Pocieta Ręka

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Według mnie cięcie nie jest na pokaz, tylko na ukojenie bólu który tkwi wewnątrz i nie chce się wydostać...
Ale czy to cos daje????Na chwile jak sie kaleczy moze tak, ale z czasem jak sie na to patrzy i te blizny to chyba uwaza sie to za glupote.
 
C

*ChMuRkA*

Guest
Ale czy to cos daje????Na chwile jak sie kaleczy moze tak, ale z czasem jak sie na to patrzy i te blizny to chyba uwaza sie to za glupote.
Właśnie Nika dobrze to ujęłaś, ale pewnie nie rozumiesz tego w ten sposób jak osoby, które się tną/cięły. Nie żebyś nie rozumiała, ale patrzysz na to z innej strony, ja jak się cięłam czułam ulge i ukojenie, które mijało, a blizny pozostawały musiałam się kryć. Cyrkiel zawsze był blisko, teraz też jest ale wiem, że to bezsens... CHociaż lepsze cięcie niż jakieś narkotyki, ale tylko wtedy kiedy człowiek wie kiedy przestać, opanować siebie. WOgóle nie powinno się zaczynać, ale jak się zacznie to wciąga...
 

Siwek

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2006
Posty
225
Punkty reakcji
0
Miasto
...in my way...
Mam znajome które sie tną, ale jak dla mnie to tylko i wyłącznie na pokaz. ;/ Nie wiem czy pocięta ręka może być ukojeniem. :/ Bezsens. :/
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Nie żebyś nie rozumiała, ale patrzysz na to z innej strony, ja jak się cięłam czułam ulge i ukojenie, które mijało, a blizny pozostawały musiałam się kryć.
Owszem patrze na to z innej strony, bo jestem przeciwna samookaleczaniu sie. Nic dobrego to nie przynosi.Tez maialam dola jak bylam w waszym wieku ale takie mysli jak ciecie mnie sie nie czepialy
 

charis518

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Suwałk
Tak naprawde wiele osób sie teraz tnie... I to nie dla siebie żeby sobie ulzyć psychicznie ale dla "mody" To sie robi głópotą. Rozumiem te osoby które sie pocięły bo juz nie wytrzymywały... Sama się kiedyś ciełam... poprostu miałm juz dość... z nerwów trzęsły mi sie ręce, ale po rozmowie z wieloma osobami jakos mi powoludku przeszło. Teraz umiem kontrolowac swoje uczucia i szukam wyjścia z każdej sytuacjii... Niestety wile dziewczyn sie tnie dla mody!! Bo teraz TO jest modne!! Dla mnie to paranoja.... szpecić swoje ciało dla mody...
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Nikt nie jest wart, żeby się dla niego ciąć.
Bezsensowne okaleczenie, które może zostać na całe życie.
Później będzie jeszcze wiele miłości, a ty będziesz się tylko zastanawiała po co to zrobiłaś.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
do wszystkiego sie dorasta i od wszystkiego sie wyrasta jak dla mnie to głupota....
 
C

*ChMuRkA*

Guest
Owszem patrze na to z innej strony, bo jestem przeciwna samookaleczaniu sie. Nic dobrego to nie przynosi.Tez maialam dola jak bylam w waszym wieku ale takie mysli jak ciecie mnie sie nie czepialy
mi to minęło i teraz wiem, że to głupota :) naszczęście nic nie widać :]
 

Ane29

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Miasto
z miasta...
Dla mnie to ludzka głupota :/
po co się okaleczać,czas goi rany :eek:k:
a blizny zostaną niestety :/
 

Kajet

;x
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
709
Punkty reakcji
0
Miasto
From?
teraz tak sobie siedze i mysle ... narazie same dziewczyny ktore sa na forum sie wypowiadaja ze sie tna ale zaden chlop sie nie odzywa ze sie tnie moi koledzy sie nie tna ja sie nie tne , ale znowu moja jedna kolezanka mowi ze sie tnie, jej koleznaki ze szkoly ktore mialy 14 lat sie nawalily jak jakies nie powiem co i je ze szkoly wywalili teraz cos wszystko na "kobiety"

wiem ze na pewno zle to sformulowalem ale nie jestem w tym dobry pisze co przyjdzie do glowy takze za bledy przepraszam ale takie jest moje zdanie
 

merida

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2006
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Poznań
Faceci też się tną, może rzadziej, ale też. Mam kupla, który to robił, ale nie na rękach czy coś...ciął się wszędzie po ścięgnach, na nogach ...
*ChMuRkA*
"Czas nie goi ran tylko przyzwyczaja do bólu..."

Masz całkowitą rację zgadzam się z Tobą.
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
teraz tylko musze cały czas nosić długie rętaky zeny rodzice nie zaóważyli bo rana jest dosyć głęboka.

Mieszkasz w Brenna to niedaleko Bielsko Białej....
Mozesz się mnie tam spodziewać....na wakacjach...
Musimy porozmawiać...ale poważnie. :/
Jestem zszokowany Takim postępowaniem. :eek: :eek:
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
fajnie przyda mi się taka rozmowa. najbardziej spodobało mi sie zdanie
"Czas nie goi ran tylko przyzwyczaja do bólu..."
 

ulapo

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2005
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
wycieąłm na ręce literke "M" najpierw zrobiąłm to cyrklem a potem poprawiąłm nozyciem,

Czy Cię dziewczyno Bóg opuścił? Wycięłaś sobie inicjał jakiegoś gościa, bo chciałaś mieć po nim pamiątkę??
To idiotyzm! Otrząśnij się!
Nie uwierzysz mi pewnie, ale już za rok albo dwa nie będziesz nawet pamiętała co widziałaś w tym frajerze.
Nie no! Ciągle nie mogę dojść do siebie. Jak chcesz mieć pamiątkę to zrób mu zdjęcie, a nie kalecz swojego ciała, bo masz je tylko jedno, a takich gości jest na pęczki!

Nie kalecz się więcej! Nie bądź idiotką! Nikomu to nie imponuje. Jest wiele innych sposobów, żeby poradzić sobie ze smutkiem, a najlepszym znanym jest - zakochać się!
:)
 

charis518

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Suwałk
teraz tak sobie siedze i mysle ... narazie same dziewczyny ktore sa na forum sie wypowiadaja ze sie tna ale zaden chlop sie nie odzywa ze sie tnie moi koledzy sie nie tna ja sie nie tne , ale znowu moja jedna kolezanka mowi ze sie tnie, jej koleznaki ze szkoly ktore mialy 14 lat sie nawalily jak jakies nie powiem co i je ze szkoly wywalili teraz cos wszystko na "kobiety"
Oj nie prawda!! <_< Często spotykam pocietych chłopaków... i to właśnie przez dziewczyny!! Dla mnie to juz naprawde glópota. Tak szczerze mówiąc kiedys nie mogłam sobie wyobrazić że chłopak mógłby sie pociąć... przecież to tylko dziewczyny są takie "kochaliwe".... zawsze miałam wrażenie że chłopakom miłostki szybko mijają... a tu wręcz odwrotnie :/ teraz tak patrze że u nas coraz więcej chłopaków się tnie niż dziewczyn... Bo tak naprawde dziewczyny tna się mniej więcej w wieku 12-14 lat a pocietych chłopaków nie widziałam młodszych niż 14. Chłopacy czasem naprawde bywają opóźnieni (nie obrażając niektórych) :przewraca:
 

Jeida

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Erytrea
Mój były poszlachtał sobie całą rękę, a zdjęcie zmieścił w internecie. Marzy mu się armia zawodowa jak skończy studia. Ciekawe jak to wytłumaczy psychiatrze na komisji lekarskie :]

To jest chore, ale osoba, która nigdy tego nie zrobiła nie zrozumie osoby, która popełniła się pocięła. A z czasem ktoś, kto się pocięł zrozumie swój błąd i już nie będą przychodziły mu takie pierdoły do głowy. Ja tak miałam. Teraz tylko sznyca na nadgarktku przypomina o mojej głupocie i o tym, ze nie warto się ciąć. Choć pamiętam, ze w chwili, kiedy to zrobiłam poczułam ulgę, bo choć przez chwilę bolało mnie coś innego niż zranione uczucie. Ale już nigdy więcej nie zamierzam tego zrobić...
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Jest ukojeniem ale to wieeelka głupota!! I wierzcie mi, ze na pokaz to nie jest!!!!! tyle mam do powiedzenia na ten temat.
 

charis518

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2006
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Suwałk
Tak szczerze mówiąc rozumiem osoby, które się tną, bo w końcu nikt sie nie tnie do takiego stopnia żeby się zabić, lecz tylko po to żeby poczóć ulge... niestety znam tez takie osoby ( w tym moj były- który mi groził że się zabije jesli do niego nie wróce), które się np. nałykały tabletek do takiego stopnia że miały juz kilka plókań żołądka, albo próbowały skoczyc z okna po czym trafiły do psychiatry... To jest głópotą ( a raczej chorobą psychiczną!!)
 
Do góry