O drobnych problemach pisz tutaj!

gs2006

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Mam problem z zapisem profilu na NFS Carbon. Mam Viste i przypuszczam, że to może byc problem właśnie z systemem. Ogólnie jest napisane, że "nie można zapisać profilu XXX" oraz "funkcja autozapisu jest wyłączona", przy czym nie mogę jej włączyć.
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Cześć.
Moja koleżanka ma problem. Kiedy loguje się na gg wszystko jest ok. Ale po pewnym czasie (co jakiś tam czas) wyskakuje jej komunikat że jest już zalogowana na innym komunikatorze. Co to oznacza ? Ktoś ma jej hasło i siedzi na jej gg ? Dodam że nie zawsz ten komunikat się pojawia. Raz jest a raz nie.
Pomóżcie.
 

Bogumił Kania

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
205
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Łódź
może korzysta równolegle na gg czy innym komunikatorze [ja korzystam z aqq] i jednocześnie w komórce lub np na web gadu. w aqq pojawia się komunikat o multilogowaniu. Polecam sprawdzić ponieważ zwykle na takie sprawy nie zwracamy uwagi.
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Hm ja mam inny problem.

Otóż od ok. 2 miesięcy mam laptopa HP Pavilion dv6-2025 ew system Windows 7.

Problem jest taki, że ekran po włączeniu pozostaje czarny.
Opis dokładniejszy:
W piątek w południe włączyłam komputer i samoistnie włączyła mi się aktualizacja Windowsa, zrobiła się i potem komputer pracował normalnie, zamknęłam go nie wyłączając... po ok.2 godzinach kiedy podniosłam górna klapkę a komputer powinien się sam uruchomić, ekran był już czarny a komputer włączony.
Wyłączyłam go wciskając przycisk Power i włączyłam ponownie. Ekran nadal czarny, ale komputer się włącza.


Dodam, że komputer jest na gwarancji i mam zamiar oddać go do serwisu, ale moje pytanie: Co się mogło stać i czy zostanie to naprawione w ramach gwarancji czy może za coś będę musiała zapłacić?
 

rens4

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wschód
Mam problem bo nie mogę otworzyć prezentacji. Koleżanka mi ją wysłała na maila, ja pobrałam i ona w ogóle nie reaguje na 'otwórz'. Mam dobrą wersję PowerPointa. Ale nie wiem dlaczego ona w ogóle nie chce się otworzyć... Proszę o szybką odpowieź
 

rens4

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wschód
ooo znalazłam sama problem, trzeba było zmienić rozszerzenie z .pptx na .ppt i teraz wszystko działa. Myślałam że rozszerzenie .pptx jest do tego PowierPointa z 2007roku.
 

patryk8989

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam porblem. Nie umiem obsługiwać CSS i nie wiem jak dodać banner na moim blogu bardzo potrzebuję waszej pomocy. Oto banner który chcę zamieścić:
 

wiliam29

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
witajcie jestem nowy i pierwszy raz pisze na tym forum
mam neta z netii 4mb/s i w routerze mam takie parametry
Download Upload
SNR Margin: 6.3db 19.8db
Line Attenuation:38.6db 23.1db
Data Rate: 4960kbps 637kbps
Max Rate: 5620kbps 1073kbps
POWER: 19.1dbdbm 11.3dbm
znajomy mi powiedział że jak mam SNR w download takie małe(6.3db)to coś jest nie tak i przy 6 to cud że net w ogóle działa.Bo powinno być 20-25db najlepiej i pingi też mam duże.Sieć robiłem sam i parametry vpi/vci i inne pierdoły w routerze też wklepałem sam.może ktoś sie na tym zna i coś doradzi co zrobić.net działa ale pingi duże,dlatego jestem ciekawy czy coś źle zrobiłem?

Reila wydaje mi się że za nic nie będziesz musiała płacić,nawet napewno nie-w końcu ma gwarancje nie.
co do tego co mogło być przyczyną to ci nie powiem,może w czasie aktualizacji sie zawiesił,bateria padła,przegrzał się i się zresetował trudno powiedzieć.Z tego co piszesz wynika że prawdopodobnie matryca padła czyli ekran zresztą nieważne co bo ma gwarancje.Zaniesiesz i poczekasz te 2 tygodnie i będzie jak nowy :)

Dlaczego, żeby zamknąć Windows trzeba nacisnąć 'start'? :<
można też nacisnąć przycisk włączenia kompurera na obudowie lub na klawiaturze(jeśli taki masz)ten przycisk na obudowie komputera służy do włączenia jak i do wyłączenia komputera
naciskając go uruchamiasz proces zamykania systemu
a gdy ci się np.zawiesi system i nieda rady wyłączyć komputera normalnym sposobem - wystarczy dłużej przytrzymać ten przycisk(kilka sekund)i komputer się w końcu wyłączy(nie pisze tu o tym małym przycisku reset tylko o tym dużym głównym)

Mam problem z avkami na tym forum.

Max rozmiar to 40 kb, ja mam większe. Jak je odchudzić żeby ważyły te 40? Są to gify, kiedy je wklejam to przyjmują postawę zwykłych jpeg-ów. Dzięki za odpowiedzi.
jest też fajny lekki i funkcjonalny program irfanview(chyba tak się nazywał)jest do niego spolszczenie bardzo przydatny programik do obróbki zdjęć i grafiki

Powaliło Cię, koleś, żeby pisać 4 posty pod postami?
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
ześć.
Moja koleżanka ma problem. Kiedy loguje się na gg wszystko jest ok. Ale po pewnym czasie (co jakiś tam czas) wyskakuje jej komunikat że jest już zalogowana na innym komunikatorze. Co to oznacza ? Ktoś ma jej hasło i siedzi na jej gg ? Dodam że nie zawsz ten komunikat się pojawia. Raz jest a raz nie.
Pomóżcie.
Tak, ktoś z zewnątrz siedzi na jej numerze. W aqq masz opcję możliwości wylogowania z innych źródeł :p więc polecam AQQ.
 

renusia251

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Malusieńki problemiczek: mikrofon w moim laptopie działa, o czym może świadczyć sprężenie jak również wszelakie głosy dobiegające z głośników np. przy pisaniu lub też jakimkolwiek dotknięciu w jego pobliżu... jednakże zniknęły wszelkie ustawienia mikrofonu, po prostu tak jakby go nie było... Nie ma we właściwościach, w Skypie brak mikrofonu itd... Co teraz??? Prosze o odpowiedź:) W podpisie: "Blondynka:)

Przepraszam zapomniałam napisać "dzień dobry" jak również, że "z góry dziękuje za podpowiedź-odpowiedź":) pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc:)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Malusieńki problemiczek: mikrofon w moim laptopie działa, o czym może świadczyć sprężenie jak również wszelakie głosy dobiegające z głośników np. przy pisaniu lub też jakimkolwiek dotknięciu w jego pobliżu... jednakże zniknęły wszelkie ustawienia mikrofonu, po prostu tak jakby go nie było... Nie ma we właściwościach, w Skypie brak mikrofonu itd... Co teraz??? Prosze o odpowiedź:) W podpisie: "Blondynka:)

Przepraszam zapomniałam napisać "dzień dobry" jak również, że "z góry dziękuje za podpowiedź-odpowiedź":) pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc:)

Jeżeli nadal masz z tym problem to odinstaluj mikrofon w managerze urządzeń a następnie zainstaluj od nowa.
 

Mysterii

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich i zwracam się się z prośbą, a raczej pytaniem. Ostatnio zauważyłam, że zawsze, gdy wchodzę na facebooka tracę połączenie z internetem. Potem ponownie łączę się z siecią i wszystko jest w porządku, dopóki znowu nie odwiedzę facebooka. Czy może wiecie, co może być tego przyczyną? I jak to zwalczyć? Z góry dziękuję za pomoc.
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
@UP Twój komputer daje Ci coś do zrozumienia. Mądra maszyna. Facebook ssie.
 
S

seba505

Guest
Mam problem z odtwarzaniem filmów na YouTube. Gdy chce włączyć Full screen to pojawia się biały ekran , Proszę o pomoc z góry dzięki
 

pati594

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mój problem jest dość banalny, ale jakoś nie umiem sobie z nim poradzić. Otóż, przy rejestracji na tą stronę: http://www.mp3s.su/ , a konkretnie jak już wszystko wpisze, łącznie z a-mailem, pojawia mi się coś takiego: PHP a-mail ERROR. Co to znaczy?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Mam problem z odtwarzaniem filmów na YouTube. Gdy chce włączyć Full screen to pojawia się biały ekran , Proszę o pomoc z góry dzięki

Kliknij PPM na film wybierz "Settings" i odznacz "Enable Hardware Acceleration"
 

agniecha1493

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Hej;)
Od jakiegoś czasu nie działa mi dźwięk z internetu np. z filmików czy gier, ale jak odtwarzam coś z komputera to wszystko działa normalnie.. Co mam zrobić? ;)
 
Do góry