O Kobietach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

W

wiki9969

Guest
Yelonek napisał:
Trzeba uważać na tzw. wściekłe mamuśki. <_<
Na to trzeba się zaszczepić. :crazy:


A tak poważnie, to nie zawsze córka wradza się w mamusię. Niekiedy charakter ma po tatusiu. :D
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Zaraz tam drażni...
Jest często inne, nieprzewidywalne. Są próby rzucania słów na wiatr (aby przekonać się ile on wytrzyma?)
Nie tylko płeć piękna dąży do dominacji, jednak ona przede wszystkim - po osiągnięciu przewagi - stwierdza, że to pomyłka, ona szukała mężczyzny, a znalazla pantoflarza.
I to jest kobiece kłamstwo - znalazła kogoś, kogo chce obciosać, ukształtować na nowo, na swoją modłę.
W szukaniu używa podstępów - kreuje się na coś o wiele lepszego niż jest - na taką Istotę co to zrozumie, poprze, ulegnie argumentom logicznym...
Akurat.
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Ja nie lubie siebie za moją zmienność, wkurza mnie to, że mój nastruj jest często zależny od cyklu menstruacyjnego...:)Faceci są mniej skomplikowani i to mi się właśnie podoba, mają prostrze zycie i nie rozdrabniają się bez sensu.
 

forumocnik

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
55
Punkty reakcji
0
Nie lubię wybuchowości u kobiet? Dlaczego? Dlatego, że łatwo poddają się emocją i wtedy niezastanawiają się nad tym co mówią i robią, a potem za to przepraszają. I nawet jak zwrócisz uwagę kilka razy to nadal się to powtarza.

Jedyny sposób jaki znam aby przejść okres wybuchowości jest poczekać aż ogień sam wygaśnie. Emocje u kobiety są jak ognisko. Kiedy pójdzie iskra, ogień bucha. Jeśli będziesz drążył to tak jakbyś dolewał benzyny - ogień będzie rósł i się rozprzestrzeniał. Lepiej nie robić nic i poczekać aż ognisko samo zgaśnie :).
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
@up Zachowanie, które opisałeś dotyczy choleryków, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, rozumiem, że u facetów takie zachowanie Ci nie przeszkadza?

To ja ponarzekam.
Nie kumam takiego zwyczaju, żeby przed imprezą dziewczęta doprowadzały się do takiego stanu, że czasem się zastanawiam czy pamiętają cokolwiek, a potem mi taka płacze, że księcia nie może znaleźć.
 

forumocnik

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
55
Punkty reakcji
0
Czarny Lokaj napisał:
@up Zachowanie, które opisałeś dotyczy choleryków, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, rozumiem, że u facetów takie zachowanie Ci nie przeszkadza?
Też przeszkadza, ale po prostu nie spotkałem się z czymś takim u facetów w moim otoczeniu. Dlatego mówię o kobietach bo u nich się spotykam z takim zachowaniem.
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Czarny Lokaj napisał:
@up Zachowanie, które opisałeś dotyczy choleryków, zarówno kobiet, jak i mężczyzn, rozumiem, że u facetów takie zachowanie Ci nie przeszkadza?


forumocnik napisał:
Też przeszkadza, ale po prostu nie spotkałem się z czymś takim u facetów w moim otoczeniu. Dlatego mówię o kobietach bo u nich się spotykam z takim zachowaniem.
A przede wszystkim trzeba zauważyć, że ten temat dotyczy kobiet, a nie mężczyzn.
 
A

alfabeta11

Guest
Co drażni?
Pewnie ich zmienność. Chore jest mówienie o jednym, a kilka sekund później o czym innym. Chodzi mi tutaj o podejście do danej rzeczy. Raz kobieta sadzi tak, chwilę później inaczej.
Kolejna rzecz to gierki, w jakie potrafią się bawić kobiety. Chociaż chodzi tutaj raczej o dziewczynki. Testy wierności albo zachowań. Żenada.
Jest też brak logiki w części działań.
Ostatnia rzecz to hmmm wtrącanie się? Nie wiem jak to nazwać. Często nawet jak kobieta nie wie nic to i tak wie lepiej. Tyczy się to i rzeczy technicznych (trzymasz tą wiertarkę krzywo. Autentyczna sytuacja) jak i takich bardziej emocjonalnych.
To chyba tyle ;)
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Ja nie lubię siebie za fakt iż do tej pory nie umiem przyswoić co to jest spalony :p i kiepsko mi idzie gra z chłopakiem w Gears of War :D
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie są szczere, boją się mówić prawdę w obawie przed brakiem akceptacji. Bardzo nie lubię zakłamanych kobiet.
 

panslim

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
„Łzy kobiety są jak perły, chyba dlatego, że nigdy nie wiadomo, czy są prawdziwe” – perskie przysłowie, które ostatnio wpadło mi w oczy. Spojrzenie przez ten pryzmat to skok pod kobiecą skórę i odkrycie płynącej we krwi niezwykłej zdolności do (jakby to ładnie nazwać?) wywierania wpływu. A mężczyźni jako ofiary smakują im najlepiej. Bycie facetem ze świadomością tego, że kobiety są mistrzyniami manipulacji, wprowadza do życia fascynujący przekrój emocjonalny.
 

tomaszww

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
panslim napisał:
„Łzy kobiety są jak perły, chyba dlatego, że nigdy nie wiadomo, czy są prawdziwe” – perskie przysłowie, które ostatnio wpadło mi w oczy. Spojrzenie przez ten pryzmat to skok pod kobiecą skórę i odkrycie płynącej we krwi niezwykłej zdolności do (jakby to ładnie nazwać?) wywierania wpływu. A mężczyźni jako ofiary smakują im najlepiej. Bycie facetem ze świadomością tego, że kobiety są mistrzyniami manipulacji, wprowadza do życia fascynujący przekrój emocjonalny.
Popieram, sam mam kobietę, która uwielbia płakać na zawołanie, a ja i tak zawsze się nabieram;)
 

sabo25

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bielsko-Biała
:angry: Witam. Coś na ten temat wiem. Mam dziewczynę- laskę siczną :sleep: Niestety studiuje i nie ma mnie 5 dni. Wracam i czasami od znajomych sł :sleep: yszę - na razie nie powiem co.Nie mam dowodów żadnych, bo mnie nie ma. Swoja drogą tam gdzie jestem- też mogę miec nie jedną dziewczyn na noc
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Jaki ciekawy temacik... ^^ Więc, "drażni mnie":
-brak rozumu i kierowanie się uczuciami
-brak samowiedzy
-strach przed wszystkim co tylko można sobie wymyśleć
-emocjonalność tam gdzie nie trzeba
-brak emocjonalności tam gdzie trzeba
-brak umiejętności logicznego myślenia (po prostu ZERO <_< )
-dobroć do przesady
-kompletna bezbronność wobec świata
-potrafią się upić (nic mnie tak nie wkurwia jak widok spitej jak menel "kobiety")

A jak sobie przypomnę jeszcze to dopiszę. Miłego wieczoru :evil:
 

Arkadii29

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
Zbyt często zmienne są. Trudno zrozumieć motywy ich postępowania. Czasem wydają się racjonalne, by zaraz, nie wiadmo czemu, kierując się intuicją, przypadkiem, znakiem, zmienić to diametralnie. Emocje są w nich dobre, ale jak jest ich za dużo, to wychodzi taka papka emocjonalna. Kobiety, mimo wizerunku dobrodusznej, często są okrutne.
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
calme napisał:
A ja nie lubię wywyższania się^^.
Uważania się za czort wie jakie bóstwo, pogardzania innymi i wgl patrzenia tylko na wygląd.

I takich typowych 'lalek barbie', które w głowie nic nie mają..
Jak najbardziej zgadzam się z Tobą ....Ale jeszcze dodam tzw. blachar :) Te to już w ogóle maja w oczach tylko dwa k......y.
 
Do góry