O Kobietach - co drażni, co cieszy, dyskusja ogólna, etc.

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Nie musiałem nigdy być na Syberii by wiedzieć, jaki tam panuje klimat. Pojął aluzję?
 
0

03092010

Guest
Mógłbym tutaj tłumaczyć, że jest identycznie jak z papierosami w Twoim wypadku - nie spróbowałaś, ale wiesz, że jest to tragiczne.
sprobowalam i wiem, ze jest to swinstwo.

W rzeczywistości jest to tak. Nie ma opcji, by człowiek uprawiając seks nie myślał i nie odczuwał żadnych przychylnych emocji wobec partnera, czy partnerki. Nie musi być to miłość, nie zawsze tak jest. Jednak jest to coś pozytywnego.
oczywiscie, ze jest to cos pozytywnego - pozadanie. i na tym moze byc koniec. nie jest to tak smaczne jak seks z 'glebszymi' emocjami (dowolna interpretacja), ale uwierz, ze mozna sie pozegnac bez bolu.

W moim wypadku byłoby tak, że mógłbym do tej osoby poczuć coś więcej niż samą pozytywność. Dlatego unikam owego procesu.
no wlasnie. moglbys poczuc. tego nie wiesz na pewno. istnieje wiec mozliwosc, ze moglbys uprawiac rowniez seks 'na zimno'.

Jednakże ponownie zaznaczę, że to, co mówię i to, do czego dążę nie jest bezwzględne. Nie znam przyszłości, nie wiem co się stanie, nie wiem, czy stanie mi drodze przepiękna z wyglądu i charakteru księżna Monako czy innego Luksemburga, która to mnie emocjonalnie zdoła zniewolić. Nie mam zielonego pojęcia. Biorąc jednak pod uwagę, że to się jak dotąd nie stało, kieruję się tym, co jest dla mnie w tym momencie istotne. Może to potrwać całe moje życie, pół życia, 10 lat, 5, może rok, albo kolejny miesiąc. Być może jutro kogoś takiego spotkam. Nie wiem.
cenie otwarte umysly.

Mam nadzieję, że teraz klarownie wszystko wyjaśniłem.
mam nadzieje, ze tym razem oboje zrozumielismy sie.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Pomiędzy "wydaje mi się" (wszyscy mówią, więc może na Alasce jest mroźnie) a "wierzę" jest różnica. Być może trudno dostrzegalna, trudna do ustalenia, ale jest.

Po obudzeniu się koło Afrodyty mógłbym wpaść w zachwyt i ją "skonsumować", jeśli aktualnie nie kochałbym żadnej Ziemianki.
Czy nie jest tak, że człowiek (w odróżnieniu od innych stworzeń) może zapanować nad swoimi popędami?
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
no wlasnie. moglbys poczuc. tego nie wiesz na pewno. istnieje wiec mozliwosc, ze moglbys uprawiac rowniez seks 'na zimno'.

Jeśli nie jest to konieczne, nie ryzykuję.

jeśli tam nie byłeś, to tylko wydaje ci się, że wiesz - pojął aluzję? :D

Mija się ona z rzeczywistością. Adekwatnie do tego, co mówisz, mógłbym stwierdzić, iż pozbawiony jesteś mózgu. Przecież go nie widziałem, prawda?
 

kaiser

where is my mind?
Dołączył
19 Grudzień 2011
Posty
736
Punkty reakcji
30
Miasto
Warszawa
Przecież go nie widziałem, prawda?
myślę, że powinieneś zastanowić się najpierw nad istnieniem swojego mózgu (na zasadzie przysłowia o źdźbłach i belkach :D) - no chyba, że swój już gdzieś widziałeś? :D

popełniasz typowy błąd żółtodzioba - uważasz, że po 100 godzinach spędzonych ze swoim pecetem i flight simulatorem masz jakiekolwiek pojęcie o pilotowaniu prawdziwego samolotu... zaraz, zaraz, na jakimś topiku była już taka dyskusja! :D
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Nie, nie powinienem. Jednak skoro tylko i wyłącznie w taki sposób jesteś w stanie mi odpowiedzieć, nie sądzę by dalsza nasza rozmowa miała jakikolwiek sens. Z nawiedzonymi babkami spod kościoła nie dyskutuję. Z ludźmi przywłaszczającymi sobie ich metody dyskusji, również.

Gdy widzę człowieka nie potrafiącego wziąć odpowiedzialności za własne słowa i przyznać, że jego argument jest g*wno wart, gdyż obalenie go nie wymaga wysiłku, łapię się za głowę i ubolewam nad współczesną metodą rozumowania.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Co mnie drażni w kobietach?- Ze są kobietami -tak bardzo ,że faceci potrafią je odszyfrować.Tak na prawdę każda kobieta powinna mieć też j...ja ,trochę cech męskich nie zaszkodzi.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Zniewieściały gnojek powstaje z maminsynka. Maminsynka "wychowuje" (hoduje) kobieta.
U obojga razi mnie powazne nowotwórstwo słowne (żarty rozumiem - chodzi o mówienie rzeczy powaznych).Na przykład oznajmianiem , że się idzie do banku wypłacić swoje oszczędności. Albo używaniem słowa masakra w znaczeniu - makabra. To jest zachwaszczanie naszego języka.

Nie zmasakrowałbym za to nikomu twarzy, bo to wyglądałoby makabrycznie.

Takie "osiągnięcia" świadczą o polonistkach i polonistach. Źle świadczą.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
No, racja - zachowuję się jak Miczurin i często przesadzam.
Mam nadzieję, że to nie drażni w kobiecie.
 

Lolita.r

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2012
Posty
32
Punkty reakcji
0
Myślę, że w kobietach drażnią zmiany nastroju, to, że w każdej nie spodziewanej chwili mogą wybuchnąć.
Co się w kobietach podoba? Urok, pozytywna energia, naturalność...
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
dwulicowości, bycia z kimś na siłę żeby tylko nie być samej ,tapety .
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Czuję się nieswojo, kiedy moja kobieta szlocha. Już mamy uzgodnione, że wtedy mam przytulić i nic nie mówić,
Ale chciałbym wiedzieć czy ten tragizm jest moją "zasługą", więc chcę zapytać. Można bez mówienia?
 

Lolita.r

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2012
Posty
32
Punkty reakcji
0
Oczywiście masz na myśli tą naturalność przed porannym nakładaniem tapety ?

Osobiście nie widzę nic złego w delikatnym makijażu, uważam, że w ten sposób można podkreślić urodę. Naturalność to nie tylko wygląd. Naturalność to też sposób bycia.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Bywa, że podśmiewam się z "wszechwiedzy" kobiet na temat prac domowych.
W głębi duszy podziwiam jednak i cieszy mnie ich obowiązkowość w utrzymywaniu ładu i czystości w domu

Kobieta, według wielu mężczyzn, ma być damą w salonie, dziwką w sypialni, kucharką - wiadomo gdzie, kelnerką w jadalni, nianią w dziecinnym pokoju i służącą w pozostałych pomieszczeniach, ze szczególnym uwzględnieniem sieni, łazienki, ustępu i garderoby.
Tyle ról życiowych. I ona sobie z nimi radzi dobrze. To jest godne podziwu.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Bywa, że podśmiewam się z "wszechwiedzy" kobiet na temat prac domowych.
W głębi duszy podziwiam jednak i cieszy mnie ich obowiązkowość w utrzymywaniu ładu i czystości w domu

Kobieta, według wielu mężczyzn, ma być damą w salonie, dziwką w sypialni, kucharką - wiadomo gdzie, kelnerką w jadalni, nianią w dziecinnym pokoju i służącą w pozostałych pomieszczeniach, ze szczególnym uwzględnieniem sieni, łazienki, ustępu i garderoby.
Tyle ról życiowych. I ona sobie z nimi radzi dobrze. To jest godne podziwu.
Zgadzam się, ale weź pod uwagę , że faceci też lekko nie mają :)

A. Należy tylko być:
1. przyjacielem
2. partnerem
3. kochankiem
4. bratem
5. ojcem
6. nauczycielem
7. wychowawcą
8. spowiednikiem
9. powiernikiem
10. kucharzem
11. mechanikiem
12. monterem
13. elektrykiem
14. szoferem
15. tragarzem
16. sprzątaczką
17. stewardem
18. hydraulikiem
19. stolarzem
20. modelem
21. architektem wnętrz
22. seksuologiem
23. psychologiem
24. psychiatrą
25. psychoterapeutą

B. Ważne też są inne cechy. Należy być:
1. sympatycznym
2. wysportowanym ale
3. inteligentnym ale
4. silnym
5. kulturalnym ale
6. twardym ale
7. łagodnym
8. czułym ale
9. zdecydowanym ale
10. romantycznym ale
11. męskim
12. dowcipnym i
13. wesołym ale
14. poważnym i
15. dystyngowanym
16. odważnym ale
17. misiem ale
18. energicznym
19. zapobiegawczym
20. kreatywnym
21. pomysłowym
22. zdolnym ale
23. skromnym i
24. wyrozumiałym
25. eleganckim ale
26. stanowczym
27. ciepłym ale
28. zimnym ale
29. namiętnym
30. tolerancyjnym ale
31. zasadniczym i
32. honorowym i
33. szlachetnym ale
34. praktycznym i
35. pragmatycznym
36. praworządnym ale
37. gotowym zrobić dla niej wszystko [np. skok na bank] czyli
38. zdesperowanym [z miłości] ale
39. opanowanym
40. szarmanckim ale
41. stałym i
42. wiernym
43. uważnym ale
44. rozmarzonym ale
45. ambitnym
46. godnym zaufania i
47. szacunku
48. gotowym do poświęceń i, przede wszystkim,
49. wypłacalnym.

C. Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby:
a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany
b) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie
c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie gdzie była i co robiła
d) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę.

D. Ważne jest aby nie zapominać jej:
1. urodzin
2. imienin
3. daty ślubu
4. daty pierwszego pocałunku
5. okresu
6. wizyty u stomatologa
7. rocznic
8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Nie no wszystkich tych cech każdy facet nie musi mieć-bez przesady ,wystarczy jakieś 95%-zaledwie.To chyba da się zrobić nie? :037:
 
Do góry