Pieczenie i swędzenie w pochwie

gąska83

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
52
Punkty reakcji
0
Slosy wg mnie provag żel też jest bezzapachowy - ja też kiedyś  długo szukałam odpowieniego dla siebie no i w końcu trafiłam w 100%  - być może pojawiły się jakieś inne na rynku - tego nie wiem bo po prostu jak coś mi pasuje to nie zmieniam - pzdr.
 

roxy25

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Też mam taką mentalność że jak coś mi już spasuje to nie szukam innych kosmetyków, leków itp.
 

Kulka987

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
19
Punkty reakcji
1
Wiek
44
Miasto
Kraków
Ja mam tak samo :) jak mi coś odpowiada to juz nie szukam nowości. Ale tylko krowa nie zmienia zdania ;) hi hi. Tak zachęcacie i zachęcacie do tego provag żelu to moze go spróbuje. Jak pisałam wczesniej stosuje kapsułki dopochwowe ale jak sie nie dzieje nic poważnego to moze ten żel by wystarczył, i pewnie szybciej sie go aplikuje.
 

gąska83

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
52
Punkty reakcji
0
Kulka987 myślę, że spokojnie możesz provag żelem  kapsułki dopochwowe zastąpić ale tylko  jeśli traktujesz je jako profilaktykę  - w przypadku częstych infekcji intymnych no to radzę przy dopochwowych probiotykach pozostać.
 

Lokata26

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Kraków
Zgadzam się z gąską83 jak masz tendencję do częstych infekcji to nie rezygnuj z probiotyku dopochwowego czy doustnego, ponieważ one zawierają bakterie mlekowe i naprawdę warto je stosować. Dodatkowo możesz smarować się provag żelem, łatwo się go aplikuje, jest wydajny i niedrogi, ale najważniejsze działa bardzo szybko – dlatego lubię go stosować.
 

Lokata26

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Kraków
Kobitki mam pytanko, co stosujecie do golenia miejsc intymnych? Żelu, pianki,płynu? Szukam czegoś delikatnego dla alergików.
 

gąska83

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
52
Punkty reakcji
0
Nie za bardzo ci pomogę bo ja używam mydła ale i tak zawsze mam tam skórę podrażnioną - no i wtedy po raz kolejny sprawdza się zastosowanie provag żelu - typowo w miejscach intymnych - jak po goleniu posmaruję się nim to przestaje swędzieć no i on także nawilża - a na wewnętrznej stronie ud gruba warstwa nivei mi pomaga - taki jest mój sposób.
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
Kobitki mam pytanko, co stosujecie do golenia miejsc intymnych? Żelu, pianki,płynu? Szukam czegoś delikatnego dla alergików.
ja depilatora ;) ale wydaje mi się, że z tego, co wymieniłaś to pianka najdelikatniejsza lub jakiś krem - ale się nie znam przyznaję.

a co do żelu, czy może ktoś już miał okazję wypróbować takiego? nie wiem, czy ja zacofana, ale dopiero wczoraj się dowiedziałam, że coś takiego jest:

lacibios-femina-zel-30ml-ylarge.jpg
 

Kulka987

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
19
Punkty reakcji
1
Wiek
44
Miasto
Kraków
Dziewczyny, miałyście racje. Przetestowałam sobie ten provag żeli jest całkiem spoko. Co do depilacji intymnych tez sie sprawdza po, bo fajnie nawilża i koi podrażnienia ale jak sie zaczyna cos dziac, w sensie początki infekcji to "stary" sprawdzony Lactovaginal jest najlepszy. NIe będe sie ropisywac i rozpływac nad nim, bo kto jest w temacie ten go zapewne zna, a kto jest w potrzebie niech go kupi :)
 

Lokata26

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Kraków
slosy jak to depilatora??? Na "zero" w miejscu intymnym "mykasz się" depilatorem???? Normalnie tego bólu wyobraźić sobie nie moge!
Jężeli chodzi o żel to nie znam tego żelu, ale sprawdzony żel juz mam i jestem bardzo zadowolona z jego działania, zazwyczaj jak cos mi pasuje to, to stosuje, nie lubię zmieniać kosmetyków.
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
slosy jak to depilatora??? Na "zero" w miejscu intymnym "mykasz się" depilatorem???? Normalnie tego bólu wyobraźić sobie nie moge!
Jężeli chodzi o żel to nie znam tego żelu, ale sprawdzony żel juz mam i jestem bardzo zadowolona z jego działania, zazwyczaj jak cos mi pasuje to, to stosuje, nie lubię zmieniać kosmetyków.

no, ale ja jestem hardcorem ;) pachy też sobie traktuję depilatorem, ale tak w okolicach wejścia do pochwy to stosuję nakładkę golącą więc bez przesady ;) ale bikini twardo normalni depilator taki co włoski z cebulkami wyrywa :D ale przyznaję, że mam potem tego dnia podrażnienia i zaczerwienione, ale przemywam spirytusem z nagietkiem i potem albo krem (sudocrem, alantan) a wczoraj kupiłam ten żel lacibios femina, to wypróbuję i dam znać jak się sprawdza w warunkach ekstremalnych ;)
 

roxy25

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Słyszałam o tym nowym żelu, jednak zostanę przy provag żelu. Ma on pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, co bardzo do mnie przemawia. Na którymś z forów znalazłam bardzo ciekawy link na jego temat, warto go sobie przeczytać aby wyrobić sobie zdanie na temat probiotyków, żeli intymnych, polecam.
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCIQFjAA&url=http%3A%2F%2Fginekolpol.com%2Ffulltxt.php%3FICID%3D991220&ei=DZWTUJ7uOMmSswa5y4HABA&usg=AFQjCNHwdXIBgTcfsaceRUVu9wiO5FdEqw
 

Lokata26

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Kraków
Slosy to faktycznie twarda z Ciebie „babka”, jak sobie pomyślę o wyrywaniu cebulki włosa w okolicach bikini to już mnie wszystko boooli!
Roxy25 nie wiedziałam że provag żel zawiera pozytywną opinię PTG. Wiem, że żel jest bezpieczny nawet dla dzieci, ponieważ moja koleżanka z pracy smarowała nim okolice intymne swojej 5 letniej córeczce przed wyjściem na basen, doradził jej to znajomy pediatra, żeby chronić dziecko przed infekcjami.

Slosy to faktycznie twarda z Ciebie „babka”, jak sobie pomyślę o wyrywaniu cebulki włosa w okolicach bikini to już mnie wszystko boooli!
Roxy25 nie wiedziałam że provag żel zawiera pozytywną opinię PTG. Wiem, że żel jest bezpieczny nawet dla dzieci, ponieważ moja koleżanka z pracy smarowała nim okolice intymne swojej 5 letniej córeczce przed wyjściem na basen, doradził jej to znajomy pediatra, żeby chronić dziecko przed infekcjami.

To coś co jest dziwnym słowem - miało znaczyc że twarda z ciebie babka slosy :) 
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
Slosy wg mnie provag żel też jest bezzapachowy
moze i zapach nie jest wyczuwalny, ale w składzie ma kurcze 'parfum' :/

Slosy to faktycznie twarda z Ciebie „babka”, jak sobie pomyślę o wyrywaniu cebulki włosa w okolicach bikini to już mnie wszystko boooli!

To coś co jest dziwnym słowem - miało znaczyc że twarda z ciebie babka slosy :)
lol, na początku bolało ale potem chyba skóra się przyzwyczaja czy coś bo teraz jest ok. a może cebulki po prostu się osłabiają i włoski stają się cieńsze :)
 

Lokata26

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Kraków
Slosy oj to naprawdę jesteś na ból wytrzymala.
Jeśli chodzi o żel to naipszę dziś do producenta, podają mail na opakowaniu - może coś się w tej sprawie dowiem.
 

gąska83

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
52
Punkty reakcji
0
Lokata26 napisz koniecznie bo sama jestem ciekawa co producent odpisze i czy w ogóle odpisze - mnie ten "parfum" nie przeszkadza bo nie jestem alergikiem ale warto wiedzieć więcej.
 

roxy25

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Już od dawna stosuje provag żel i jestem z niego bardzo zadowolona, smaruje się nim codziennie po myciu, nigdy mnie nie uczulił wręcz przeciwnie, łagodzi podrażnienia. Lokata26 jeśli producent udzielił Ci informacji to również jestem ciekawa i czekam na posta.
 

Lokata26

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
87
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Miasto
Kraków
Dobra Kobitki!
odpisali mi dzisiaj, tyle dostałam na swojego maila:


(Żel zawiera w swoim składzie naturalną, roślinną substancję zapachową, żeby maskować zapach metabolitów. Jest to potrzebne ponieważ są one pochodzenia naturalnego i są w nich różne związki np. kwas octowy. Kosmetyki które np. mają sam kwas mlekowy sztucznie wytworzony nie potrzebują takiej substancji, ponieważ kwas mlekowy jest wytwarzany sztucznie i jest prawie bezzapachowy.
Stężenie składnika zapachowego wynosi 0,05%. Ten składnik (Kompozycja zapachowa Cecily) jest pochodzenia naturalnego nie zawiera składników alergennych. Cały produkt żel oraz sam zapach został dokładnie przebadany dermatologicznie i ginekologicznie także na alergikach. Na ulotce jest także zapis potwierdzający bezpieczeństwo dla alergików i:

,,prOVag żel jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę i śluzówkę okolic intymnych, dlatego może być polecany do codziennego stosowania w celu zapewnienia prawidłowej higieny i pielęgnacji intymnych części ciała kobiet.
Z uwagi na doskonałe właściwości nawilżające prOVag żel może być stosowany przez osoby o wrażliwej skórze, skłonnej do przesuszania i podrażnień w obrębie zewnętrznych narządów płciowych.
prOVag żel nie zawiera konserwantów.
Produkt testowany dermatologicznie na osobach z dodatnim wywiadem w kierunku alergii.
Produkt testowany ginekologicznie.")

slosy tyle się dowiedziałam.
 
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
ja tez kazdego dnia uzywam ten zel, jego zapach jest dla mnie obecnie ok albo raczej bez znaczenia, chociaz przyznam, ze na poczatku,kiedy go kupilam wydawal mi sie podejrzany, jak by perfumy(!!) dobrze ze juz sie wyjasnilo ze to tylko jakis tam naturalny zapach, a nie zadna chemia:)
 
Do góry