Mysz do komputera jaka lepsza?

grider

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
grider - rozmawiamy tu o myszkach a Ty się wciskasz z zasilaczem...
Gdyby nie pewne osoby, które wciskają innym szajs nawet bym się nie odezwał. Polecą komuś świetny zasilacz, który padnie po kilku dniach i osoba, która ten zasilacz kupiła nie będzie mówiła "Ale ten IBOX_MAN głupi, polecił mi takie :cenzura:" tylko "Ale to forumowisko głupie, polecają takie :cenzura:, więcej tu nie zajrzę", a chyba nie o to administracji chodzi.

na niektórych forach miałbyś już za to ostrzeżenie...
Na niektórych forach takie osoby jak IBOX_MAN czy marusha dostałyby już dawno bana za głupie fanbojowanie na rzecz jednej marki i jej reklamowanie. Jeśli administracja chce to może mnie zbanować, jak chcesz możesz ich nawet o to poprosić. Jeśli nie zależy im na wiarygodności forum - proszę bardzo.

Co oznacza dla Ciebie szanujący się portal? Bo ja przed zakupem sprzętu czytam recenzje na różnych, ciekawa jestem czy choć trochę moja lista pokrywa się z Twoją, może o jakiś nie wiem, to by się przydało. Na tych co ja czytam czyli: min. pcformat, komputerswiat, pcfoster, chip i enter.
Szanujący się portal = wiarygodny. Skoro i-box jest taki świetny to dlaczego jego sprzętu nie ma w recenzjach na pclab, purepc, egielda, pcformat, chip, itd.? Dlaczego na innych forach (forumpc, forum.purepc, forum.pclab) nikt nie poleca produktów tej firmy. Nie wydaje Ci się dziwne jak na forum pojawia się osoba, która jako jedna z dwóch milionów użytkowników poleca w każdym wątku sprzęt jednej i tej samej marki? Dlaczego ta osoba rejestruje się na kilkunastu innych forach i tam poleca ten sam sprzęt? Forumowisko nie chce być wiarygodnym źródłem informacji? Nie ma sprawy, nie będę konfrontował żadnych swoich wypowiedzi z wypowiedziami osób polecających gówniany sprzęt. Tyle z mojej strony. Na sam koniec chciałbym jeszcze raz zachęcić wszystkich do lektury tego artykułu: http://
wyborcza.pl/1,75478,6333155,Falszywe_rekomendacje_zalewaja_siec.html


Uhm, czy administracja mogłaby zrobić coś w kierunku wklejania linków na forum? Bo ucina każdy link, w którym jest przecinek, przykładowo: http://wyborcza.pl/1,75478,6333155,Falszywe_rekomendacje_zalewaja_siec.html
 
M

Mushkin

Guest
Uhm, czy administracja mogłaby zrobić coś w kierunku wklejania linków na forum? Bo ucina każdy link, w którym jest przecinek, przykładowo: http://wyborcza.pl/1,75478,6333155,Falszywe_rekomendacje_zalewaja_siec.html

Napisz do administratora bo wątpię, że tu zajrzy...

A co do wiarygodności portalu - tu jest bardzo mało moderatorów - dlatego nie ma banów itp. Na forumpc.pl moderatorów jest ogrom i są konsekwentni. A tutaj mało kto wogóle zagląda - jedynie goście i tacy ludzie jak iBOX man - on odejdzie - przyjdą inni, może kiedyś to się skończy...
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Wolicie myszy kolorowe czy raczej tradycyjne?A może nie ma to dla was znaczenia?
 

hermit

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
380
Punkty reakcji
8
Wiek
40
Miasto
Kolobrzeg
Wolicie myszy kolorowe czy raczej tradycyjne?A może nie ma to dla was znaczenia?


w sumie nie myslalem nigdy nad kolorem myszki - raczej nie ma to wiekszego znaczenia dla mnie - ale np rozowej myszki bym nie kupil :]
sam mialem zawsze szare - teraz mam czarna i wydaje mi sie ze czarny jest optymalnym kolorem - nie brudzi sie tak szybko (tzn brudzi sie ale nie widac tak monco jak na szarej myszce:])
dla mnie jako gracza najwazniejsze sa uchwyt, funkcje i parametry
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Ja natomiast wolę jakis akcent kolorystyczny,bądź jakiś wzorek ale mysz powinna być również funkcjonalna.
 
M

Mushkin

Guest
Ale chyba funkcjonalność i jakość stawia się na pierwszym miejscu a wygląd na końcu. Bo ja szrotu nienawidzę kupować nawet jak ładnie wygląda.
 
M

Marusha

Guest
Ja też uwielbiam myszki optyczne i w grę wchodzą wyłącznie myszy przewodowe. Mi akurat wystarczają dwa klawisze i jedna rolka... ale szczerze powiedziawszy, to nie mam praktyki z większa ilością klawiszy. grider! Jeżeli chodzi o sprzęt iBOX-a to są o.k. Specjalizują się w wąskiej branży i są w tym dobrzy! :eek:k:
 
M

Mushkin

Guest
Wam chyba naprawdę płacą za reklamowanie IBOX'a... "Specjalizują" się właśnie w szerokiej branży i wychodzi to im tragikomicznie. Marusha - nie znasz się na sprzęcie kompletnie to się nie wypowiadaj. Mysz dla gracza - Razer DeathAdder i tyle w temacie.
 

grider

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
grider! Jeżeli chodzi o sprzęt iBOX-a to są o.k. Specjalizują się w wąskiej branży i są w tym dobrzy! :eek:k:
Nie przekonałaś mnie. Wolałbym jakieś testy/recenzje z wiarygodnych źródeł.
Ich specjalizacja zmienia się z chwili na chwile. Wygląda to tak jakby po niepowodzeniu sprzętu jednej kategorii brali się za drugą.

PS. Wciąż czekam na odpowiedź IBOX_MAN'a.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Jeżeli chodzi o myszki dla graczy to i tak mało która firma może dorównać razerowi, szczególnie, że ta firma wyrobiła sobie już pewną renomę.
 

grider

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
48
Punkty reakcji
0
Nie znasz się. To i-box jest najlepszy! Zajrzyj na ich stronę na pewno znajdziesz tam coś dla Siebie :)!
 
M

Mushkin

Guest
Haha. Grider zaczyna ironizować. IBOX_MAN już chyba zniknął :)
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Witam!
Czy ktoś z was ma mysz IBOX Beetle?Ja właśnie dziś zaczęłam ją użytkować i muszę powiedzieć,że jak na razie jestem zadowolona.Odbiornik jest malutki co jest dużym plusem,cieszy mnie też ergonomiczny kształt i duża ilość przycisków.Jak na razie super.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Siemka. Tak czytam te wpisy i się zaczęłam zastanawiać nad tym po co wydawać jakieś 200 zł na myszkę skoro w testach piszą nawet, że jest ileśtam kroć droższa od innych a lepsza może niekoniecznie. Czy nie lepiej w takim razie zapłacić mniej a kupić równie dobrą myszkę np. tracera? Wydajność sprzętu będzie taka sama a pieniądze przynajmniej nam zostaną w kieszeni.
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Oczywiście,że jest wiele tańszych myszy,które są naprawdę dobre.Nie ma co przepłacać bo nieraz te droższe są gorsze od tych tańszych.
 

pia25

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
573
Punkty reakcji
0
Ale chyba funkcjonalność i jakość stawia się na pierwszym miejscu a wygląd na końcu. Bo ja szrotu nienawidzę kupować nawet jak ładnie wygląda.

Pewnie, że funkcjonalnośc :) Dla mnie jeszcze cena się liczy- do tej pory miałam myszkę bez żadnych bajerów- dwa przyciski i rolka i to wystarczyło. A taka zwyczajna czarna, że czasem tylko dzięki kablowi ją wykopywałam z papierów :D Dla mnie powinni chyba zrobić nie jakąś ładną i świecącą myszkę, a raczej dźwiękową :D
Witam!
Czy ktoś z was ma mysz IBOX Beetle?Ja właśnie dziś zaczęłam ją użytkować i muszę powiedzieć,że jak na razie jestem zadowolona.Odbiornik jest malutki co jest dużym plusem,cieszy mnie też ergonomiczny kształt i duża ilość przycisków.Jak na razie super.
Ja mam :) Miałam już kiedyś bezprzewodową mysz optyczną innej firmy i była dużo cięższa i mniej wygodna. Ten "żuczek" dobrze układa się w ręce i ma fajną rolkę- przewija też na boki- takiego bajeru jeszcze w myszce nie miałam :D
 
M

Marusha

Guest
EAGLE PRO BLUE TRACK mówi Wam to coś? To prawdziwy orzeł wśród myszy! Pozostałe sie chowają! :eek:k:
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Pewnie, że funkcjonalnośc :) Dla mnie jeszcze cena się liczy- do tej pory miałam myszkę bez żadnych bajerów- dwa przyciski i rolka i to wystarczyło. A taka zwyczajna czarna, że czasem tylko dzięki kablowi ją wykopywałam z papierów :D Dla mnie powinni chyba zrobić nie jakąś ładną i świecącą myszkę, a raczej dźwiękową :D

Ja mam :) Miałam już kiedyś bezprzewodową mysz optyczną innej firmy i była dużo cięższa i mniej wygodna. Ten "żuczek" dobrze układa się w ręce i ma fajną rolkę- przewija też na boki- takiego bajeru jeszcze w myszce nie miałam :D
Jak dla mnie fajny jest też przycisk pozwalający na szybsza pracę pracę kursora i malutki odbiornik.No i ten świetny schowek,dzięki któremu odbiornik nie zawieruszy się.
 
Do góry