Pocieta Ręka

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Bym myslala nad tym przy cięciu, nie teraz bo nie mam zamairu sie ciac
 

Katie_1988

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
370
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Dawno temu jak miałam ok 15 lat poszłam na wagary hehe i wszystkie moje koleżanki (włącznie ze mną) przypaliły sobie papierocha na ręku... :/ no żena! ale cóż... samookaleczanie jest okrutne... boli i wogóle :D nie róbcie tego... po co się później wstydzić swojej głupoty! :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
moj ojciec powiedzial ze jak przebijam sobie uszy to to jest samookaleczanie :/
 

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
No ja niestety tez mam "pamiątke" po dziewczynie w postaci "wytatuowanych" (pisze to w cudzysłowiu poniewz było to robione w domu amatorskimi sposobami, zreszta efekt tez jest mało imponujacy) inicjałów na nodze... Teraz po upływie czasu wiem ze była to głupota...
Dlatego rada dla wszystkich: nie róbcie takich rzeczy !!!
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Dobry przykład tatuażu na całe życie:

tekst: "Jan Paweł II" - na boku, tam na żebrach... Jakiś znajomy sobie takie coś zrobił.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
36
Usunięciem tego znaku może zająć się dermatolog.
Ale powinien on, działa w parze z psychiatrą.
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
oooo biedny Kubus ^_^ Ma literę M na ręku...wyciął se ją...To na chwałę Magdy M? :D Powiedzmi co to dało? ta litera? ta "pamiątka" ? NIe lepiej jak chcesz mieć tak bardzo pamiątkę, to pójść do sklepu i kupić ją?
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
To było głupie. Po co Ci to? Tym bardziej,że teraz musisz to ukrywać przed rodzicami? I co? Całe lato chodzić w długim rękawie? Współczuję Ci głupoty....
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
wielu moich znajomków też to przechodziło i nawet usiłowało napisać coś dłuższego i konkretniejszeo ,jak zaczęto na nich mówić świry itp.momentalnie im sie odechciało. Bo to prawdziwa głupota coś takiego ! Już wole zrobić sobie markerem na bluzce wielki napis :D
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Cięcie może być na pokaz - np. inicjały lubej / l;ubego, gorzej jak blizna jest na stałe, a luby nie!
To czysta głupota.

A cięcie nie na pokaz - to wyraz problemów które ma dana osoba. Zamiast pójść po pomoc, poprosić o wsparcie, być może przyjmować leki antydepresyjne - woli męczyć się sama i cierpieć wyimaginowany często ból. To smutne, wręcz żałosne. Ale jakże częste.

Kiedy boli kogoś noga idzie do lekarza, kiedy boli oko - do okulisty, a kiedy boli dusza, każdy uważa że to strasznie fajne tak cierpieć i nie idzie do nikogo. A nawet spowiednik jest lepszym wyjściem niż nikt.
 

salces007

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z labiryntu Fauna
choc tego nigdy nie robilam i nie mam zamiaru rozumiem takie osoby chca zrwocic na siebie uwage i wola w taki sposob wyrazic bol i cierpienie niz sie do niego przyznac

zgadzam sie...kazdy walczy z cierpieniem w inny sposob...szanuje kazda metode radzenia sobie z problemami i wyrazaniem smutku, czy zalu...
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Ktos bardzo wazny dla mnie kiedys sie pochlastal ... mnie to bolalo bardziej niz ja ...

To jest glupota...
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
To nie jest głupota. Takie coś porównuje się nawet do anoreksji i bulimii - te 3 choroby to okaleczanie siebie z premedytacją i czerpanie z tego przyjemności. Idź do psychologa, dopóki nie jest za późno i znajdź sobie przynajmniej 1 osobę, w której będziesz miała oparcie! 3mam kciuki :*
 

paulinncia

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2006
Posty
32
Punkty reakcji
0
Sama napwno bym tak nie zrobila ale mam kolezanke co zrobila walsnie tak samo. I wygladało to nie ciekawie ropiało i wogole tak mozna dostac zakazenia , niszczysz swoje cialo. ale to był twoj wybor =)
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
To nie jest może głupota - bo często nie jest to wybryk typu uchlanie się z kumplami w czasie lekcji. Ale wymaga to pomocy kogoś, kto się na tym zna. Samo nie przejdzie może nigdy a bardzo możliwe że skończy sie samobójstwem - zupełnie niepotrzebnym.

Samookaleczanie towarzyszy wielu chorobom, które normalnie się leczy.
 

salces007

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z labiryntu Fauna
To nie jest głupota. Takie coś porównuje się nawet do anoreksji i bulimii - te 3 choroby to okaleczanie siebie z premedytacją i czerpanie z tego przyjemności. Idź do psychologa, dopóki nie jest za późno i znajdź sobie przynajmniej 1 osobę, w której będziesz miała oparcie! 3mam kciuki :*


bardzo trafne porownanie :p zgadzam sie z Toba i rozniez polecam wybranie sie do psychologa..oni nie sa jedynie dla czubkow jak wiekszosc z nas uwaza..oni naprawde potrafia pomoc ..sprobuj a sie przekonasz ..3mam kciuki :p
 

wyluzowana

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2006
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Znienacka :D
Głupota, głupota i jeszcze raz głupota ;] Czy ktos kiedys pomyslał co by było, jakby sobie przeciął zyłę, przy tej "zabawie"... Przeciez głupie jest wycinanie sobie jakiś literek... Albo co da cięcie się?! NIC WłASNIE NIC! To jest bezsensowne moim zdaniem... Szkoda gadac poprostu....
 
Do góry