pomoc dla moich dzieci

izabela26

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Izabelo, uważam, że niewiele dałoby przesłanie pieniędzy, bo nie potrzebujesz jednorazowo pomocy, tylko Ty i Twoje dzieci powinniście otrzymać pomoc na stałe.
Myślałaś o tym, by wystąpić z apelem w telewizji. Tak robi wiele rodzin, i zobacz jakie są duże odzewy.
witam panią tak ma pani racje ale ja teraz nie mam co dla dzieci do jedzenie także dla mnie każdy grosz się teraz liczy nawet złotówka żebym miała na chleb a co do telewizji to wysłałam m-eila do nich i jeszcze nie ma odpowiedzi.
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
Słuchaj a moze coś w stylu darmowych porad prawnych??? Weim że raczej prawnicy takimi trudnościami chyba raczej sie nie zajmuja ale moze jednak??? Wyjscie na pewno z tej sytuacji jest ale bedzie strasznie cieżko znależć rozwiązanie.
 

majowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
a co z dziadkami od strony ojca dzieci? nie mogliby się zaopiekować dziećmi dopóki nie uda się pani uregulować długów?
 
A

arkovianin

Guest
Izabelo, uważam, że niewiele dałoby przesłanie pieniędzy, bo nie potrzebujesz jednorazowo pomocy, tylko Ty i Twoje dzieci powinniście otrzymać pomoc na stałe.
Myślałaś o tym, by wystąpić z apelem w telewizji. Tak robi wiele rodzin, i zobacz jakie są duże odzewy.

Popieram,przecież są w Polsce ludzie dobrej woli którym Twój los nie będzie obojętny,spróbować można a nuż się uds...
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Też mi się wydaje, ze TV coś wskóra.. Choć nie jestem za tym, by takie sprawy musiała rozwiązywać TV, od tego mamy mopsy itp a nie TV...
 

papa rasialdo

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2009
Posty
289
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
Zachód, Lubuskie, GW
Też mi się wydaje, ze TV coś wskóra.. Choć nie jestem za tym, by takie sprawy musiała rozwiązywać TV, od tego mamy mopsy itp a nie TV...

Ja też nie jestem za tym żeby takie sprawy rozdmuchiwać w mediach, ale ile to już razy w TV mówili że ktoś tam gdzieś dostał pomoc dopiero po interwencji telewizji. Niestety już tak w naszym kochanym kraju jakoś tak niefajnie jest. Urzędy i urzędnicy poza nielicznymi wyjątkami nie patrzą jak komu pomóc, robią tylko to co muszą niestety
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Ano niestety, i jak tu ufać urzędom itp a już nie mówię o rodzeniu dzieci... :/
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
masz naprawdę ciężką sytuację i szczerze Ci współczuję... na pewno byłaś już wszędzie?
poniżej masz linki a tam instytucje, które udzielają pomocy materialnej w Twoim mieście
http://www.zumi.pl/0,pomoc%20materialna,Lublin,indeks.html
http://zumi.lajt.pl/1,wyniki.html?z=1&...oc_enc=THVibGlu

trafiłam też na coś takiego -> http://www.cpo.org.pl/rodzinarodzinie/rodz...p?wojewodztwo=3
http://www.fundacjamama.pl/index.php?optio...&Itemid=100
wydaje mi się, że to dobre inicjatywy i może warto by było jeszcze tam spróbować :niepewny:
 
A

arkovianin

Guest
Aż się wierzyć nie chce że coś tak okropnego może spotkać człowieka...ehhh
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Jeśli nie pomoże ta instytucja, którą podała Katja, to spróbowałabym w tej telewizji. Ludzie pewnie nie chą mówić, o tym jak jest im ciężko, ale sytuacja ich samych a zwłaszcza sytuacja dzieci zmusza niejako do występu.
A uwieżcie mi ludzie pomagają.Masz przede wszystkim większe grono odbiorców.
 

majowa

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2009
Posty
116
Punkty reakcji
0
A może pani by się przyjęła do pracy chałupniczej? Na internecie jest pełno takich ogłoszeń, prace pani mogłaby wykonywać w domu jak np. dzieci są w szkole, a zawsze to się parę groszy dostanie :) no i nie trzeba mieć wysokiego wykształcenia.
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
niestety takie prace chałupnicze na wstępie są obarczone kosztami i to czasami dużymi...
 

izabela26

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
witam moja koleżanka miała prace chałupniczą robiła torebki i schodziło jej to prawie cały dzien ale ona ma córke jedenastoletnią a ja musze zajmowac saię córką pilnować ja bo obna wszystko rusza i syna musze zaprowadzać i odprowadzac do szkoły póżniej lekcje myslicie żebym nie chciała mieć pare groszy dla mnie jest wstyd prosić obcych ludzi o pomoc ale naprawde życie mnie zmusiło mam w domu zimno bo już mi się węgiel skończył światło niedługo mo wyłączął naprawde jestem w strasznej depresji ale jedna pani mi powiedziała że ludzie nie są chętni do pomocy ponieważ nie wieżą ale ja mam na wszystko dokumenty.
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Pani Izo czekam na odzew jednej"osoby"w Pani miescie-w pon.-wt.bede miala odpowiedz...
 
Do góry