O Kobietach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Najlepsze są te Ale... Jak wtedy być? Albo?
Na szczęście różne kobiety potrzebują różnych zestawów.
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
N
Nie no wszystkich tych cech każdy facet nie musi mieć-bez przesady ,wystarczy jakieś 95%-zaledwie.To chyba da się zrobić nie?

W zasadzie mowa jest o dopasowaniu czegoś czego nie da się dopasować z góry wygląda to tak; macie dwa puzzle, każdy od innego obrazka i szukacie miejsc w których do siebie pasują - bez sensu :)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Wszystko da się zrobić-przypuśćmy ,że ten fragment puzzli to niebo-wszystko niebieskie-może się uda i będzie jak w tym niebie:)
 
L

Lilly123

Guest
Mi się wydaje, że różnice między podejściem kobiety i faceta do związku wyglądają tak - http://pozytywna.pl/obrazek/3799/ :D
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Sztuczne jest nawet przefarbowanie włosów.Nie ma nic złego w drobnych korektach,grunt to nie przesadzadzić.
 

inherentny

Geniu Loci
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
270
Punkty reakcji
13
Miasto
kraków
Mnie w kobietach irytuje to, że na podstawie pewnego zdania są w stanie dopowiedzieć sobie masę innych rzeczy. Choć można wykorzystać ten fakt przeciwko im samym ;)
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Razi egzaltacja. Nie tylko kobiet, ale mężczyznom nie ma co przypisywać jej w ilościach nadmiernych.
Egzaltacja jest reagowaniem pełną parą na wszystkie doznania (wrażenia) i uczucia własne do innych oraz innych do egzaltowanej panienki.

Szczególnie u dwóch rodzajów kobiet egzaltacja rzuca się w oczy.

Egzaltowana choleryczka, to burza z piorunami albo wniebowzięty anioł zachwytu, niekoniecznie przy wzruszeniach w najważniejszych sprawach - potrafi rzucać mięsem z byle powodu, nawet drobnego.

Egzaltowana melancholiczka, to płaksiwość i przeważający nastrój smutku. Bardzo przytulna pani.
 

Egocentryczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
103
Punkty reakcji
4
jako kobietę drażni mnie w innej kobiecie brak naturalności - przesada z solarium, tipsy, źle dobrany makijaż, kiczowaty strój i ogólnie brak wyczucia na styl, modę, robienie z siebie cichodajki za wszelką cenę. drażni mnie zakupoholizm, takie założenie, że gdy się wejdzie do sklepu, trzeba przepieprzyć całą wypłatę na ciuchy.drażni mnie w kobietach, jako partnerkach to, że oczekują od mężczyzn za wiele - ma dużo zarabiać, najlepiej tak z 3 tys. miesięcznie, ma mieć drogi samochód, taki za co najmniej 50 tysięcy, mieszkanie, najlepiej takie z trzema pokojami, ma umieć się zachować w towarzystwie, dobrze ubierać, mam mieć garnitur za ileś tam... czyli szeroko pojęty materializm i kalkulacja, co facet powinien i czego nie ma.
 
B

Blancos

Guest
oczekują od mężczyzn za wiele - ma dużo zarabiać, najlepiej tak z 3 tys. miesięcznie, ma mieć drogi samochód, taki za co najmniej 50 tysięcy, mieszkanie, najlepiej takie z trzema pokojami, ma umieć się zachować w towarzystwie, dobrze ubierać, mam mieć garnitur za ileś tam... czyli szeroko pojęty materializm i kalkulacja, co facet powinien i czego nie ma
Do tej listy wymagań można by było jeszcze sporo dopisać:) W każdym razie, z moich obserwacji wynika, że ten typ księżniczki, który ma takie wymagania wobec faceta najczęściej sam sobą niczego nie reprezentuje i jakby one miały spełniać te kryteria to byłaby tragedia:)
 

Egocentryczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
103
Punkty reakcji
4
o tak, tragedia, zważywszy, że większość z tych księżniczek nie dotknie się żadnej pracy, a chce być tylko utrzymanką faceta, chce złapać bogatego męża i żyć jak pączek w maśle. zero autokrytyki tylko "on ma być taki i taki", do tego wybredność i przekonanie o swojej atrakcyjności mnie wkurza chyba najbardziej w niektórych kobietach... ostatnio koleżanka ze studiów wyrażała wielką obawę o to, że jej chłopak ma tylko technikum i nie poszedł na studia. mój nie ma nawet matury i żyje.

:027: albo "spóźnia mi się okres tydzień, chyba jestem w ciaży, co teraz...!", ta histeria na punkcie ciąży (co w rzeczywistości jest ciążą urojoną) mnie przeraża i denerwuje.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
A ja się trochę nie zgodzę -wymagania od partnera -faceta można mieć,nie widzę nic w tym złego .Ty nie masz żadnych wymagań-bierzesz wszystkich jak leci?-nie sądzę każdy ma jakieś tam kryteria wyboru partnera,dla jednych jest to tylko kasa,dla innych poziom wykształcenia itd...Co jest ważne -samemu mieć coś do zaoferowania,brać od drugiej strony ,ale też dawać-wtedy wszystko gra.
 

Egocentryczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2011
Posty
103
Punkty reakcji
4
.Co jest ważne -samemu mieć coś do zaoferowania,brać od drugiej strony ,ale też dawać-wtedy wszystko gra.
No właśnie. Ale skoro jest to temat o tym, co nas denerwuje w kobietach, to napisałam, że właśnie to. Bo spotkałam się z przypadkami, kiedy kobieta sama tylko wymaga i oczekuje jakiegoś ideału, a sobie nie stawia żadnej poprzeczki.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Niemożliwe do zrozumienia jest "rozszerzalność i kurczliwość" kobiecego rozumu - niekiedy moja wypowiedź ma świadczyć, że już jej nie kocham, a innym razem ona zaprzecza jakoby atopowe zapalenie skóry mogło być spowodowane depilowaniem przez nią pewnych okolic ciała, bo o na n i e d e p i l u j e!
Fakt, przeważnie syrzyże i goli, ale depilator też ma. A skóra lepiej chroni przed podstępami otoczenia, kiedy nie jest oskrobywana.
 
Do góry