O drobnych problemach pisz tutaj!

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
To prawdopodobnie są zainstalowane złe. Nie ma w ogóle dźwięku ? Może to wina kabla/wtyczki od głośników ?
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
A jak należy zainstalować dobrze ? :) Mam laptopa więc tu nie ma żadnych wtyczek , a dżwięku nie ma w ogóle :<
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Odinstaluj i jeszcze raz zainstaluj, sprawdź w Menadżerze Urządzeń sprawdź czy przy głośnikach nie ma przypadkiem jakiejś "ikonki" która sygnalizuje błędne zainstalowanie lub jakiś błąd z nimi.

Dobra a teraz mój maciupki problem:) Mam ff 8.0 i przy 3.7 korzystałem z dodatku Google Toolbar teraz nie mogę go zainstalować, ponieważ nie jest on rozwijany ponad wersje 4.0 Firefoxa. A ja byłem przyzwyczajony do udogodnień typu PageRank u góry, dostęp do Gmaila, dostęp do usług google bez problemów z paska, do tłumacza google. Ma ktoś jakiś dodatek który zastąpi mi właśnie podane funkcje GoogleToolbar?
 

AdamK6

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam, chciałem się zapytać jak w accessie ustawić przycisk na formularzu który przenosiłby mnie na kolejną kwerendę/formularz ?? ^^
 

Mayte

AlienumMundi
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
1 291
Punkty reakcji
48
Wiek
31
Ech prosta sprawa. Masz zainstalowany dodatek adblock? Jeśli tak to on ci blokuje wszystkich z witryn podanych przez ciebie.
A jak sobie z tym poradzić? Już pisze:)
Sposób 1: Klikasz ikonkę Adblocka w prawym dolnym rogu(jak nie ma to Narzędzia-->Adblock Plus-->ustawienie filtra) lub tez klikasz kombinacje klawiszy CTRL+SHIFT+V. W okienku już włączonym klikasz znajdź, tam wpisujesz np. allegro.pl(czy inna strona która jest blokowana) gdy ją wyszuka na liście odznaczasz ją i działa:) Tak robisz z każdą blokowaną stroną.
Sposób 2: Klikasz ikonkę Adblocka w prawym dolnym rogu(jak nie ma to Narzędzia-->Adblock Plus) i wybierasz z listy Wyłącz Blokowanie na allegro.pl(musisz być na tej stronie).

Napisz czy dobrze doradziłem.
 

Agata Lewandowska

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam! Mam mały problem z pendrive'm. Mianowicie jakiś czas temu dostałam niczego sobie pendrive 4 gb. Otatnio próbowałam go użyć i skopiowałam na niego najważniejsze dokumenty. W czasie kopiowania system nagle przestał to robić i wyskoczyła mi informacja, że dalej nie można skopiować plików. Gdy włożyłam go ponownie okazało się, że aby wejść w folder muszę najpierw sfrmatować pendrive. Próbowałam już dwoma programami odzyskać dane, ale komputer nie widzi sprzętu. Na stacjonarnym komputerze problem jest identyczny. Proszę o pomoc.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Sprawdź programem Ashampoo HDD Control czy pendrive nie uległ uszkodzeniu.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Czołem!

Chciałem spytać, jak mogę ustawić na facebooku wyświetlanie miejsc, z których pisałem (statusy). Muszę lansować się bardziej, niż teraz...
Będę wdzięczny za odpowiedź :D
 

mikok

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie dobrzy ludzie:)
mam problem czy ktoś podpowie
1. Jak wstawić w nagłówku microsoft word indeks dolny przy jednej cyfrze? mam w temacie pracy witaminę D3 i ta trójka musi być na dole a ja już dzisiaj cały dzień grzebałam:/
2. Jak ustawić spis treści żeby pokazywał więcej niż tylko 3 nagłówki ale i automatycznie do 4 czy dalej?

Byłabym wdzięczna za odpowiedź.
Mam nadzieję że we właściwym miejscu się zapytuję.
Pozdrawiam i bardzo czekam na pomoc.

m.
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Witam. =)
Od czego zależą polskie litery na klawiaturze?
Otóż problem wygląda tak. Na drugim komputerze nie mogę pisać polskich znaków. I teraz tak: nie wiem, czy to jest zależne od klawiatury, czy od komputera, bo tam coś nie jest włączone/wyłączone. Miał ktoś kiedyś tak? Co ja mogę na to poradzić?
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Jeżeli Y zamieniło miejsca z Z wystarczy kombinacja klawiszy CTRL+SHIFT. Jeżeli nie, pewnie chodzi o sam język. Wystarczy wybrać ikone klawiatury w systrayu (obok zegara [win7]) i zmienić na Polski (programisty).
 

malaru

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2011
Posty
217
Punkty reakcji
4
Miasto
Tarnobrzeg
Jeżeli Y zamieniło miejsca z Z wystarczy kombinacja klawiszy CTRL+SHIFT. Jeżeli nie, pewnie chodzi o sam język. Wystarczy wybrać ikone klawiatury w systrayu (obok zegara [win7]) i zmienić na Polski (programisty).
No właśnie to nie jest Y na Z, z tym bym dała radę. Zobaczę co to poradziłeś i będę pisać co i jak. Dziękuję za uwagę =).
 

KaroolkaKalak

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2011
Posty
419
Punkty reakcji
11
Miasto
zDolny Śląsk- jestem stąd :)
Nuuu, to tak :)
zresetowało mi ostatnio router i od tego czasu nie mogę złapać Internetu przez wifi na laptopie.
Router działa, bo inne komputery mogą połączyć się bez problemu, tylko w moim jest coś nie halo...
Przy próbie połączenia, po wpisaniu hasła, wyskakuje komunikat, żebym podłączyła kabel do karty sieciowej i to może pomóc. Tylko, że ja nie posiadam takiego kabla (?tak mnie się wydaje przynajmniej...?). Jak wchodzę w ustawienia karty sieciowej to pisze tam, że jest włączona.
Właściwie,to chyba nie umiem tego wytłumaczyć, ale może macie jakieś pomysły :p
pzdr :)
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Poproś o pomoc jakiegoś znajomego speca. Możliwe, że problem sprawia jedna głupia wartość/cyfra, którą na własną rękę będziesz szukać o wiele za długo.

Albo skonfiguruj router i laptopa od początku.
 
Do góry