O drobnych problemach pisz tutaj!

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
mam głupie pytanie, zainwestował w router wszystko ładnie miga ale zasięg nie jest zbyt duży, jednak router mam położony na ziemi blisko stacjonarnego komputera i moje pytanie brzmi czy jeśli bym go położył na szafce(około 2m nad podłogą) to zasięg by się zwiększył czy nie? wiem pytanie dziwne ale nie chce mi specjalnie kupować kabla jeśli zasięg wifi nie zwiększył by się choć o trochę.
Z góry dziękuje za odpowiedź.
 

naomi6000

Nowicjusz
Dołączył
29 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Pracowałam wieczorem przy komputerze i wszystko było ok ale rano gdy chciałam go włączyć już niestety nie działał tzn. po włączeniu zasilania migała czerwona dioda z przodu no i po wciśnięciu przycisku power nic się nie zmieniło (nie włączyły się wentylatory ani nawet podświetlenie temperatury które mam z przodu) Jakieś pomysły?
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
a) Spalił Ci się zasilacz,
b) spaliło Ci się wszystko wraz z zasilaczem.
Pocieszę Cię że jeśli "coś tam" się świeci to prawdopodobnie padł tylko zasilacz. ;)
 

czarodziej178

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
37
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tomaszów Mazowiecki
siemanko :) mam następujące pytanie: czy Team Speak służy tylko do komunikacji w różnego rodzaju grach czy też po prostu do pogadania z kimś, poznania ludzi, oderwania się od osób, które nas otaczają. ^ ^ Jeśli tak i ktoś zna taki serwer to bardzo proszę o pomoc. :D
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Czy w najnowszej wersji skype jest możliwość usunięcia zdjęcia profilowego? Klikam w zakładkę 'profil', 'zmień zdjęcie' i nie ma opcji usuń, szukałam też w innych zakładkach i nie widzę. Gdzie mogę znaleźć taką funkcję?
 

Xaran

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
siemanko :) mam następujące pytanie: czy Team Speak służy tylko do komunikacji w różnego rodzaju grach czy też po prostu do pogadania z kimś, poznania ludzi, oderwania się od osób, które nas otaczają. ^ ^ Jeśli tak i ktoś zna taki serwer to bardzo proszę o pomoc. :D

Oczywiście, że można, aczkolwiek lepszym pomysłem do takich rozmów jest skype.Co do serwerów to w internecie jest ich sporo, nie jest trudno znaleźć ; )
Czy w najnowszej wersji skype jest możliwość usunięcia zdjęcia profilowego? Klikam w zakładkę 'profil', 'zmień zdjęcie' i nie ma opcji usuń, szukałam też w innych zakładkach i nie widzę. Gdzie mogę znaleźć taką funkcję?

Niestety, w najnowszej wersji nie ma możliwości usunięcia zdjęcia, ale są pewne rozwiązania:

1.Ściągnij starszą wersję i tam usuń zdjęcie
2.Poprostu wklej 'domyślne zdjęcie użytkownika' takowe są także w internecie, ew. mogę ci udostępnić - prv.
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Włączyłam dzisiaj laptopa i coś takiego mi się pojawiło:
Nie można uruchomić systemu Windows XP, ponieważ brakuje następującego pliku lub jest on uszkodzony:\WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM

Co to znaczy? Jestem laikiem.. proszę o wytłumaczenie co mogło się stać, wczoraj wszystko było dobrze, a dzisiaj takie coś. Nie wiem jak mogę to naprawić. A laptop jest mi potrzebny.
 

Xaran

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Włączyłam dzisiaj laptopa i coś takiego mi się pojawiło:
Nie można uruchomić systemu Windows XP, ponieważ brakuje następującego pliku lub jest on uszkodzony:\WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG\SYSTEM

Co to znaczy? Jestem laikiem.. proszę o wytłumaczenie co mogło się stać, wczoraj wszystko było dobrze, a dzisiaj takie coś. Nie wiem jak mogę to naprawić. A laptop jest mi potrzebny.


Jest to plik rejestru, a więc trzeba go odzyskać do uruchomienia.
Chyba najlepszym na to spososem jest włożenie płyty systemowej, a następnie uruchomienie konsoli odzyskiwania systemu.
 

dawid523

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
mój problem to błąd:
Moduł C:\windows\system\advrcntr2.dll został załadowany, ale wywolanie funkcji DllRegisterServer nie powiodło się i został zwrócony kod błędu 0x80070005
skopiowałem ten plik tak jak w sieci napisali i wpisałem w start-uruchom: regsvr32 C:\WINDOWS\system\advrcntr2.dll i wykakuje ten błąd.
Ten błąd związany jest z nero. Zrobiłem tak gdy miałem nero i tak wyszło a gdy wyinstalowałem jest to samo.
Prosze o pomoc.przeszukałem internet i fora i nic.Zgury dziękuje.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
mój problem to błąd:
Moduł C:\windows\system\advrcntr2.dll został załadowany, ale wywolanie funkcji DllRegisterServer nie powiodło się i został zwrócony kod błędu 0x80070005
skopiowałem ten plik tak jak w sieci napisali i wpisałem w start-uruchom: regsvr32 C:\WINDOWS\system\advrcntr2.dll i wykakuje ten błąd.
Ten błąd związany jest z nero. Zrobiłem tak gdy miałem nero i tak wyszło a gdy wyinstalowałem jest to samo.
Prosze o pomoc.przeszukałem internet i fora i nic.Zgury dziękuje.

Sprawdzałeś to http://www.addictive...per-in-windows/ ?

ew. tak jak tu masz napisane: http://www.searchengines.pl/Nero-Bd-z-advrcntr2dll-t84770.html
 

dawid523

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
zrobiłem to co w pierwszym linku było i wyskakuje ten sam błąd.
a ten drugi link właśnie też robiłem wcześniej i właśnie o nim pisałem wcześniej.
w obu przypadkach wyskakuje ten sam błąd:
C:\windows\system\advrcntr2.dll został załadowany, ale wywolanie funkcji DllRegisterServer nie powiodło się i został zwrócony kod błędu 0x80070005
jeżeli masz jeszcze jakieś pomysły to mile widziane.dziękuje za fatyge.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Może spróbuj tak jak już ktoś chyba pisał skorzystać w płyty instalacyjnej Windows i przy jej pomocy naprawić system. Będziesz musiał ją zbootować i gdzieś tam będziesz miał opcję "napraw istniejącą wersję systemu Windows". btw miałem kiedyś identyczny problem ale udało mi się go rozwiązać wgrywając ten plik + jakiś program (nie ten który podany jest w jednym z linków) niestety było to bardzo dawno temu i nie pamiętam dokładnie "co i jak" : /
 

dawid523

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
pisze jak włożyłem tę płyte że działa tylko w środowisku PE.
co to znaczy?

a jeszcze jedno?
pisałeś że trzeba te płyte zbootować.co to znaczy?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Wkładasz płytę do napędu, restartujesz komputer, po pojawieniu się napisu "Wciśnięcie dowolnego przycisku spowoduje rozruch płyty" wciskasz cokolwiek, i przy którymś tam kroku masz konsole naprawiania systemu.
 

dawid523

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
niestety ten napis "Wciśnięcie dowolnego przycisku spowoduje rozruch płyty" nie pojawia sie.
komputer restartuje sie jak zawsze.

system chyba nie widzi problemu
 

domisia10031996

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy to odpowiedni temat ale mam problem ze smartphonem a dokładnie z internetem. Telefon mam od jakiegoś czasu i normalnie łączył mi się z domowym wi-fi ostatnio mój dostawca internetu pozmieniał DNS i muszę wprowadzić nowy żeby mi działało. Mam zapisane co mam wprowadzić ale nie mam pojęcia gdzie znaleźć tą opcję... Mam nokię C6. W ustawieniach szukałam wielokrotnie. Wie ktoś może jak mam to zrobić?
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
musisz przestawić botowanie na płycie głównej. Na to by cd-rom odpalał wczesniej przed dyskiem twardym(hard drive). Możesz także próbować wystartować napęd za pomocą klawiszy od f2 do f12. próbuj naciskać każdy po kolei przy starcie bios'a. Tylko wtedy wystartujesz system z płty by wykonać polecenie Gressila. -- odpowiedź dla dawid523
Smartfony to nie moja działka więc nie pomoge domisia10031996
 

kinia966

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Hej. Otóż mam problem z zamykanie laptopa ASUS K50IJ, ponieważ gdy chcę go normalnie na świecie wyłaczyć po przez wcisniecie ZAMKINJ on w ogole nie reaguje. Nawet nie reagują wszelkiego rodzaju opcje zamykania ( wyloguj, zablokuj itp). I wyłaczanie laptopa musze dokonywac poprzez zamkniecie klapy.. Dodam że mam Win. 7.Prosze o pomoc.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Siem!

Mam film z trzema dubbingami, ale problem w tym, że wszystkie odtwarzane są jednocześnie. Jaki odtwarzacz pozwoli na wybranie jednego?
 
Do góry