Pocieta Ręka

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
kiedyś sie ciełam i na ramionach mam teraz "siatkę" takich pamiątek a ludzie patrzą sie na mnie jak bym miała 12 zielonych czułek na głowie :/ więc przeszłam przez ten okres i wiem że to bez sensu ... minie...
 

kalamburka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
83
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z panstwa snów
nie mam zamiru nikogo obrazac ale podobnie jak inni sadze ze jest tom kompeltna glupota >ciecie sie nie zrozwiaze problemow tylko moze je pogorszyc .Problemow nie rozwiazuje sie w ten sposob to bes sensu zamiast pomoc pogarsza sprawe nie warto szkoda zdrowia
 

Attachments

  • ciagle.bmp
    180,2 KB · Wyświetleń: 16

SSR86

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2006
Posty
230
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Inowrocław
ciecie sie nie zrozwiaze problemow tylko moze je pogorszyc .Problemow nie rozwiazuje sie w ten sposob to bes sensu zamiast pomoc pogarsza sprawe nie warto szkoda zdrowia

Racja, cięcie nie rozwiązuje problemów ale też nikt chyba nie myśli, że taką rolę ma spełniać. To bardziej wentyl bezpieczeństwa, który pomaga poradzić sobie w sytuacji krytycznej (mówię o tych, którzy robią to w związku z jakimiś problemami) - zastępuje ból psychiczny bólem fizycznym, bez porównania łagodniejszym ! Uczucie bólu i widok spływającej krwi przynosi w takiej sytuacji UKOJENIE, jakkolwiek absurdalnie by to nie brzmiało.

Jasne, że może to prowadzić do wyrzutów sumienia, napiętych sytuacji na tym tle z innymi osobami; że gdy kryzys mija mówi się "to była głupota, nie warto było". Ale to przychodzi z czasem, natomiast cięcie się sprawdza się idealnie na potrzeby danej chwili. Ktoś, kto tego nie doświadczył nie wie, o jakim uczuciu tutaj mówimy.

Żeby była jasność - osobiście mam takie doświadczenia i nie żałuję ich ! Robiłem to wyłącznie po to, aby przywrócić się do równowagi, nie robiąc przy tym niczego gorszego (zarówno sobie, jak i innym).
 
Do góry