Linkin Park

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
Okej może i masz racje , ale miałam napisać to samo co pisali inni? że zespół to dno dna? to wiadomo. Oka mogłam się nie czepiać jednego słowa, ale mnie to ruszyło troche noo.. :p
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Nie wiem czym to to jest mi nie wpada w ucho.

tzn... sluchajcie... ambitna toto muzyka napewno nie jest.

Przez ambitne mam na mysli przesluchanie kolejny raz muzyki czyni z poprostu lepszym dla ucha.

Ambitna muzyka to nie - oooooo linking park ale fajjoooowe... tylko ambitna polega na tym ze za pierwszym razem podoba sie srednio, za drugim ponad srednio, za trzecim sie podoba itd itp.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
tylko ambitna polega na tym ze za pierwszym razem podoba sie srednio, za drugim ponad srednio, za trzecim sie podoba itd itp.

Jakoś dziwnie to wymyśliłeś. Znam ambitne piosenki, które za pierwszym razem mi się spodobały. A czy coś ambitnego czy nie- to już subiektywna ocena każdego.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
wiesz ja mówię całkowita prawde, a to że jestem na tym czacie od kilku tygodni nie oznacza, że jestem głupia.
Chce zebys przejrzał na oczy...
prosze człowieku wykrowany przez bravo : klik
ze niby do mnie to tak?....pfff mylisz orientacje dziewcze, nie jestem emo gowniarzem zamknietym w jednym rodzaju muzyki, slucham i eksperymentuje z roznymi gatunkami rocka i metalu. A Ty nie staraj sie mnie tu gasic jakimis wyszperanymi w sieci zdjeciami typu "Doda wcale nie jest ladna!!" bo to wcale nie robi na mnie wrazenia, staraj sie wypuscic jakies sensowne argumenty a jak nie to nie rozumiem po co sie wypowiadasz, bo jak narazie to tylko laczycie LP z emo gowniarami ktore piszcza na ich widok i podniecaja sie na forum brawo choc nie rozumieja przeslania ani slow piosene ktore musza dla nich tylko wpadac w ucho. Mnie samemu nie podobalo sie kreowanie sie ich we wszystkich pismach typu bravo ale to bylo na poczatku kariery i teraz troche dojrzeli.


a no i dziekuje za te okulistyczne zabiegi ale ja juz troche sie w zyciu nasluchalem muzyki i nie potrzebuje pouczenia....


Ambitna muzyka to nie - oooooo linking park ale fajjoooowe... tylko ambitna polega na tym ze za pierwszym razem podoba sie srednio, za drugim ponad srednio, za trzecim sie podoba itd itp.

czyli krotka definicja ambitnej muzyki... :mruga: dziekuje postoje....
 

fifi66

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
śląsk
Linkin park taka ambitna muzyka... Nie wiem co w niej ambitnego... Może ta komercja?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
taki mały off: Dlaczego nikt jeszcze nie dał raportu że to znajduje się nie w tym dziale co trzeba? ;)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Właśnie ! Wywalić to z tego działu na zbity pysk. Do działu hip-hop z tym.
TAAAAAK!!! WLASNIE Na chwale posepnego czerepa i dlugiej siersci!!!!!!!!!!!

tak btw. to zenada, niedlugo w tym dziale strach bedzie sie odezwac....
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
tak btw. to zenada, niedlugo w tym dziale strach bedzie sie odezwac....

Bo koledzy zdaje się prowadzą tu jakąś działalnosc misyjno (mesjanistyczno?) - indoktrynującą młodszych kolegów, co warto słuchac, a czego należy się wystrzegac pod groźbą spalenia na stosie tudzież odrąbania głowy toporem (całe szczęście, wirtualnie, więc nie daj się sterroryzowac....).

Wyznaczają kanony dobrej muzyki metalowej i rockowej (=te zespoły i gatunki muzyczne, które lubią akurat oni, no bo przecież mają nienaganny gust), ogólnie zero tolerancji dla nowofalowych rzeczy.

Już ktoś tu nazwał to po imieniu, to nic innego jak SNOBIZM w czystej postaci.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Bo koledzy zdaje się prowadzą tu jakąś działalnosc misyjno (mesjanistyczno?) - indoktrynującą młodszych kolegów, co warto słuchac, a czego należy się wystrzegac pod groźbą spalenia na stosie tudzież odrąbania głowy toporem (całe szczęście, wirtualnie, więc nie daj się sterroryzowac....).

Wyznaczają kanony dobrej muzyki metalowej i rockowej (=te zespoły i gatunki muzyczne, które lubią akurat oni, no bo przecież mają nienaganny gust), ogólnie zero tolerancji dla nowofalowych rzeczy.

Już ktoś tu nazwał to po imieniu, to nic innego jak SNOBIZM w czystej postaci.

Bez przesady, nikt nikomu nie zabrania tego słuchać, mi tylko chodzi o to, że to jest dalekie muzyce metalowej, czy rockowej i przypomina klasyczny rap w bardziej popowym wydaniu.
Jak ktoś chce - niech sobie słucha - ale niech nie nazywa tego metalem, bo wtedy to nóż mi się w kieszeni otwiera, a pieniądze same się rozmieniają na drobne.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Bo koledzy zdaje się prowadzą tu jakąś działalnosc misyjno (mesjanistyczno?) - indoktrynującą młodszych kolegów, co warto słuchac, a czego należy się wystrzegac pod groźbą spalenia na stosie tudzież odrąbania głowy toporem (całe szczęście, wirtualnie, więc nie daj się sterroryzowac....).

Wyznaczają kanony dobrej muzyki metalowej i rockowej (=te zespoły i gatunki muzyczne, które lubią akurat oni, no bo przecież mają nienaganny gust), ogólnie zero tolerancji dla nowofalowych rzeczy.

Już ktoś tu nazwał to po imieniu, to nic innego jak SNOBIZM w czystej postaci.
nie terroryzujemy. my sprzęt na pólke odkładamy, a śmieci do śmietnika
juz jest temat o LP ale chyba w dziale muzyka ogolnie. Nie bede 10 razy tego samego pisal wiec powiem tylko ze LP nalezy do "moich kapel i tyle
tekst Laggera z pierwszej strony tematu.
nie zgrzeszyłem więc dając raport.
Toście się koledzy zagalopowali. Jak onegdaj te konie pociągowe z kopalni, co noszą klapki na oczach.
Ja też nie przepadam za LP, ale odsyłanie ich do działu hip hop to czysta ignorancja z waszej strony.
nie ingorancja. hiphopu np nie lubie, więc nie obchodzi mnie tak bardzo czy tam będą się kłócić czy Lp to rap czy nie nie, mi zależy tylko na tym, żeby czyjeś :cenzura: zmyć z mojej podeszwy.
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Bez przesady, nikt nikomu nie zabrania tego słuchać, mi tylko chodzi o to, że to jest dalekie muzyce metalowej, czy rockowej i przypomina klasyczny rap w bardziej popowym wydaniu.
Jak ktoś chce - niech sobie słucha - ale niech nie nazywa tego metalem, bo wtedy to nóż mi się w kieszeni otwiera, a pieniądze same się rozmieniają na drobne.
Wojownik ma rację,co ta kapela ma wspólnego z metalem?dla mnie raczej na weselach powinni grac wtedy by publika była by zadowolona,a moze się myle?
Pewnie by zbyt głosno jednak było :D
 

Szczurowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2008
Posty
85
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Ciechanów
Chmm, może to dobrze, że się rozwijają, zmieniają itp, ale ostatnia płyta... To nie oni, kawałki i biciki do kitu, zdecydowanie jedno wielkie NIE. Po za tym Chester wziął się za tą płytę tylko dla kasy, był spłukany, do reanimował zespół. No i wyszła komercyjna papka... Meteora i Hybryda przeciwnie- były genialne.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Chmm, może to dobrze, że się rozwijają, zmieniają itp, ale ostatnia płyta... To nie oni, kawałki i biciki do kitu, zdecydowanie jedno wielkie NIE. Po za tym Chester wziął się za tą płytę tylko dla kasy, był spłukany, do reanimował zespół. No i wyszła komercyjna papka... Meteora i Hybryda przeciwnie- były genialne.
przeciwnie? to może te albumy nie były komercujne?
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
tak szastacie tym magicznym slowem "komercja" ale okreslcie mi definicje tego slowa, czy to ze kogos pokazuja w telwizjach muzycznych (czasem) to juz jest komera i juz trzeba kamienowac zespol, to czemu nie kamienujecie Metallici ktora zrobila plyte z Apocaliptyca, pokazywany byl koncert w telewizji itp. ja szanuje Metallice i lubie ale idac waszym tokiem rozumowania to robili ta plyte dla pieniedzy.
 

edzik125

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2007
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
że znowu
hej wlasnie slucham muzyki tego zespolu i postanowilam wpasc. Uwielbiam ich muzyke, fajne pioseneczki maja
 

ruda151

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
Żeście się czepnęli tego LP. Fajna muzyka i tyle. Nie nazwałabym tego metalem, ale rapem też nie :mruga: Już prędzej coś do rocka zbliżonego. No ale przecież w dziale `metal i ROCK ` mogą być tylko ostre zespoły metalowe. Bo jak będzie coś `lżejszego` to powiedzą, że to g*wno. Hm.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Może odświeżę temat- jakimś cudem mi umknął ;)
Co do dyskusji na temat jaki gatunek gra LP- crossover, przynajmniej tak mi wiadomo (dokładniej to chyba nawet rapcore ;) ). A że są szufladkowani- chyba nie ich wina, w każdej branży ludzie są szufladkowani, często nawet wbrew swej woli :]
Co do komercji- jeśli sami załatwiali sobie kontrakty z wytwórniami (chociaż z tego co pamiętam szukali wtedy jakiejś gwiazdki i znaleźli w Lindsay Lohan-czy jak jej tam), projektowali okładki płyt (chyba nadal to robią)(Shinoda), reżyserowali i reżyserują teledyski (Hahn), są producentami płyt (Mike), itp. to chyba nie są komerchą ;) A że mają wielu fanów...
Co do płyt: Hybrid Theory i Meteora- niesamowite :) Kolejne płyty... Totalnie nie wiem o co chodzi w Under attack czy Splitting the dna. Ktoś mi wytłumaczy? To wersja koncertowa czy inne zespoły zagrały ich kawałki? :niepewny: (tu prosilabym o dyskusję FANÓW :])
Minutes to midnight- mnie się podobają wszystkie kawałki, ale są cięższe, tj. No more sorrow czy given up. A że przy piosenkach o wojnie czy miłości (Hand held high, Valentine's Day) nie drą się i nie mają ciężkiego brzmienia... Chyba byłoby to trochę bezsensu, prawda? Poza tym można się było tego spodziewać- LP cały czas eksperymentuje :) Mnie przypadła do gustu i taka ich wersja :)
Czekam niecierpliwie na kolejną mającą się ukazać na początku 2010 roku :] I oczywiście Dead by sunrise Chaza :D

Pozdrawiam fanów Linkin Park i niecierpliwie czekam na odpowiedzi! :)
:*
 
Do góry