Mysz do komputera jaka lepsza?

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
EAGLE PRO BLUE TRACK mówi Wam to coś? To prawdziwy orzeł wśród myszy! Pozostałe sie chowają! :eek:k:
Nie zgadzam się z Tobą,moja jest najlepsza IBOX BEETLE
http://www.ibox.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=143&Itemid=154
To jest fantastyczna myszka.
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie fajny jest też przycisk pozwalający na szybsza pracę pracę kursora i malutki odbiornik.No i ten świetny schowek,dzięki któremu odbiornik nie zawieruszy się.
A tak, zgadzam się. Wszystko jest takie malutkie- jeszcze nie miałam takiej drobniutkiej myszki :) Ale w sumie dobrze mi się z tą myszą pracuje, poręczna jest i zgrabna. Nie grywam już w gry, w których potrzebny jest krótki czas reakcji myszy, więc jeżeli jakieś opóźnienia są to nie zauważyłam. Ciekawe co gracze myślą o beetle?
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Ja też nie gram w gry ale mysz ma dużą rozdzielczość także gracze powinni być zadowoleni.Muszę przyznać,że mysz jest wykonana solidnie,wczoraj przez przypadek mi spadła i nic się nie stało.Ale to nawet widać,że jest porządnie wykonana.Jestem z niej bardzo zadowolona a jeszcze nie pisałam o jednej rzeczy,mianowicie 4-kierunkowa rolka bardzo ułatwia pracę.
 

arabica

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
no możne miliona nie wydałam, ale w sumie trzeba trochę się szarpnąć, myszka wymiata bo ma 1600 dpi - Beetle Iboxa, kupiłam ją jakiś czas temu, a do dziś dnia wymiatam
http://www.pcplaneta.pl/Akcesoria/Myszki/bezprzewodowe/MYSZ_I-BOX_BEETLE_LASEROWA_BEZPRZEWODOWA_USB.html
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Muszę przyznać,że produkty IBOXa są rewelacyjne,mają spory wybór,świetne są teraz MP3 i MP4.Fajne obudowy i funkcje.Wolicie MP3 w telefonie czy jako osobne urządzenie?
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
świetna jest mysz tracera Enduro TRM-501. To stricte mysz dla graczy. Ma przełącznik rozdzielczości 800/1600DPI, więc bez instalowania sterowników można zwiększać i zmniejszać czułość. No i fajny jest przycisk 2XFire. Niedroga też jest jak na taka jakość i wygląd.
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Przyszła wiosna,więc czas zmienić myszkę na weselszą,co myślicie o tych?
http://www.ibox.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=142&Itemid=153&lang=
Nie dosyć,że kolorowe to jeszcze mają dodatkowe przyciski ułatwiające pracę.Myślę,że dla kobiet są fantastyczne.
 

Slygado

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Heh temat śmieszny :D...

A więc laserowa myszka ... działa bez zarzutów, nie raz trzeba ją przeczyścić i to tyle...Co najważniejsze działa nawet jak ją lekko uniesiesz ... :D ... Jedyna wada to jest to że nie działa na wszystkim (chodzi o rzeczy takie jak lustro...itp)...
Co do myszki kulkowej dla niej wszystko może być podkładką działa na wszystkim...no ale jak wiadomo bardzo często się zacina...i nie ma takiej Częstotliwości jaką byśmy chcieli...

Także wiadomo że w każdym domu znajdziemy mysz LASEROWĄ a nie kulkową...

Pozdrawiam :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
tak avstrachując od tematu przewodniego to śmiać mi się chcę jak czytam te pocgwały na temat firmy IBOX, kolejny badziew z krainy brytyjskiego Trust'a
nic nowego, głupie podruby, wieśniacki design

dla mnie prawdziwa u solidna firma produkująca myszlo to Logitech
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
Ktoś ta już pisał o tracerze, ale ja ma takie pytanie odnośnie innej myszki tej marki. Wyczaiłam niedawno w sklepie bezprzewodową myszkę optyczną Butterfly Nano. Moim zdaniem jest nieziemsko fajna. Ma bardzo dużo przycisków, fajny wygląd i jak za taka cenę, to grzech jej nie kupić. Czy ktoś z was widział już taka myszkę, a może ktoś kupił. Jak się sprawuje?
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Myszki tracera nie mam, nie używałem. Ale z ciekawości poszukałem tej Butterfly i powiem, że wygląda ciekawie ;-) Ja tam mam najzwyklejszą myszkę i taka mi wystarcza, jak na razie. Może jak będę potrzebował jakiegoś wypasu, to się rozejrzę, za czymś innym.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
a ja miałam okazję używać myszek tracer i przyznam, że sprzęt tej firmy jest nawet nawet. Myszka, którą ja miałam spisywała się bardzo dobrze, nie psuła się dobrze leżała w dłoni. więc nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. I jeszcze sprzęt tej firmy jest niedrogi, więc chyba warto byłoby w niego zainwestować,
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
To fakt- sprzęt tracer ma bardzo tani więc każdego na niego stać. To ogromny plus. Jeśli chodzi o zakup myszy to naprawdę jest bardzo indywidualna sprawa- dla wytrawnego gracza potrzebne jest "działo" a dla zwykłego użytkownika kalsyk wystarczy .
 

big_day

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
tanie nie zawsze znaczy gorsze, ja na przykład ostatnio kupiłam sobie kupiłam myszkę ibox jaguar i jestem z niej zadowolona, fajnie leży w dłoni, jest czuła, szybko reaguje, moim zdaniem jedna z lepszych myszek, jakie miałam.
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
ja mam myszkę iBOX Dominator i jestem zadowolony. Myszka zapamiętuje skrypty przypisane do przycisków, nawet po zmianie komputera. Poza tym nie robi ona opóźnień, bo wysyła ok 500 raportów na sekundę. Ostatnio nawet czytałem, że ta myszka zwyciężyła w teście produktów w przystępnych i konkurencyjnych cenach http://pcfoster.pl/artykul/test-tanich-myszek-dla-graczy/514-1.html
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Co test to co innego ;) Co do myszek to kwestia gustu i preferencji. Mi pasuje Razer Salmosa kumpel woli DeathAddera, a jeszcze inny znajomi Logitach G5. Najlepiej iść do sklepu i sobie poklika na próbę
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
@Luphis zgadzam się z Tobą, masz rację tak naprawdę to kwestia gustu i preferencji. Razer Salmosa prezentuje się całkiem spoko i jest przystępny cenowo. Ja np. staram się kupować dobry sprzęt w przystępnej cenie. Wiadomo, że Logitech robi naprawdę fajne rzeczy, jednak ceny są równie ładne. Z kolei pojawia się coraz więcej marek, które starają się oferować sprzęt w niższej cenie. Co do samego iBOX'a to słyszałem o nim przy okazji wyboru obudowy - i z tymi produktami mi się kojarzyła ta marka, a od niedawna zacząłem inwestować w ich innych sprzęt.
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Zgadzam się, sama też nie lubię kupować kota w worku i zawsze kupowałam myszki w sklepie za radą fachowca. Wyjątek to moja ostatnia myszka IBOX BEETLE- z polecenia znajomgo, ale jestem zadowolona. Wygodna, szybka myszka i w przystępnej cenie.
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Jakie myszy preferujecie?Przewodowe czy bez?
Ja wolę te bezprzewodowe,bo kable się nie plączą i są zdecydowanie wygodniejsze w użyciu.
 
Do góry