Mysz do komputera jaka lepsza?

W

Wonka

Guest
Pochwalcie się swoimi myszkami komputerowymi skoro już taki temat jest tu poruszony :) Ja kiedyś korzystałam z takiej zwykłej, najprostszej myszy, którą mama przyniosła mi do domu z pracy zdaje się, ale przy okazji remontu swojego pokoju, w którym mam dużo czerwonych dodatków, postanowiłam sobie wreszcie wymienić myszkę na ładniejszą i oczywiście w kolorze czerwonym i znalazłam taką w internecie i wygląda tak: http://www.1komp.pl/produkt-8-262-1523-30513,myszki_mysz_i_box_prezenter_optyczna_bezprzewodowa_usb_red.htm
:)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja mam razer salmosa. Służy mi już rok i nie żałuję zakupu. Super chodzi i nie ma problemu, że coś się zacina, czy nie wyrabia :) Może nie jest to mysz z najwyższej półki (wystarczy spojrzeć na ceny i parametry nowych myszek Razera:p), ale warta swojej ceny:)
 

mała_miss

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
No to w temacie myszy laserowych - chcę sobie kupić mysz laserową tylko nie wiem na jaką firmę się zdecydować. Ze sporego zasobu wybrałam dwa modele:
1) microsoft http://www.electro.pl/produkt-MICROSOFT_Mysz_Microsoft_Arc_Czerwona_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-153569,242.html
2) logitech http://www.electro.pl/produkt-LOGITECH_Mysz_Logitech_V450_Nano_Cordless_Laser_Red_2B_udzial_w_losowaniu_wyprawy_do_Afryki-120104,242.html
Są w podobnych cenach i w tym samym kolorze (żeby mi do laptopa pasowały :p). Na pozostałych parametrach średnio się znam dlatego o radę proszę ;-)
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ja bym się skłaniała do laserowej jest bardziej wytrzymała i ma trochę więcej bajerów niz zwykła, jeżeli masz kasę dlaczego masz nie zainwestować. Tak tylko między nami:) Looknij sobie na wasserman.pl tam na pewno znajdziesz coś porządnego:)
 
G

Gabina

Guest
Mysz TRACER TRM-SRO1 bezprz-opt. red-black USB jest bardzo dobra. Mam taką od jakiegoś czasu, dokładnie to od kilku tygodni. Niestety moja ostatnia myszka w bardzo nieprzyjemny sposób odmówiła mi posłuszeństwa i byłam zmuszona kupić nową. Znajomy polecił mi myszki Tracera, więc długo się nie zastanawiałam, tylko zmówiłam. Polecam wszystkim.
 

IBOX_MAN

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
A może taka Cie zainteresuje:
"Urządzenie ma dwa programowalne przyciski, do których można przypisać po trzy sekwencje działań. Jest to ukłon w kierunku bardziej wymagających użytkowników, którym nie wystarcza przypisanie do przycisku pojedynczej funkcji – tylko potrzebują sekwencji następujących po sobie aktywności.

Myszka zapamięta przypisane do przycisków skrypty, niezależnie od tego, do jakogo komputera jest podłączona. Gracz może także skorzystać z czterech różnych – programowanych indywidualnie rozdzielczości pracy. Osie X i Y są niezależne – oznacza to, że można zaprogramować np. 4000 dpi w poziomie i 2000 dpi w pionie. Zakres rozdzielczości wynosi od 400 dpi do 4000 dpi."

Więcej o tej myszce:
Dominator
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Mam laptopa i co kupię myszkę to nie bardzo mi odpowiada.Widziałam,że fajne myszy ma marka IBOX.Co sądzicie o tych produktach?Przyznam,że bardzo lubię komputerowe gadżety a ich wybór jest ogromny.A wy lubicie takie gadżety?
 
M

Marusha

Guest
Ja mam mysz optyczną (przewodową) by Logitech, ale jest trochę wysłużona. Zawsze staram sie mieć w rezerwie inną, na wypadek, gdyby ta, z której aktualnie korzystam zaczęła szwankować. Nie jestem wybredna jeżeli chodzi o gadżety komputerowe, ale lubię od czasu do czasu zaszaleć, żeby odświeżyć view na moim biureczku! Naklejki, klawiatura czy mysz zawsze dobrze jest zmienić! Osobiście wolę myszy przewodowe, ale klawiaturę mam bezprzewodową. Baterie wymieniam 1 x na kilka lat! To wręcz niewiarygodne! Jestem bardzo ciekawa jak często trzeba wymieniać baterie w myszach bezprzewodowych ... IBOX_MAN! Odwiedziłam stronkę z testami klawiatur! Świetne są takie testy i bardzo ułatwiają podjęcie decyzji przy zakupach! Weszło mi w krew, że zanim ruszę do sklepu na zakupy, to najpierw szukam najciekawszych ofert w internecie! Stronka http://ibox.pl/ jest O.K.
ja mam laserową Logitech'a , wygrałam w radiu :D mysz i klawiaturke :D :sexy:
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Strona jest rzeczywiście bardzo dobra,wszystko zrozumiale opisane,doskonały wybór,nawet wybredni znajdą coś dla siebie.Jeśli chodzi o myszy to możecie powiedzieć czy naprawdę tak często trzeba wymieniać baterie w bezprzewodowych.Ja do tej pory mam tylko przewodowe myszki.
 
K

kinga_sc

Guest
Optyczna na kabelku:)
Bo bezprzewodowa to mnie krew zalewała z ładowaniem baterii, wciąż zapominałam:/


EDIT:
Polecam firmę Medion, bardzo dobra jakość. Miałam kilka z atech czy jakoś tak i szybko się posypały.
 

hermit

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
380
Punkty reakcji
8
Wiek
40
Miasto
Kolobrzeg
od ponad roku juz korzystam z laserowego gryzonia logitecha g9 - zajefajna myszka do giercowania - 3200dpi (4progi do ustawienia) - 9 przyciskow - ciezarki do regulowania wagi myszki - teflonowe slizgacze - dwa wymienne uchwyty i wiele innych bajerow - naprawde polecam dla maniakow gier fpp i nie tylko - do tego podkladke razer destructor i kazda gra bedzie smigac elegancko:]
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
No rzeczywiście z tego co piszesz to naprawdę świetna myszka.Dla graczy to myszka marzeń,ale pewnie strasznie droga,co?
 

hermit

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
380
Punkty reakcji
8
Wiek
40
Miasto
Kolobrzeg
jak kupowalem to kosztowalo mnie to niewiele ponad 300 - teraz widze ze ceny sa od 200 do 300 i rozne wersje sie pojawily (wiecej dpi) - naprawde sie oplaca bo myszka swietna dla graczy
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
No to szczerze powiedziawszy jak na tak wypasioną myszkę to nie jest zbyt wygórowana cena.Myślałam,że są dużo droższe.
 

IBOX_MAN

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Podobne parametry i również ciężarki ma mysz, o której pisałem wyżej, a cena - dość różniąca się.
 

hermit

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
380
Punkty reakcji
8
Wiek
40
Miasto
Kolobrzeg
racja - ale to sa bezprzewodowe myszki - dla graczy fpp bezprzewodowe sa nie najlepszym wyborem - jest opoznienie delikatne - w szybkich grach typu quake 3 - unreal tournament 3 - left for dead itp robi to roznice - logitech g9 dziala pod usb 2.0 - zadnych opoznien - plus g9 ma wiele innych bajerow - pamiec na myszce - dwa tryby dzialania kolka - roznokolorowe diody :] zreszta obadajcie sami :

http://www.logitech.com/index.cfm/mice_pointers/mice/devices/5092&cl=us,en - to wersja g9x - wiecej dpi ma

pozatym bezprzewodowa mysz jest troche uporczywa - szybko baterie padaja
ale to tylko moja skromna opinia :]
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Też wolę myszki przewodowe. Kiedyś trochę grywałam i po zmianie myszki na bezprzewodową straciłam ochotę na jakiekolwiek gry, a mysz wylądowała w koszu. Teraz mam myszkę optyczną z tych najtańszych i jestem z niej zadowolona. Ma sporo plusów, ale jedną dużą wadę- ręka boli po kilku godzinach używania :( Przydałaby się jakaś wygodniejsza, lepiej przystosowana do kobiecej dłoni- jakieś pomysły?
 
Do góry