Pocieta Ręka

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
"Czas nie goi ran tylko przyzwyczaja do bólu..." _ święte słowa

a co do ciecia, uważam ze jest to idiotyzm, ale nie odrzucam osób pociętych, w większości przypadkach jest to silniejsze od człowieka i nie można sie opanować

ja sama sie nigdy nie cielam i niemam zamiaru, ale moja kumpela dla zabawy wyciela sobie SWOjE imie na nodze i czy to mialo jakis sens. co prawda zrobila to na wewnętrznej stronie nogi w miejscu gdzie zakrywa skarpetka no ale ja sie pytam PO CO??
 

ik89

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
moje koleżanki też sobie cieły na ręce inicjały tych chłopaków, w których były zakochane....chciały mieć pamiątke po nich...ale czy to coś daje?
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Ja pamietam jak sie zalamalem pocilem sobie renke mialem z 10 kresek ;/
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
moje koleżanki też sobie cieły na ręce inicjały tych chłopaków, w których były zakochane....chciały mieć pamiątke po nich...ale czy to coś daje?
To chyba niezla kolekcja musiala byc, co miesiac zakochanie w innym :p
 

Ich

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
293
Punkty reakcji
0
Gdy sie potniesz czujesz ulge ?:/
glupio postapilas...zapewnie bedziesz zalowac tego
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Pamietam jak bylam jeszce w podstawówce to kazda dziewczyna miala na rece wyciete inicjaly chlopaka ktorego "kochala". Dla mnie to głupota. Teraz sie juz chyba tego nie robi. Moja siostra sobie kiedys wyciela na rece "SZMATA", do krwi, jakos teraz chyba nie ma śladu bo zrobila to dawno.

Kiedys jak sie wkurzylam to wbiljalam sobie paznokcie w dłoń i mialam takie kreski (bo paznokcie byly dosc dlugie), poznij oczywiscie żałowałam bo nie chcialo mi to zniknac przez jakis miesciac :/
 

Dragon_471

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Po co to zrobilas ??
Blizny fajnie wygladaja ale tylko u innych :/ cs o tym wiem mam na rece dwie blizny przez :cenzura:
psa sasiadki. Wierz mi fajnie to nie wyglada.

--------------------------------



Śmierć najleprzym rozwiązaniem
 

Attachments

  • Kostucha.jpg
    Kostucha.jpg
    7,1 KB · Wyświetleń: 17

Marko.cb

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
Świetne motto, sama na to wpadłaś, czy może gdzieś przeczytałaś?? Jesteś chora, tylko tyle napiszę, nikt nie jest wart tego aby się kaleczyć dla tej osoby a i tak "on" tego nie doceni.
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
yh nie raz juz mialam reke pocieta... mialam kcm (kocham Cie michal)... mialam cale michal... mialam poprostu paseczki zwykle.... mialam wnm (wiara nadzieja milosc)....
nie zaluje ze to robilam... to mi pozwolilo swoje emocje wyzwolic... niektorym wydaje sie glupie ale mi ulzylo
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
już tego nie robie chociaż czasem gdy jestem mega wkóżona to myśle z eby znowy to zrobić ale powstrzy,uje się bo na ręce ma teraz blizne i nie chce ich mieć wiecej wiem ze on na to nie zasługuje ale mi tak było łatwiej moze to masochozm ale pomogło twraz już zrozymiałm że niewarto, to i tak niczego nie znieni a tylko niszcze swije ciało
 

mirekb

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
274
Punkty reakcji
1
Miasto
mam wiedzieć?
hahahahhahahaha <lol> :D :D

Se żyły odrazu podetnijcie sobie!

Ręce ciac, nazekac, marudzic i użalac sie nad soba to kazdy glupi potrafi!
Weźcie ludzie w garsc wasze zycie i zrobcie cos! Jak cos wam sie niepodoba to zmiencie to albo pogodzcie sie z tym. łacze i lamenty nic wam niedadza.

Jak idzie sie dokas i na drodze jest przeszkoda to nalezy sprobowac ja obejsc, usunac, przeskoczyc... Gdy opadniecie z sil to odpocznijcie chwilke i sprobujcie raz jeszcze i 2...3... Gdy stwierdzicie ze niemacie szans to nie mozna pasc na ziemie i płakać zaczac. Wrodźcie sie kawalek i pojdzcie inna droga!

bo wole widziec lecącą krew i widzieć ten mój ból niż czuc go w środku
hahaa
Jak sobie reke potniesz to czuc bedziesz ból w środku i ból w ręce jednocześnie :D :D
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Dziewczyno Ty masz dopiero 15 lat! Jeszcze będą dziesiątki takich "M" i co za każdym razem będziesz sie ciąć??? Na prawde przemyśl to co zrobiłaś i wyciągnij wnioski bardzo Cie prosze...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
to zalezy czy te blizny sa bardzo glebokie, bo jesli nie to blizny po jakims czasie znikna
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Po co się ciąć? Lepiej zrobić coś raz a dobrze. Na przykład sobie baranka z wieżowca pierdyknąć. I już napewno się nie potniesz, nie przeżyjesz cierpienia, nic nie przeżyjesz złego, dobrego też, ale to swoją drogą bo przecież spotykają Cię same negatywne przeżycia, bo się tniesz, ta?

Jak masz się już zamiar ciąć, to spytaj się kogoś czy by Ciebie nie pociął, pokaż że jesteś odważna i życie/zdrowie jest mało ważne dla Ciebie, bo przeżyłaś wielki zawód, niszczący całe Twoje życie. Nie rób tego sama, niech ktoś Cię potnie, albo nawet zabije.

I co? Dalej się ciąć chcesz? Wiem, że nie, ale oddaliłem Cię myśle od tych zamiarów jeszcze bardziej...
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Tnij się, zobaczymy. A jeżeli już byś miała, to poprosiła byś mnie o zastąpienie Cię w tej czynności?
 
Do góry