Pieczenie i swędzenie w pochwie

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Polecałabym wizytę u ginekologa :) I na pewno dbanie o to, aby nie powracały zapalenia. A jest na to mnóstwo sposobów. Urofuraginum też znam, mama mi kiedyś poleciła :p Zakupiłam i noszę ze sobą. Bo niestety czasami nie da się tego uniknąć i trzeba szybko działać ;)
 
N

nianiaSweet

Guest
ja już złapiesz zapalenie pęcharza to tylko lek moze cię uratować, no chyba że chcesz się bujać w bólu przez dłuższy czas, ale raczej się nie da tak funkcjonować
 
N

nianiaSweet

Guest
działa szybko, przynosi ulgę praktycznie od zaraz po zastosowaniu ale potem jeszcze przez jakiś czas trzeba profilaktycznie brać lek.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
To fakt, warto wydłuzyć kurację. Aby doleczyć się dokładnie :) Ale jak tylko pomyślę o tym bólu, to aż mnie skręca.
 
A

Amber27

Guest
Ja nigdy przy urofuraginum nie przedłużam kuracji. Biorę tak jak jest w ulotce. Ale o dłuższym stosowaniu trzeba spytać lekarza.
 
N

nianiaSweet

Guest
ja też brałam urofuraginum przy zapaleniu pęcherza, szybko pomogła, teraz staram sie dbać bardziej o mój układ moczowy, staram się zakwaszać układ moczowy.
 
D

Dorka123

Guest
To moze być infekcja grzybicza albo bakteryjna. Spróbuj użyć globulek Gynauxil. Są dostępne bez recepty, kuracja trwa 10 dni. Powinny pomóc, a jeśli nie to do lekarza.
 
Do góry