pomoc dla moich dzieci

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
"Dzialam"w pewnej "organizacji"-ktora pomaga,sprawdza sytuacje osob ktore tej pomocy potrzebuja...
Na dzien dzisiejszy jesli chodzi o P.Ize sprawdzilaismy w Mops...potrzebuje pomocy....
 

izabela26

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
dziękuje pani za zainteresowanie pani basiu 141110 chociaż jedna osoba o dobrym sercu zainteresowała się naszą sprawą bo nie kture ludzie takie nie przyjemne rzeczy piszą że naprawde miałam nawet telefony od mężczyzn że może mi pomóc za seks to jest dla mnie berzczelność ja pisze o pomoc a nie o pomoc za sex.
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Pani Izo na chwile obecna,dostalam zapowiedz pomocy jednej firmy piekarskiej w Pani miescie...,jednak jak mowilam czekam na telefon.
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Pani Izo nie mnie dziekowac,poprostu wiem,ze Pani potrzebuje tej pomocy.
...niektorymi 'propozycjami"prosze sie nie przejmowac,beda i takie...
 

izabela26

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
tak to prawda ludzie są różni nie wieża innym ja wiem że są też oszuści ale ja mam na wszystko dokumenty jeszcze raz za wszystko pani dziękuje że znalazła pani czas na szukanie sponsorów.
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Zadzwonilam tylko w kilka miejsc...,a Pani zycze powodzenia!!!.Predzej czy pozniej spotkam sie z Pania.
Pozdrawiam
 
A

arkovianin

Guest
Dobra kobitka się znalazła,mnie aż serce się kraje jak czytam ten temat!!
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Ja również się cieszę, że pomoc się znalazła. Może sponsor zna innego. Proszę wierzyć, że teraz już będzie dobrze.
 

izabela26

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
witam a co jeszcze mam napisac co pan chce wiedzieć już eszystko o sobie napisałam.
 

izabela26

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
moje dzieci są koło mnie tylko oni trzymają mnie przy życie wszystko to co robię to dla nich.
 
A

arkovianin

Guest
I bardzo dobrze Pani Izo,że ma pani kogoś przy sobie... to jest bardzo ważne w takiej sytuacji....
 

ewelinka albe

(:Zwariowałam:)
Dołączył
8 Marzec 2006
Posty
1 035
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
..moje miasto, mój dom... ^.^wRk^.^
wlasnie sobie przypomnialam, ze moja szkola brala kiedys udzial w wysylaniu prezentow i apczek z zywnoscia na swieta czu urodziny dla dzieci z biednych rodzin. Niech wejdzie sobie Pani na ta strone http://www.cpo.org.pl/rodzinarodzinie/ i poczyta. Mozna tam zglosic rodzine i wtedy bedzie szansa, ze ktos Pani pomoze. Moze dzieci dostana prezenty na urodzinki. Na swieta moze jakas paczka bedzie. Zawsze to jakas pomoc.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
wlasnie sobie przypomnialam, ze moja szkola brala kiedys udzial w wysylaniu prezentow i apczek z zywnoscia na swieta czu urodziny dla dzieci z biednych rodzin. Niech wejdzie sobie Pani na ta strone http://www.cpo.org.pl/rodzinarodzinie/ i poczyta. Mozna tam zglosic rodzine i wtedy bedzie szansa, ze ktos Pani pomoze. Moze dzieci dostana prezenty na urodzinki. Na swieta moze jakas paczka bedzie. Zawsze to jakas pomoc.
ewelinka...... podawałam już linka do tej stronki

Mam pytanie do Pani Izy... czy ojciec dzieci robi cokolwiek żeby było wam lepiej? Tzn. szuka pracy albo przynajmniej szuka pomocy tak jak robi to Pani czy ogranicza się do widywania z dziećmi i pomaga kiedy "ma jakieś pieniążki" z tej dorywczej pracy w sezonie? Nie ma Pani rodziny, ale czy to znaczy, że on też Pani nie wspiera w tej trudnej sytuacji? Przecież jest też za Was odpowiedzialny...
 

izabela26

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
witam wszystkich moja córeczka ma 2 latka a symek 8 lat ojciec dzieci przychodzi prawie codziennie ale tylko pomoże ja ma jakieś piniażki w sezonie jak pracuje na budowie a on poszedł do mopru o pomoc to mu powiedzieli że nic z tego bo jest zdrowy chłop i nic po zatym on myśli że jak przyjdzie do dzieci to to wystarczy to jest nie odpowiedzialny człowiek myślałam ze sie zmieni na to wyglądało ale jednak sie przeliczyłam.
 
Do góry