jestem co prawda towarzyską osobą, ale jak już mam czas gadać przez godzinę to wolę pogadać na żywo :) Ja nie przepadam za zbyt długim wiszeniem na słuchawce - boli mnie głowa po takim ciągłym trzymaniu telefonu koło ucha (kwestia chyba fal, albo coś takiego). Dla mnie rozmowy trwają do pół godziny i to też nie często. :)
 
Z

zypek84

Guest
Zosia no to Sami Swoi nieźle pojechali. Z 50 złotych mamy 10 zł bonusu, czyli według stawki SS(66 groszy) to ponad 15 minut rozmowy :D To ja już wole te 100 minut do sieci w Tak-Taku
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Zypek a naprawdę nie uważasz że jest to ograniczanie klientów? Muszą koniecznie doładować za 50pln. A nie lepsze jest to co zrobiło Orange? dawanie mniejszych i większych bonusów ale przy każdym doładowaniu? od 5-200pln?
 
Z

zypek84

Guest
Ograniczanie? To słowo mi nie przyszło na myśl. Nie muszą doładować za 50 zł, mogą doładować za więcej ;-)
Za 5 zł dostajecie 50 smsów. W TT Hot i NTT za 6 zł mam 600 smsów w pakiecie - nie jest to bonus, tylko normalna oferta. Jak dla mnie taki bonus możec podziałać tylko na tych klientów, którzy nie znają ofert. Darmowe minuty zaczynają się w Orange dopiero od doładowania za 25 zł.
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
600sms za 6pln to pakiet który musisz wykupić, taki sam jest w orange od kilku lat. Mi chodzi o to że na święta daję prezenty za każde doładowanie i nie ważne czy jest to 5,10pln czy 100,200pln. W każdym się coś dostaje a że jest to rozbite i w każdej kwocie jest coś innego akurat dobrze wpływa na ofertę bo jest bardziej urozmaicona. Ograniczenie w moim mniemaniu w przypadku TT wynika z tego że trzeba doładować za co najmniej 50pln żeby cokolwiek dostać.
 
Z

zypek84

Guest
Hmmm... ale już przyzwyczailiśmy się, że zawsze aby skorzystać z promocyjnych doładowań musimy "włożyć" coś od siebie, tak było przy podwójnych doładowaniach, darmowych weekendach i potrójnych doładowaniach, tak również jest teraz przy megadoładowaniu. Jeśli już ktoś będzie chciał skorzystać z bonusu w Orange to i tak zapewne doładuje za większą kwotę, że mieć darmowe minuty, a nie smsy chyba, że nie będzie świadom istnienia promocji.
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Świadomi to raczej muszą być bo żeby skorzystać z promocji trzeba wysłać tego smsa PREZENT pod numer 8018 więc swój wkład własny w sumie potrzebny.
 
Z

zypek84

Guest
No dokładnie, pewnie świadom jest każdy kto otrzymuje smsy reklamowe. Ciekawą usługę wprowadza Era - nazywa się Bakup, będzie można zachować sobie kopię kontaktów na serwerze Ery za drobną opłatę. Szkoda, że dopiero teraz, 3 lata temu ukradziono mi telefon i straciłem ponad 200 kontaktów.
 
Z

zofia2007

Guest
A nie lepsze jest to co zrobiło Orange? dawanie mniejszych i większych bonusów ale przy każdym doładowaniu? od 5-200pln?
:eek:k:
Nawet banki robią promocje
:eek:k:
Promocja stałych doładowań w mBanku
Złóż zlecenie stałego doładowania w mBanku
na kwotę co najmniej 25 PLN
a otrzymasz dodatkowe
10 PLN gratis do kolejnych 3 doładowań.
Tym samym łącznie otrzymasz 30 PLN gratis
przez
3 miesiące.

Aby skorzystać z promocji zlecenia stałego doładowania,
należy złożyć wniosek do 31.12.2009 r.
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=111605

Pamiętaj, gratisowe doładowanie otrzyma tysiąc pierwszych Klientów!
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
No dokładnie, pewnie świadom jest każdy kto otrzymuje smsy reklamowe. Ciekawą usługę wprowadza Era - nazywa się Bakup, będzie można zachować sobie kopię kontaktów na serwerze Ery za drobną opłatę. Szkoda, że dopiero teraz, 3 lata temu ukradziono mi telefon i straciłem ponad 200 kontaktów.
Fajna sprawa, gdyby bylo w Heyah to pewnie chętnie bym skorzystała :)
 
Z

zofia2007

Guest
:eek:k:
Nawet banki robią promocje
:eek:k:
Promocja stałych doładowań w mBanku
Złóż zlecenie stałego doładowania w mBanku
na kwotę co najmniej 25 PLN
a otrzymasz dodatkowe
10 PLN gratis do kolejnych 3 doładowań.
Tym samym łącznie otrzymasz 30 PLN gratis
przez
3 miesiące.

Aby skorzystać z promocji zlecenia stałego doładowania,
należy złożyć wniosek do 31.12.2009 r.
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=111605

Pamiętaj, gratisowe doładowanie otrzyma tysiąc pierwszych Klientów!

:eek:k:

Jeszcze 592 osoby mogą skorzystać
 
Z

zypek84

Guest
Pewnie w Heyah też to udostępnią, ale pierw muszą zobaczyć jakie się to przyjmie w produktach oznaczonych jako ERA. A usługa rzeczywiście bardzo ciekawa, wszyscy operatorzy powinni mieć coś takiego.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
a gdzie zapisujecie kontakty - na karcie czy w telefonie? tu i tu mogą ulec destrukcji przecież...
 
Z

zofia2007

Guest
:eek:k:
Nawet banki robią promocje
:eek:k:
Promocja stałych doładowań w mBanku
Złóż zlecenie stałego doładowania w mBanku
na kwotę co najmniej 25 PLN
a otrzymasz dodatkowe
10 PLN gratis do kolejnych 3 doładowań.
Tym samym łącznie otrzymasz 30 PLN gratis
przez
3 miesiące.

Aby skorzystać z promocji zlecenia stałego doładowania,
należy złożyć wniosek do 31.12.2009 r.
http://www.forumowisko.pl/index.php?showtopic=111605

Pamiętaj, gratisowe doładowanie otrzyma tysiąc pierwszych Klientów!

:eek:k:

Jeszcze 192 osoby mogą skorzystać
:eek:k:
 
Z

zypek84

Guest
a gdzie zapisujecie kontakty - na karcie czy w telefonie? tu i tu mogą ulec destrukcji przecież...

Nigdy nie zwracałem na to uwagi, ale z tego zaobserwowałem to kontakty zapisują mi się automatycznie na telefonie, część mam na karcie, pewnie muszę to gdzieś w ustawieniach zmienić.
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
no i jest w heyah także, ale tak samo przekombinowane jak w ERZE, i ktoś kto nie śledzi for albo newsów to się nie dowie. Szkoda że nie pomyśleli żeby dać długość promocji tak jak w orange, żeby każdy mógł skorzystać i co ważne żeby każdy klient wiedział.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
brofer ale smsy przecież wysyłają z informacją o podwójnym... chyba, że ktoś już automatycznie usuwa i nie czyta...
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
możliwe, nie twierdze że nie informują ale kiedy? tuż przed promocją? w TV nie mogą dać spotów reklamowych jak pomarańcza? Przynajmniej każdy w Orange wie że jest taka i taka promocja świąteczna bo nie da się jej przegapić i nawet jak ktoś doładuje to wie że może jeszcze kilka razy skorzystać z niej do końca trwania akcji.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
brofer a ty zdajesz sobie sprawy ile kasy idzie na takie reklamy? im więcej zrobią reklam tym mniej promocji będą mogli dać, także ja dziękuję, obejdę się bez spotów w TV...
 
Z

zypek84

Guest
Hmmm... kłócicie się o to kto ile daje reklam? Liczy się chyba to jaką kto daje ofertę prawda? Zacznijmy od tego, że smsy o promocji zawsze są wysyłane bo zawsze je otrzymuje i jeśli ktoś chce skorzystać z promocji to z niej korzysta. Brofer promocja Tak-taka jest ponad dwa razy bardziej opłacalna niż Orange, nie biorąc nawet pod uwagę możliwości skorzystania z megadoładowania. Tj. kto do (od 13) 20 wydał to 25 zeta i następnie doładował za minimum 50 zł to dostał 100 darmowych minut do sieci i bonus równy wartości doładowania do wykorzystania na wszystkie usługi.
 
Do góry