Linkin Park

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Linkin Park crossover? Linkin Park rapcore? Dobre... Z początku się nawet śmiałem jak to zobaczyłem.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Linkin Park crossover? Linkin Park rapcore? Dobre... Z początku się nawet śmiałem jak to zobaczyłem.
Wiesz ja jakimś znawcą muzyki i styli nie jestem ;) Więc piszę to o czym słyszałam, a że to forum dyskusyjne (podobno) to się wypowiadam ;)
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Stanowczo odrzucam nu-metal, ponieważ oni sami twierdzą, że nie grają nu-metalu :p
A sami fani (na co dzisiaj wpadłam) twierdzą, że grają coś unikatowego, nie dającego się "zaszufladkować ;)
A tak na marginesie oprócz LP słucham właśnie takiej muzyki, której nie da się określić :lol:
 

little_bad_girl

...dangerous...
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
1 314
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
My own paradise....
LP mój ulubiony zespół
Płyty Hybird Theory i Meteora cudo :zakochany:
Minutes to Midnight w ogóle mi nie przypadła do gustu :/
Nie lubię takich smętnych kawałków jak In Between czy Valentines Day.
Wolę coś w stylu Numb, In The End, Faint, Given Up, Crawling czy No More Sorrow.

Miejmy nadzieję, że nowa płyta zaskoczy nas pozytywnie ;)
Pzdr. dla wszytskich fanów.
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Przecież Given Up i No more sorrow jest z MTM.
Mnie się z MTM podobały wszystkie oprócz SOTD, Valentine's Day oraz BIO i w sumie WID jest już... Jakby przereklamowane... :p Cóż kwestia gustu ^_^
Oj obawiam się, że Ciebie rozczarują, bo idą w innym kierunku niż na początku kariery :p Ale mam nadzieję, że będzie o wiele, wiele więcej rapu Shinody :)


A słyszałaś New Divide?
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
New Divide - tragedia imo oO
juz widac ze ida w strone mody czyli alternatywa z post elektronicznym brzmieniem, nie lubie jak ktos zmienia zespol tylko dlatego ze jest popyt na taki czy inny rodzaj muzyki....
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
New Divide - tragedia imo oO
juz widac ze ida w strone mody czyli alternatywa z post elektronicznym brzmieniem, nie lubie jak ktos zmienia zespol tylko dlatego ze jest popyt na taki czy inny rodzaj muzyki....
No od razu widać, że niezorientowany. Film był robiony do filmu Transformers 2. Miał nawiązywać do tej historii i ogólnie brzmieniowo miał być do filmu.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ta jaaasne i oni im powiedzieli jak mieli grac.... mhmmmm
Disturbed tez nagralo muzyke przewodnia do Transformers i jakos nie zatracili sie w stylu.... LP sie zeszmacilo i to jest prawda znana nie od wczoraj :]
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
ta jaaasne i oni im powiedzieli jak mieli grac.... mhmmmm
Disturbed tez nagralo muzyke przewodnia do Transformers i jakos nie zatracili sie w stylu.... LP sie zeszmacilo i to jest prawda znana nie od wczoraj :]
A kim my jesteśmy żeby mówić jaki mają styl??? Grają to co chcą.
A mówić, że się zeszmaciło to przesada. Każdy mówi, że się zeszmacili-to słowo robi się takie utarte, że nie ma już dla mnie większego znaczenia. Zapewne nie jesteś i nigdy nie byłeś fanem LP, więc nie mamy o czym dyskutować.
A z resztą-gdyby grali to samo narzekalibyśmy, że grają to samo.
A jak ja powiem, że Disturbed się zeszmaciło, bo graja wciąż to samo to co? :p (oczywiście równie dobrze mogłam podać Green Daya albo coś innego, bo nie znam Disturbed, więc nie bierz tego do siebie ;) )
A czytając takie komentarze to tak jakby ludzie zazdrościli LP fanów. A idźcie pozazdrościć Britney :lol2:

PS: W ost linijce jest ironia jakby ktoś nie zauważył...
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Moze tak powiem po kolei:


kiedys bylem wielkim fanem LP, od nich wlasciwie zaczynalem sluchanie mocniejszej muzyki i nie bede ukrywal ze nadal czasem ich slucham. Bylem na koncercie w chorzowie (nie zapomniany dla mnie kocert tak na marginesie) mialem aktywne konto na LPU i wykupilem tam abonament (jezeli mozna tgo tak nazwac) tak wiec prosze nie wyjezdzaj mi tu z porownywaniem kto jakim byl fanem bo mnie to szczerze mowiac rybka czy bylem prawdziwym fanem czy nie faktem jest to ze nasluchalem sie i naczytalem sie o tym zespole sporo i moge powiedziec ze ten zespol to zespol mojego zycia ktorys w jaki sposob utorowal moje szlaki w muzyce metalowo/rockowej

po 2 ja nie powtarzam niczyjego utartego zdania na temat zeszmacenia sie LP. To moje zdanie a slowo zeszmacenie nie oznacza ze to co graja teraz (coklwiek to jest) jest zle tylko oznacza ze zatracili swoj unikalny styl jaki pokazali na HT i Meteorze. To co pokazali na tych plytach to bylo cos specjalnego a nie jakais komercyjny alter rock.... :mruga: plyta z Ja-Z byla objawem zmian ktore mnie zmartwily. MTW nie jest az takie zle ale napewno nie jest to to czego oczekiwalem po specjalnym dla mnie LP

a co do fanow to: prawdziwy fan potrafi takze krytrykowac a nie tyylko wychwalac i ubostwiac
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Moze tak powiem po kolei:


kiedys bylem wielkim fanem LP, od nich wlasciwie zaczynalem sluchanie mocniejszej muzyki i nie bede ukrywal ze nadal czasem ich slucham. Bylem na koncercie w chorzowie (nie zapomniany dla mnie kocert tak na marginesie) mialem aktywne konto na LPU i wykupilem tam abonament (jezeli mozna tgo tak nazwac) tak wiec prosze nie wyjezdzaj mi tu z porownywaniem kto jakim byl fanem bo mnie to szczerze mowiac rybka czy bylem prawdziwym fanem czy nie faktem jest to ze nasluchalem sie i naczytalem sie o tym zespole sporo i moge powiedziec ze ten zespol to zespol mojego zycia ktorys w jaki sposob utorowal moje szlaki w muzyce metalowo/rockowej

po 2 ja nie powtarzam niczyjego utartego zdania na temat zeszmacenia sie LP. To moje zdanie a slowo zeszmacenie nie oznacza ze to co graja teraz (coklwiek to jest) jest zle tylko oznacza ze zatracili swoj unikalny styl jaki pokazali na HT i Meteorze. To co pokazali na tych plytach to bylo cos specjalnego a nie jakais komercyjny alter rock.... :mruga: plyta z Ja-Z byla objawem zmian ktore mnie zmartwily. MTW nie jest az takie zle ale napewno nie jest to to czego oczekiwalem po specjalnym dla mnie LP

a co do fanow to: prawdziwy fan potrafi takze krytrykowac a nie tyylko wychwalac i ubostwiac
Co do ostatniego zdania sie zgadzam.
Wiesz po ponad 100 demówkach mogą chyba zmienić styl jeśli tak im odpowiada. A i nie zmuszają nikogo do słuchania ich muzyki.
Ale nadal uważam, że zeszmacenie to za mocne słowo.
Ależ ja ci z niczym nie wyjechałam :mruga: Myślałam po prostu, że znasz ich wyłącznie z vivy i po nich jeździsz. Wiele jest takich ludzi.
 
A

Anitkaa

Guest
Zespół super ;)
Bardzo lubię ich piosenki zarówno starsze "Numb" , "In the end" , jak i nowsze " What I've done", "Leave out all the rest" :)
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Zespół super ;)
Bardzo lubię ich piosenki zarówno starsze "Numb" , "In the end" , jak i nowsze " What I've done", "Leave out all the rest" :)
To super, oby tak dalej :eek:k:
Ale niektórzy nie mogą przyjąć tego do wiadomości <_<
(nie mówie teraz o LageRze-żeby nie było)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
To super, oby tak dalej :eek:k:
Ale niektórzy nie mogą przyjąć tego do wiadomości <_<
(nie mówie teraz o LageRze-żeby nie było)


zeby nie bylo :p

dobrze ze to dodalas bo ja lubie czasem powracac do HT i Meteory i paru kawalkow z MTM mi sie zdarzzy posluchac, jak sie kiedys czegos sluchalo nieomal non stop to cos pozostaje w czlowieku :)
a i jeszcze tak dla Twojej wiadomosci to wiedz ze ja jestem jednym z najwiekszych obroncow LP i nu metalu (ktorego nie gra) na tym forum :)
 
Do góry