Linkin Park

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
zeby nie bylo :p

dobrze ze to dodalas bo ja lubie czasem powracac do HT i Meteory i paru kawalkow z MTM mi sie zdarzzy posluchac, jak sie kiedys czegos sluchalo nieomal non stop to cos pozostaje w czlowieku :)
a i jeszcze tak dla Twojej wiadomosci to wiedz ze ja jestem jednym z najwiekszych obroncow LP i nu metalu (ktorego nie gra) na tym forum :)
Wielu ludzi mówi, że po MTM większość starych fanów LP odeszła od nich, ale teoretycznie jeśli lubią HT i Meteroe to nadal są ich fanami :p
Nie wiedziałam, teraz już wiem :D
 

damian.lis.1990

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie "minutes to midnight" wypada bardzo słabo na tle poprzedniczek.
"Meteora" i "Hybrid Theory" są naprawde świetne i nawet jak ktoś nie lubi takiej muzyki na pewno mu się jakiś kawałek spodoba.
"Reanimation" jest już troszkę gorsza, ale ogólnie cała utrzymana w jednolitym i ciekawym klimacie. KRWLNG i ENTH E ND są piękne.
Nawet ta płyta z Jay-Z ma coś w sobie.
A z minut do pólnocy mogę słuchać tylko Given up
 

nike19

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
111
Punkty reakcji
1
numb, bleed it out, given up, 99problems - dla mnie najlepsze kawałki z wszystkich płyt
 

dam-pro

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Jak dla mnie to Linkin Park od dłuższego czasu na I miejscu :p Jeżeli chodzi o faworyta z ich wszystkich płyt to mam problem... bo wszystkie bez wyjątków mi się podobają :D , mogę jedynie wyłonić kilka faworytów ze wszystkich utworów... : No More Sorrow, What I've Done, Crawling, A Place For My Head itd. Tak na prawdę to wszystkie utwory bez wyjątków się mi podobają, szczególnie Meteora... :D

wystarczy zajrzeć na mój last.fm :p
http://www.lastfm.pl/user/dam-pro
 

Sephinorth

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Lublin
Jak dla mnie najlepsze ich płyty to Meteora i Hybrid Theory, z pozostałych płyt to poszczególne kawałki:)
 

domin14

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Powiem tyle :
Linkin Park to jedyny zespół godny uwagi młodego słuchacza ;>.

Ich muzyka jest genialna. I do tańczenia, i do śpiewania, nawet do dołowania się.

Ma coś w sobie.

Teksty również bardzo życiowe, a nie np. o kwiatkach xdd.

Gdy zacząłem ich słuchać, zmieniłem się totalnie. Chyba dojrzałem ;p. Słucham ich wszędzie. Dają mi motywacje. Jakby ktoś mi ściągnął słuchawki przy słuchania LP, to udusiłbym xD.

Najpiękniejsze piosenka...Słucham ich dokładnie 51, ale ta najlepsza to From The Inside. Jest genialna. Teledysk niczego sobie. A ten tekst... jeszcze kiedyś opisywał całego mnie. ;p

Pozdrawiam wszystkich fanów tego ponadczasowego zespołu.

LINKIN PARK BEST BAND EVER :D
 

domin14

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wszyscy mówią że to co teraz grają Linkini , to już nie jest stare dobre LP.
Jednak te nowe brzmienia według mnie są równie świetne.
A Linkini poprostu szukają czegoś nowego..... Chester założył DBS, Mike FM..
I dobrze według mnie że nie lenią się.
Robią to co kochają..
Też inni członkowie, np. Brad czy Rob mają swoje solowe występy.

Tak poza tym... Czas leci i Chester się starzeje. Miał operację przełyku. I z czasem będzie mógł krzyczeć na scenie coraz mniej.. Może dlatego Chazz gra taką muzykę. Choć muszę przyznać, że Acrros The Line jest bardzo udaną piosenką.
Jego głos już nie jest taki słyszalny, przebijający się ponad instrymunety... Wystarczy porównać koncer Rock Am Ring 2004 z tym co jest teraz..

Polecam album Road To Revolution na dvd. GENIALNE :D
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Sam LP słucham praktycznie od kilku dobrych lat. Można powiedzieć, że od wydania HT, rok 2000. Wtedy to był pierwszy taki zespół, pewnie dlatego przez długie lata był moim ulubionym. I z początku w tekst się nie wgłębiałem, bo jak mając 9 lat? Niemniej jednak teksty mieli/mają dobre, może i bardzo dobre. Ale ostatni album... Niby jest bardziej rockowy, ok. Ale nie każdemu każdy styl odpowiada. Nie ma sensu iść w coś na siłę. Za niedługo LP wraca do studia nagrywać kolejną płytę, mam nadzieje, że w starym stylu.
DVD RTR świetne, trzeba przyznać. Tak samo z resztą jak koncerty tej grupy. Wspomniany Rock am Ring, do tego New York '07, Live Earth '07, Rock in Rio itd. Głosu Chestera aż chcę się słuchać na żywo. Co do jego obecnej twórczości - Dead by Sunrise. Nie jest źle, ale nie jest też nic nadzwyczajnego. Ot, normalny, niczym nie wyróżnający się album. W twórczości solowej za to Shinodę uwielbiam. Fort Minor i ich płyta jak dla mnie świetna. Mam nadzieje, ze nie ostatnia.
A poprzednikowi nie radzę ograniczać się tylko do LP. Jest wiele zespołów grających w podobnym stylu, a muzykę, przynajmniej dla mnie, lepszą. Ale to już tylko moje subiektywne zdanie. Fakt, ich muzyka ma w sobie coś. Ale to samo można 'spotkać' w innych zespołach ;)
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Tak naprawdę czerpie po trochu z rocka, nu-metalu, rapcoru. Nie wszystko da się jednoznacznie zaszufladkować. Szkoda tylko, że Shinoda już coraz mniej rapuje, a coraz więcej jęczy (patrz najnowszy kawałek z soundtracku Transformers 3).
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Wielu ludzi mówi, że po MTM większość starych fanów LP odeszła od nich, ale teoretycznie jeśli lubią HT i Meteroe to nadal są ich fanami :p
Nie wiedziałam, teraz już wiem
biggrin.gif

Nie wiem czy dobrze pojmujesz słowo "Fan"
Ja to słowo rozumiem przez: Bardzo lubie zespół, interesuje się wszystkim co go otacza (muzyka, side projekty, historia itp.)
Jak już pisałem kiedyś byłem wielkim fanem LP jednak po MTM trochę ochłonąłem chociaż nie było aż tak źle jak w przypadku najnowszego "dzieła"
Obecnie nie można mnie już nazwać fanem a co więcej sympatia przerodziła się w antypatię.
 

stonersixxx

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Nie cierpie oskarżać o komercje D: Jednakże w przypadku tego zespołu tylko takiego słowa można użyć. No bo jak inaczej można wyjaśnić sytuacje, w której zespół, który w swoich pierwszych latach grał na prawdę dobre rapcore wydaje taki syf jak Castle of Glass? Aż nie chcę mi sie rozpisywać. Hybrid Theory i Meteora były dobrymi krążkami. Potem pochyła, aż do dna jakim jest A Thousand Suns. Living Things jest trochę (zaznaczam, TROCHĘ) lepsze.
 
Do góry