Kto napisze ostatni post ten wygrywa [sezon 2]

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Punkty reakcji
21
Miasto
Dzielnica Łódzka
Ja też bawię się w organizowanie akcji i widzę, że coraz chętniej ludzie przychodzą oddawać krew. W ubiegłą niedzielę miałam okazję oddać. Akcji nie organizowałam tylko ją nagłośniłam i udało się uzbierać 17 litrów. Mój rekord przy organizacji wynosił 14 litrów. ☺

A najpiękniejszą niespodziankę podczas niedzielnej akcji sprawił mi Kolega. Nie może oddawać, a przyszedł do mnie pomimo deszczu i zimna i towarzyszył mi prawie do końca. Dla takich niespodzianek to ja mogę codziennie krew oddawać. 😍❤🤣🤣🤣

WujekAlfa

Nowicjusz
Punkty reakcji
12
Społeczność ludzi, którzy to robią jest po prostu super. Jeszcze chyba nigdy nie spotkałem wśród dawców kogoś niefajnego. A za tą organizację i zachęcanie innych to Ci się należy duuuuużo dodatkowych czekolad!

glowonog

feniks
Punkty reakcji
40
Nie, bo jednocześnie musiałem ogarniać kto ma jechać na testy, kto z kim miał kontakt, ustalać cały przebieg akcji i w rezultacie pracowałem duużo więcej, niż gdybym był w pracy :p Dość stresująca i wymagająca ciągłej gotowości sytuacja, ale przynajmniej jakieś doświadczenie zdobyłem dodatkowe :p

glowonog

feniks
Punkty reakcji
40
Ehh, gdybym pracował po 8h dziennie, to też bym się zapisał i też na zarządzanie, moze po jakimś czasie menegerem mógłbym być, bo tak to tylko supervisor w zasięgu, a potem szklany sufit... Jak mnie zrobią supervisorem, to pierwszą rzeczą, którą zrobię bedzie zapisanie się na zaoczne studia z zarządzania xd

glowonog

feniks
Punkty reakcji
40
Kupiliśmy sobie spieniacz do mleka i tak się nim jaram, że aż zrobiłem film na YT xd (pierwszy raz od Xlat)

WujekAlfa

Nowicjusz
Punkty reakcji
12
kawiareczka, spieniacz. Na bogato się bawisz :D jeszcze kilka gadżetów i będzie jak dobry ekspres. Cenowo też xD

glowonog

feniks
Punkty reakcji
40
Panie, kawiarka kosztowała stówę i służy mi odkąd zabrałem ją mamie jak wyjeżdżałem na studia, a jestem już starym prykiem :D Dobre 6 lat już minęło 😅

Spieniacz 130 zł

Szkoda, że nikt nie docenił kubka z Harrego Pottera z primarku :( Jak się do niego nalewa gorącej cieczy, to pojawia się Voldi, który strzela avadą kedavrą :cool:

Do góry