Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
21
Miasto
Dzielnica Łódzka
U mnie czas szybko leci. Pacjent za pacjentem i 8 godzin mija tak jakby to było tylko pół godziny. Jedynie żołądek daje o sobie znać, bo przez 8 godzin nie miał nic co mógłby strawić i jego reakcja jest oznaką że czas kończyć pracę i iść na obiad.

Właśnie odwołali mi kurs na który czekałam rok. Dziękuję Panie Premierze. 😒

glowonog

feniks
Punkty reakcji
40
8 to nie czuć kiedy leci, 13 nocnych przez zmianę czasu tak xd

A z obostrzeniami to daj spokój, obstawiam, że za tydzień, góra dwa wjedzie ostry lockdown z zakazem wychodzenia z domu bez ważnego powodu.

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
21
Miasto
Dzielnica Łódzka
Macuś, mnie już to zaczyna męczyć. A najbardziej rozwala mnie to, że od nas wymagają przestrzegania przepisów a sami tego nie robią.

Ja straciłam wiele na izolacji. Studia, kursy itp. Plus jest taki że mam więcej czasu na czytanie książek. 😛

glowonog

feniks
Punkty reakcji
40
Każdy coś stracił. Niestety bijemy się o to, żeby służba zdrowia nie została całkowicie sparaliżowana.

Osobiście boję się, że po tych protestach zostanie sparaliżowana. W ciągu tygodnia - dwóch liczba zakażeń się podwoi jak nic.

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
21
Miasto
Dzielnica Łódzka
Łeee ja co prawda nie mam ślubnej obrączki, ale mam jedną która jest dla mnie bardzo ważna. Noszę ją od 7 lat i chwalę się nią każdego dnia przed samą sobą. 😀 W pracy nie mogę, w drodze do domu pędzę tak szybko że nie mam komu się pokazać. A jak już ktoś w końcu ją zobaczy to robi oczy jak donice. 😂

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
21
Miasto
Dzielnica Łódzka
Te fruwające wszędzie nietoperze zostały już zgłoszone. Administrator usunie je jak tylko będzie wolniejszy. Także prosimy o odrobinę cierpliwości 😊

glowonog

feniks
Punkty reakcji
40
Trochę powiewu świeżości na tym nudnym i opuszczonym forum, na którym zostały tylko stare dinozaury wpadając tu raz na kilka dni / tygodni

Do góry