Mysz do komputera jaka lepsza?

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Czy ktoś z Was ma może mysz komputerową Ibox Bee.Bardzo zależy mi na kupnie nowej myszy,a słyszałam,że jest całkiem niezła.Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami.
 

w0jdek

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
20
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Heh ja cisne na Microsoft IntelliMouse Exploler 3.0 400 dpi wszystko ładnie ;))
Scroll może troche głośny ale da sie żyć. Polecam ;)
 

renia577

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2009
Posty
167
Punkty reakcji
4
Wygląd ma fajny,ale jak na takie funkcje to strasznie droga.Nie ma w sobie niczego co mogłoby porwać,ale oczywiście każdy ma inny gust.
 

kamilla12333

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Myszki bez kulki nie trzeba czyścić i jest o wiele praktyczniejsza. Jest nieco droższa, ale naprawdę warto w taką zainwestować. Ponadto, kulkowe wymieniałam co kilka miesięcy, a optyczną mam już ponad półtora roku i jak na razie nic w niej się nie psuje.
 

wyrzynacz1

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Generalnie lepsze są myszki przewodowe oczywiście z dobrym czujnikiem. Nie musi być to odrazu laser, chyba że jest to mysz wyłącznie dla graczy. Myszki bezprzewodowe jak dla mnie maja lekkie opóźnienie no i są zwykle ciężkie co mi nie odpowiada. Oczywiście są myszki bezprzewodowe naprawdę wysokiej klasy w których nie występują te przypadłości ale zwykle są poza naszym zasięgiem:). Mysz bezprzewodowa jest naprawdę fajna pod jednym względem: jest bezprzewodowa:) to naprawdę wygodna rzecz, zwłaszcza przy dużym monitorze i gdy leżysz w łóżku:)
Ps. Polecam używanie podkładek pod mysz ale takich firmowych bo takie po 4zł w kiosku to lepiej sobie odpuścić. Na dobrej podkładce używanie myszki to poezja:)
 

Dragon85

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2010
Posty
127
Punkty reakcji
2
@Renia jeśli już szukasz myszki tej marki to może spodoba Ci się myszka Gold? Ma podstawowe funkcje, jest bezprzewodowa i ładnie wygląda - dla dziewczyny to chyba ważne, prawda? Podaj jeszcze przedział cenowy? Bo czasami można kupić fajny sprzęt za niewielkie pieniążki.
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
No czasami rzeczywiście można trafić na fajną okazję ;) Tutaj na przykład. Ja z kolei juz od kilku lat nie używam myszki bo mam laptopa i przyzwyczaiłam się do tego, że myszka nie jest mi w ogóle potrzebna. Ale ma w domu w razie czego ;)
 

Neo84

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
25
http://allegro.pl/logitech-m500-mysz-laserowa-usb-promocja-krakow-i1569631249.html

Logitech M500 - Jak dla mnie najlepsza mycha jaką miałem :eek:k:
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Osobiście najlepsze są moim zdaniem bezprzewodówki. Jednak wygladają estetycznie i w dodatku nie plątają się kable nigdzie. Poza tym są wygodniejsze, nawet w podróży. Mnie się na przykład bardzo podoba taka, ma świetny design: mysz
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
fakt te bezprzewodowe są lepsze, przynajmniej nie musisz się plątać w kablach, ale jeśli chodzio o to jaka byłaby najlepsza to moim zdaniem ibox ma super sprzęt. Ceny nie są wygórowane, ale jakość duża. Fajnie leży w dłoni i się nie zawiesza.
 

AdamSel

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o sam wybór to możesz sobie też na przykład sprawdzić ranking myszek gamingowych żeby jednak upewnić się czy to na pewno dobry kierunek poszukiwań. Tym bardziej jak ma to być twoje narzędzie pracy bądź oczekujesz podczas rozgrywki też najwyższej jakości.
 

garuu

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2023
Posty
9
Punkty reakcji
0
Z tanszych mamy bardzo fajna myszkę gamingowa Genesis Krypton 555
 
Do góry