Linkin Park

Fretka92

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Poprzednie płyty uwielbiam za to Collision Course i Minutes to Midnight to juz nie to co wcześniej...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
hehe :D
Ale nie chiałbyś mieć takiej siorki jaką ja jestem - cały czas na czarno ubrana :lol:
czemu nie, tylko żeby moje ubrania nie ladowaly w Twojej szafce i w druga strone :)

dobra stwierdzam ze LP to nie nu-metal tylko new-rock moze byc? :D
bo z klasyfikowania gatunku przeszliszciue do garderoby :p
Moze, z rockiem mam malutka stycznosc :D

LaggeR, widzę że dałeś za wygraną :) I dobrze, nie ma się o co sprzeczać.

Vardamir jesteś idealnym materiałem na dziennikarza muzycznego. To dziennikarze wymyślili i nazwali większość gatunków muzycznych i to oni przyczepiają różne etykietki (to tak w nawiązaniu do garderoby;)) Radzę podążyć w tym kierunku.
Niestety jesli o studia chodzi to calkiem inny kierunek wybralem, nie humanistyka a bardziej scisle przedmioty (architektora)
co do klasyfikacji, uwielbialem to od malego ;]
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
To co gra Behemoth, to wlanie metal, to co gra Vader to metal, to co gra Ozzy to metal, kropiklaani to metal. LP, to nie metal, co kolwiek przed slowem metal bys nie postawil. Gitara metalu nie tworzy, tu trzeba wiecej
Tak jest, Vardamir ma rację. Jestem tego samego zdania, że LP to wogóle nie metal i nie rozumiem, dlaczego wciskają to do działu o metalu, no cóż, może się nie znają.....A ścislej mówiąc, LP to nie jest tesz ani rock and roll, ani hard rock, ani blues, ani punk rock, ani reggae, ani RAC.LP jak dla mnie to podchodzi pod rap. I dlatego powinno się takie tematy przenosić do działu hiphop (bo jedno i drugie to muzyka z tej samej rodziny). Temat o LP pasuje do tego działu tak, jak pięść do nosa.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
widze ze sie znasz na gatunkach muzyki. Duze uznanie dla Ciebie.... coz to moze Rammsteina powinnismy wrzucic do techno bo duzo tam dzwiekow elektronicznych....
a moze poprostu niech w dziale rock/metal beda zespoly ktore ty uznajesz ok? skoro sie tak znasz i uznajesz zepol z brzmieniami gitarowymi do rapu..... :lol:
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Linkin to zdecydowanie zespół zorientowany rockowo i idealnie nadaje się do inicjacji w świat ostrej muzyki.

Takich zespołów też potrzeba; mogę się założyć, że nawet najbardziej zatwardziali metale zaczynali od lżejszej muzy...
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
no tak i masz racje Parabola, ale niektorzy "znawcy gatunkow muzyki" umieszczaja LP obok 50centa czy Chamillionaire
to ze nagrali plyte z Ja-Z nie oznacza ze sa zespolem raperskim, i to slychac....golym uchem..... :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
widze ze sie znasz na gatunkach muzyki. Duze uznanie dla Ciebie.... coz to moze Rammsteina powinnismy wrzucic do techno bo duzo tam dzwiekow elektronicznych....
a moze poprostu niech w dziale rock/metal beda zespoly ktore ty uznajesz ok? skoro sie tak znasz i uznajesz zepol z brzmieniami gitarowymi do rapu..... :lol:
Nic mnie nie obchodzi gdzie zaliczycie Rammstaina, ale o ile pamietam to tanz metal... oczywiscie jedyny przedstawiciel gatunku :D:D a tak szczerze to wzgledem najnowszych albumow to co zdarzylo mi sie nieszczesliwym wypadkiem dla moich uszow uslyszec to zaliczylbym do popu.

Linkin to zdecydowanie zespół zorientowany rockowo i idealnie nadaje się do inicjacji w świat ostrej muzyki.

Takich zespołów też potrzeba; mogę się założyć, że nawet najbardziej zatwardziali metale zaczynali od lżejszej muzy...
Jak potrzymam gitare i bede w nia walil to bedzie rock? LP to zadna inicjacja w swiat ostrej muzyki, w nich nie ma nic ostrego, przyznam, zaczynalem od lzejszem muzki, ale nie az tak ;/ najmocniejsza piosenka LP jest slabsza niz balladki ktore zdarza mi sie sluchac ;/

no tak i masz racje Parabola, ale niektorzy "znawcy gatunkow muzyki" umieszczaja LP obok 50centa czy Chamillionaire
to ze nagrali plyte z Ja-Z nie oznacza ze sa zespolem raperskim, i to slychac....golym uchem..... :p

Nie dlatego zer z Jay Z grali, ale dlatego jak graja, bo oni rapuja, a gdy nie rapuja, to nie do rapu, ale do zwyklego popu pasuja.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
dobra zaliczajcie sobie gdzie chcecie nawet do techno, trance'u lub nawet do disco polo. ale niestety temat zostaje w tym dziale
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Nic mnie nie obchodzi gdzie zaliczycie Rammstaina, ale o ile pamietam to tanz metal... oczywiscie jedyny przedstawiciel gatunku

No jak to jedyny? A Laibach? To podobno protoplaści Rammstein.

Jak potrzymam gitare i bede w nia walil to bedzie rock?

No pewnie:) Bo mało zespołów zwanych rockowymi tak gra? Choćby niektórzy klasycy rocka czy zespoły grunge. Ale kto jak kto, LP ze swoim wymuskanym w studiu dżwiękiem gitar i bębnów nie można posądzić o niechlujstwo. Co niekoniecznie uważam za zaletę...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Z tym tanzmetalem to nie znam sie, bo osobiscie wole zespoly jak Kataklysm co ostatnio uslyszalem i zamierzam dokladnie sprawdzic, a co do trzymania gitary... to wiesz, u dody tez jest gitara, i w wielu popowych zespolach tez znajdziesz gitarzyste, ale to nie znaczy ze to juz rock :)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
czyli zakladasz ze LP to rap?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Ze tak powiem, czesc ich tworczosci to pol rap, drugie pol to zeby to cos bylo zdaleka od moich klimatow, natomiast jak juz nie rapuja, jak to niby piekne co ostatnio stworzyli, to mi popem zalatuje
 

fifi66

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
śląsk
niezły temacik... haha... mozna sie usmiac na maksa:) I popieram madre osoby, które mówia, że linin park to nie metal. Przeciez to badziwie to :
1. Komercha
2. Pomieszanie popu z jakims gównem.
3. Ku**a brak słów... CO ROBI LINKIN PARK NA FORUM O METALU I ROCKU?
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
mam 56 postow, poklne troche bede autorytetem....
widze ze masz wspaniale argumenty w temacie... :cenzura: wiem ale pisze, fajno masz...
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
a i owszem
no i nadmienmy ze nie wniosla nic nowego do tematu, ot poprostu - "nie wiem co powiedziec....a moze zbesztam i powiem ze to :cenzura: kopiujac wypowiedzi poprzednikow....?"
 

fifi66

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
śląsk
wiesz ja mówię całkowita prawde, a to że jestem na tym czacie od kilku tygodni nie oznacza, że jestem głupia.
Chce zebys przejrzał na oczy...
prosze człowieku wykrowany przez bravo : klik
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a co tu nowego powiedzieć? można by dać tematowi uschnąć, nie najgorsze nawet wyjście, zapomnieć o nich
 
Do góry