O Kobietach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

I

immanentne

Guest
jako kobietę w innych kobietach drażni mnie to, że mnie samą oceniają tylko poprzez wygląd i poprzez to ile ważę, czy mam faceta czy nie, a tak poza tym (to tez u mężczyzn mnie w wkurza) zwyczajnia ludzka głupota...zbytnie uzależnienie od mężczyzn...lub brak potrzeby w ogóle bycia niezależną....spoko moich koleżanek jest "utrzymankami" czego ja prawdę mówiąc nie mogę zrozumieć :/ to chyba na razie tyle
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Ród kobiecy wpadł we własną pułapkę równouprawnienia. Teraz babeczki muszą zsuwać jak białoruskie traktorki i dodatkowo robić to samo, co przedtwm robiły jako gospodynie domostw.Te panie, które nie chcą równouprawnienia mogą to robić z lubości do lenistwa, z nieporadności w pracy zawodowej, a najczęściej ze zmordowania nadmiarem obowiązków.

"Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało"
 
Y

Yellow Jester

Guest
Ja mam do kobiet raczej mizoginistyczne podejście. Przymili ci się taka, narobi nadziei, a potem wypierdzieli. Nara.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Budzi podziw zamiłowanie kobiet do ładnego wyglądu rodzinnego gniazdka.
Razi zamiłowanie do sprzątania - BEZ zamiłowania do bezprzerywnego utrzymania porządku.
Sprzątnięte? Znnaczy odkurzone, pozmywane z ostatnich dni, wszystko pochowane za drzwiczki. Nic na podłodze, chodzić w kapciach, nie chlapać przy jedzeniu. Ale zmyć po sobie, po posiłku? O, nie!
 

carbidovva

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2013
Posty
40
Punkty reakcji
1
nie lubię kobiecej zazdrości:) i tego, że nie potrafimy cieszyć się z tego co mamy
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
KOBIETA.....powinna być damą.
Problem w tym, ze gdy ktos powinien jakis byc... to zazwyczaj staje sie zupelnym przeciwienstwem. W dzisiejszym swiecie wymieraja damy, a co za tym idzie rowniez gentelmani.
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
78
Miasto
kraina baśni
damy wymierają, bo biedne nie dają sobie rady w dzisiejszych czasach. Albo się dostosujesz albo nie :p

Chociaż ten brak szacunku do samej siebie i większości dziewczyn robi się straszny. Jak się nie szanuje samego siebie, to jak można wymagać szacunku od innych ludzi.
 
C

Czart

Guest
Proste czynności, zachowania, która na pozór wydają się być nieznośne, potrafią cieszyć. Dlaczego nieznośne? cały w tym urok, że kobiety są inne, inaczej myślą, inaczej działają. Czy to przeszkadza? jeśli tak, zawsze można zostać gejem. Trudno pisać o wadach kobiecych, zwłaszcza kiedy się je pokocha, kiedy się je zaakceptuje, przyzwyczai się do nich. Pewne rzeczy doceniamy, rozumiemy po ich utracie. Zamiast narzekać, trzeba się ciężyć, starać się zrozumieć, zaakceptować.


Dama? myślę, że tkwi w każdej kobiecie. Często schowana jest ona gdzieś gębko, tłumiona przez masy, przez media, które narzucają schematy. Jeśli kobieta w sobie odnajdzie cechy charakteryzujące "klasę", damą zostanie ona do końca życia. Brak ich bardzo doskwiera. Brak? nie, one gdzieś są, jest ich tylko mało. Znałem jedną damę, nie była ona z tego pokolenia, "była" ponieważ śmierć odwiedza wszystkich. Czy można kobiety winić za brak klasy, kiedy większość facetów to fiuty? Czas płynie, rzeczywistość się zmienia, zmieniają się ludzie, cech pożądane, lecz gdzieś tam w świecie jest jeszcze garstka opornych niedobitków, na których otoczenie nie wywiera "negatywnego" wpływu.
Zrobiło się smutno, więc na zakończenie coś wesołego.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dq5UNUJoWLo
 

porcelana0

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Popieram...zbytnie uzależnienie od mężczyzn to jest straszne. Strach przed odejściem od mężczyzny gdy dzieje się źle...i tekst typu: - kobiecie to nie wypada , a mężczyźnie tak- wrrrr...


Kilka warstw tapety i dziubki na zdjęciach:) masakra.
 

Attachments

R

Righteousness

Guest
Może źle trafiam, ale większość jest płytka, próbują osiągnąć wszystko wyglądem. I to przekonanie, że skoro jest ładna (nie zawsze) to wszystko się jej należy i jest pępkiem świata.
 
Y

Yelonek

Guest
W kobietach (nie u każdej) cieszy miła aparycja, lecz martwi skłonność do egocentryzmu (nie mniejsza niż u mężczyzn, ale gorzej zakreślona).
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Wydaje mi się,że egocentryczny facet jest znacznie gorszy od egocentrycznej kobiety.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
sewanna napisał:
Wydaje mi się,że egocentryczny facet jest znacznie gorszy od egocentrycznej kobiety.
Kiedyś się ludziom wydawało, że Ziemia jest płaska.
 
Do góry