Pre-paidowa wojna

Z

zypek84

Guest
niania, ale to darmowe dzwonienie masz za wydanie 30 zł na doładowanie, promocja ograniczona czasowo, a ja w TT wprawdzie mogę dzwonić tylko do trzech numerów za darmo, ale kosztem 4 zł.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
w heyah za to co prawda tylko jeden numer, ale za to za dowolne doładowanie i przez tyle dni ile złotych się wydało. nawet po doładowaniu 5 zł można przez 5 dni gadać za darmo :)
 
Z

zypek84

Guest
Z tego co czytałem już wszyscy wielcy operatorzy mają już darmowe numery w sieci, w ramach usług.
Rzeczywiście Heyah i TT bardzo pozytywnie na tym tle wypadają. W TT darmowy numer to koszt 4 zł, aby z tego skorzystać w Plusie należy zapłacić 5 zł, w Orange 6 zł, a w Play 30. Plusem oferty heyah jest to, że każdy ma darmowy numer na tak długo jak tego potrzebuje.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
wypada sprostować - w Play trzeba doładować za minimum 30 zł, ale one nie przepadają. I to jest schemat podobny jak w Heyah - tyle, że w Heyah można odładować nawet za mniej, w zależności od potrzeb :)
 
Z

zypek84

Guest
hmmm... ale nie napisałem że cokolwiek przepada ;]
Podobieństwo Heyah i Play jest takie, że korzystanie z darmowego numeru przez miesiąc kosztuje tyle samo, ale jeśli ktoś potrzebuje tego darmowego na kilka dni to wygrywa Heyah.
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
nie napisałeś że przepada, ale napisałeś, że trzeba "zapłacić" więc tak to wyglądało. Stąd sprostowanie.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Miałabym pytanie, bo widze że się znacie w temacie: czy prepaid działa tak samo jak paysafecard? Jestem niestety laikiem w tym temacie... Siostra mi kupiła w prezencie paysafecard, i teraz się zastanawiem, jak z niej korzystać. Podobno sluży do płacenia w internecie, bez podawania danych osobowych, wystarczy wpisać kod. Możecie mi to wytłumaczyć? Gdzie dokładnie moge nią płacić? Macie z nią jakieś doświadczenia?? Dzięki za wyjaśnienie!:)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
no to taka karta płatnicza typu pre-paid. Kupujesz ją już doładowaną, a potem możesz nią płacić tak jak kartą płatniczą. Dokładnie to nie wiem, tyle tylko słyszałam na ich temat.
 
Z

zypek84

Guest
Hmm... zaskoczę cię, ale możesz płacić wszędzie tak, gdzie udostępniane są takie płatności. Wpisz sobie w Google to zobaczysz kilka takich serwisów.
Pamiętaj o kwestiach bezpieczeństwa, by nie zawierać transakcji w ramach nie pewnych serwisów.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Ale jeśli nie się podaje przy kupnie tej karty żadnych danych, a do płacenia się używa tylko kodu, to chyba jest to bezpieczne, tak sądze. Poszukam sobie w necie, co znajde, wczoraj już troche szukałam i znalazłam na stronie, że dzięki tej karcie mogę płacić prawie za wszystko ,czyli za zakupy też;-)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
No przede wszystkim za zakupy on-line. Po to głównie chyba powstały te karty.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Przeglądałam dziś dokładnie stronke paysafecard i tam pisze, że nie tylko za zakupy online. Czytałam też o możliwości zapłaty za gry, portale społecznosciowe, usługi telefoniczne i tym podobne, więc w sumie wszystko, z czego można korzystać w necie, choć dla mnie i tak najważniejsze są zakupy :)
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
no dobra, ale to wciąż nie jest karta pre-paid do telefonu, więc to chyba zły topik... :/
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Chyba tak, ale myślałam poprostu że skoro paysafecard to karta prepaidowa, przy ktȯrej wykupuje sobie określoną kwote, z ktȯrej pȯźniej korzystam do robienia zakupȯw, to dobre miejsce, żeby się czegoś dowiedzieć, , ale chyba bedzie najlepiej jak założe osobny temat :)
 
Z

zypek84

Guest
A co tam w pre-paidowej wojnie? Czy po darmowych rozmowach w ramach sieci w Heyah ktoś zaproponował jeszcze coś ciekawego?
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
chwilowo jeszcze trwa batalia na darmowe rozmowy... ciekawe co wezmą na drugi ogień ;)
 
Z

zypek84

Guest
W sumie przez weekend mieliśmy w TT mega doładowanie, kto akurat doładowywał konto otrzymał 100 minut na rozmowy w sieci i na stacjonarki.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
A czy wyjście Heyah z ofertą na połączenia międzynarodowe na taką skalę wlicza sie do akcji w ramach owej wojny? :D Jeśli tak to jest to naprawdę ciężka artyleria - długi nikt ich nie doścignie, a będą musieli przynajmniej zrównać ofertę.
 

bright.witch

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2008
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Poznań
No właśnie sama chciałam to napisać :) tak tez mi się wydawało to dziwne trochę i pogrzebałam na własną rękę :) Dobrze, że poczułeś się do sprostowania, to jakies takie mało typowe these days :p
 
Do góry