pomoc dla moich dzieci

kut153k12345

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2009
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wow, i tu też jest ten temat.

Swoją drogą, zakładanie tematów (i ciągłe odświerzanie ich) na wszelkich możliwych forach kosztuje dużo czasu.
A czas - jak każdy wie - to pieniądz.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
A skąd pisała p.Iza? bo chyba nie ma kompa i internetu ?!
Zainteresowało mnie to co bezrobotna, samotna matka, która ma 2letnie dziecko robi o północy w necie... Dziecka trzeba pilnować, neta w takiej sytuacji nie powinna mieć, bo to by było śmieszne.

Mimo wszystko pomóc jej raczej nie możemy, chyba że jest ktoś z lublina.
 
W

wroneczki4

Guest
Zainteresowało mnie to co bezrobotna, samotna matka, która ma 2letnie dziecko robi o północy w necie... Dziecka trzeba pilnować, neta w takiej sytuacji nie powinna mieć, bo to by było śmieszne.
Właśnie mnie też to trochę zastanawia, co ona robi na necie. W sumie, to może być prowokacja, ale może to akurat prawda.
Neta zawsze można kraść od sąsiadów przez WiFi itd. Oczywiście to wielką łatwizną nie jest nawet na Linuxie, ale możliwe do zrobienia.

Do autorki:
Niestety masz troszkę złe położenie względem mnie...
Pozwij ojca dziecka o alimenty, jednakże z faktu, że jest niewypłacalny państwo będzie płaciło.
 

verywell

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
121
Punkty reakcji
5
Miasto
to tu,to tam :)
Heh,widze,lagodnie sie tu z pania Izabela26 obchodzicie :) Na innych forach roznie to bywalo z jej bytem,albo zakrzyczeli ja ludzie albo dostawala bana.Choc byli i tacy co z ochota pomagali,wkladajac nawet kase do koperty i wysylajac poczta:)Kurcze,a kiedy ja pierwszy raz spotkalam na forum izabele26,powaznie prawie jej uwierzylam :) Widac kobieta,ludzila sie,ze zlapie pana Boga za nogi.
Wiecie co dla mnie jest tu najbardziej odrazajace? Fakt,ze swietnie zagrala na ludzkich emocjach poslugujac sie swoimi dziecmi!Powiem raz jeszcze ,Ci najbardziej potrzebujacy NIGDY nie odwazyliby sie na taki krok,by od forum do forum krzyczec o kase!
 
W

wroneczki4

Guest
Heh,widze,lagodnie sie tu z pania Izabela26 obchodzicie :) Na innych forach roznie to bywalo z jej bytem,albo zakrzyczeli ja ludzie albo dostawala bana.Choc byli i tacy co z ochota pomagali,wkladajac nawet do koperty i wysylajac poczta:)Kurcze,a kiedy ja pierwszy raz spotkalam na forum izabele26,powaznie prawie jej uwierzylam :) Widac kobieta,ludzila sie,ze zlapie pana Boga za nogi.
Wiecie co dla mnie jest tu najbardziej odrazajace? Fakt,ze swietnie zagrala na ludzkich emocjach poslugujac sie swoimi !Powiem raz jeszcze ,Ci najbardziej potrzebujacy NIGDY nie odwazyliby sie na taki krok,by od forum do forum krzyczec o kase!
Nigdy nie dałbym kasy komuś kto prosi np. o pieniądze na jedzenie...
Często jest tak, że jak powiem do tego gnojka, który mnie prosi o kasę na jedzenie: "to choć Ci kupie" jego odpowiedz jest w stylu: "spier*****" itp.
Ubrania po moich kuzynkach oddajemy potrzebującym i to jest fakt, ale na kasę bym nie poszedł.
Kiedyś przytrafiła mi się sytuacja na dworcu PKP we Wrocławiu, że była tam kobieta bez nogi. Było zimno i marzła na dworcu z puszką. Chciałem już iść jej dać jakieś pieniądze, ale przyszedł jakiś koleś do niej i ona powiedziała mu, że chce już iść. On odpowiedział, że ma tu siedzieć, bo to co nazbierała, to jest nic. Oczywiście ona została, ale ja nie dałem kasy na jakiegoś fiu**, który czerpie z niej korzyść.
 

verywell

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
121
Punkty reakcji
5
Miasto
to tu,to tam :)
Kazdy z nas mial chyba z takim sytuacjami do czynienia,jak widac chec wzbogacenia sie,niewazne jakim kosztem,bierze czesto gore nad resztkami ludzkich zachowan :/

A wracajac do tematu ,cos dawno sama zainteresowana sie nie odzywala o kolejna "dawke pomocy".Moze wystarczylo jej ,ze na innych forach zostala juz zdemaskowana lub moze...znalazla odpowiednio wyplacalnego sponsora w realu :)
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
no to opciach na całego - taki baranek wystawia reputację innym matkom (autorka) normalnie na coś takiego to człowieka szlak trafia totalne prostactwo.
Gdy człowiekowi naprawde potrzebna jest pomoc to nie wydziwia .... (nie zagląda się darowanemu koniowi w zęby) co do pracy to kobieta chyba za bardzo nie przyłożyła się do tematu "praca" - jak się naprawdę chce to się znajdzie !!Cholerne wygodnictwo i tyle!!!
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Zainteresowało mnie to co bezrobotna, samotna matka, która ma 2letnie dziecko robi o północy w necie... Dziecka trzeba pilnować, neta w takiej sytuacji nie powinna mieć, bo to by było śmieszne.

Mimo wszystko pomóc jej raczej nie możemy, chyba że jest ktoś z lublina.
Pomóc zawsze można.Można pieniądze przesyłać jedzenie odzież.Chyba w końcu jest Poczta Polska.
A skąd pisała p.Iza? bo chyba nie ma kompa i internetu ?!
Lublin wśród mieście.
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Autorka napisała że jakieś 700zł. ma - komorne światło prąd - to w naszych realiach jest już ładna suma a jak korzysta się nocami z komp . to wyższy rach. za prąd (ale może się mylę ) gdy ktoś jest w biedzie naprawdę to nie serfuje po forach tylko rusza dupę do roboty i nie zastanawia się czy praca adekwatna do wykształcenia itd. a tu są dzieci więc chyba coś nie tak jeśli ma czas na pierdoły .
 
W

wroneczki4

Guest
Autorka napisała że jakieś 700zł. ma - komorne światło prąd - to w naszych realiach jest już ładna suma a jak korzysta się nocami z komp . to wyższy rach. za prąd (ale może się mylę ) gdy ktoś jest w biedzie naprawdę to nie serfuje po forach tylko rusza dupę do roboty i nie zastanawia się czy praca adekwatna do wykształcenia itd. a tu są więc chyba coś nie tak jeśli ma czas na pierdoły .
Ty myślisz, że ile komp prądu ciągnie?
Co do pracy, to pisała, że ma 2 letnie dziecko...
Nie bronie tej osoby tylko daje Ci argumenty ;)
Skąd net? Hasło WiFi można zhakować. Przypuszczam jednak, że matka wychowująca samotnie dzieci nie będzie tego umieć :p
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Hm Wroneczki : byłam matka i od początku wychowywałam sama córkę - bez pomocy Rodziny , pracę jak się chce to się znajduje - ale to jest kwestja priorytetu , chęci , i poczucia obowiazku!
Spotkałam się niestety z matkami wykorzystującymi pojęcie pomocy .
Przeczytałam od początku cały ten temat i chyba to raczej nie zmienię zdania
 
W

wroneczki4

Guest
Przeczytałam od początku cały ten temat i chyba to raczej nie zmienię zdania
Jednak ja nie mówię, że wierzę, że dana osoba jest samotną matką ;)
Wiadome, że osoby potrzebujące pomocy raczej o nią nie proszą, a szczególnie na forach internetowych ;)
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Hm, różnie w zyciu bywa : i na wozie i pod wozem ale hm nim człowiek wyciąga rękę po pomoc to najpierw sam szuka rozwiązań - hm może tak myślę bo sama tak robię - mówię głośno wtedy gdy wszystko ale to wszystko zawodzi .
Hm poza tym tak naprawdę nie wszystko da się na forum obgadywać
 
Do góry